Цветна снимка във Варна-къде?

  • 4 135
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 832
Имам и едно такова притеснение.Преди една седмица след секс чувствх парене.Оттогава не бяхме правили.Снощи пак чувствах но не толкова силно.Това може ли да има нещо общо с хламидиите?Но при уриниране нямам.А четох че симптом е при уриниране.Питах мъжа ми-при него няма нищо такова.А той ми е единствения партньор в живота.Може ли да имам тогава такава инфекция?

# 16
  • Мнения: 7 716
Може да имаш дисбактериоза, вагинална инфекция. Нормално е партньорът ти да няма оплаквания. Направи си микробиология на влагалищен секрет.
Проблемът може да възникне по много причини, независимо от верността на партньорите.

# 17
Здравей,Дион!Аз ще правя цветна снимка другата седмица В АГ-то във Варна.Казаха ми,че е около 120 лв.Контрастното в-во си го купуваш от Аптеката - 2 ампули /общо ок.15 лв./,а за упойка не разбрах дали е влючена в цената Shocked,но със сигурност ще си поискам.Като мине ще пиша как е било.Незнам дали няма да ти е късно обаче...

# 18
  • Мнения: 832
Ще чакам да ми пишеш как е минало.Няма да ми е късно,защото аз сега чакам резултатите за хламидии и посткоитален тест,така че се отлага малко във времето моята цветна снимка.Но ще я направя със сигурност преди да правя стимулация.Така че ти пожелавам успех и стискам палци.Ще чакам новини

# 19
  • Мнения: 3 010
Хей Дион какво стана с цветната снимка, разкажи по-вече, какви са резултатите?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 882
Момичета, искайте си упойка! На мен ми правиха само хидротубация, но технологията на вкарване на веществото в матката е идентична, и въпреки всички уверения боля жестоко. После самата процедура в тръбите наистина не боли, ако не са запушени. Но проникването в матката с всички железарии ми беше достатъчно  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт