Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 6

  • 219 711
  • 755
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 196
Не е активен нещо линка в старата тема 

# 2
  • Мнения: 1 516
Оправих го

# 3
  • Мнения: X
Понеже има много за четене из старите теми, нека някой който се е отървал от гъбички да сподели как, те изчезват и след време пак се появяват, май няма спасение.А докторите само изписват лекарства за много пари с ефект никакъв.

# 4
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Да следя,другата седмица ще ходя на контролно-микробиологично да видим дали съм се отървала от тези гадини.

# 5
  • Мнения: X
Да следя,другата седмица ще ходя на контролно-микробиологично да видим дали съм се отървала от тези гадини.
Дано ще чакаме резултати Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 516
Да следя,другата седмица ще ходя на контролно-микробиологично да видим дали съм се отървала от тези гадини.
Дано ще чакаме резултати Simple Smile

Нейните резултати ли ще чакаш Laughing. Може би трябва да си направиш свои и да се лекуваш според тях Simple Smile  Peace.
Колкото до споделения опит, всеки преборил се, е успял по различен начин, универсален няма за съжаление....

# 7
  • Мнения: X
О аз ходих безброй пъти, ползвах всички лекартсва на пазара полза няма, помогна ми алтернативна медицина и при първото пиене на антибиотик за друга болест те се връщат и всичко започва отначало.Вече ми е писнало...

# 8
  • Мнения: 4 546
коя алтернативна медицина?

# 9
  • Мнения: 1
здравейте, скъпи мами!аз съм нова тук исках да се включа в тази тема,понеже  близо 3ри години ме лекуват от кандида,правих си сумати иследваня и нищо няма оправия...!преди 2ве седмици отидоха за пореден път на микробиология отново излезе отрицателна,но гинеколожката ми каза,че имам умерено анеарбни коки и ми предписа 3ри седмично лечение!обърнете внимание на лисчето защото на всичките ми предишни микробиологий ги има,а никой не ми каза за тях!извинявам се ако съм писала объркано   bouquet

# 10
  • Мнения: X
коя алтернативна медицина?
Мед и сода на тампон нощем, и промивки два пъти дневно с бял равнец и лайка.

# 11
  • Мнения: 96
коя алтернативна медицина?
Мед и сода на тампон нощем, и промивки два пъти дневно с бял равнец и лайка.

За какъв период от време?А нали промивките са вредни,ако слагам само тампона дали ще има ефект  newsm78

# 12
  • Мнения: X
коя алтернативна медицина?
Мед и сода на тампон нощем, и промивки два пъти дневно с бял равнец и лайка.

За какъв период от време?А нали промивките са вредни,ако слагам само тампона дали ще има ефект  newsm78
Докато се махнат минимум 10-15 дена.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 311
Този мед е малко опасен и може да предизвика доста отрицателни реакции там долу!  #Crazy
....особено при гъбиии.

# 14
  • Мнения: 96
Нещо не ми стиска да ги пробвам тия тампони с мед...Ама то човек като е отчаян прави глупости.

Общи условия

Активация на акаунт