Помните ли времето преди HiTech

  • 1 220
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 382
Вал Simple Smile по-добре ти пусни твоя адрес, че доколкото разбрах, ти пращаш достатъчно картички Simple Smile, ред е ти да получаваш Wink

А аз се подсетих за нашия пръв цветен телевизор. Беше София 80-и нещо (май). Но много прескачаше и често висях до него за да го млатя отгоре, че да се намести картината. И първия ни видео плейър помня...наш'те още си го имат, но май не работи.
Все пак се удивлявам на това, което се случи последните 10 години и скоростта, с която се развива всичко. Чудя се дали след 15-20 години ще си спомняме за СиДи и ДиВиДи-тата със същата усмивка (а може и малко носталгия), както когато заговорим за грамофонните плочи.
Моята пра-баба е била родена в началото на 1900 и почина 1997 (далече от компютрите). Но все исках да разбера какво е видяла през цялото това време - войни, първите коли, трактори, телефони, жици, телевизори.
И съм любопитна какво още ще се случи...

# 16
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
[quote author"Nessa" Вал Simple Smile по-добре ти пусни твоя адрес, че доколкото разбрах, ти пращаш достатъчно картички Simple Smile, ред е ти да получаваш Wink
Цитат
Ако някой има желание да ми прати ,да ми пише ,аз му го пусна на ли4ни Sunglasses

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
[quote author"Nessa" Вал Simple Smile по-добре ти пусни твоя адрес, че доколкото разбрах, ти пращаш достатъчно картички Simple Smile, ред е ти да получаваш Wink
Цитат
Ако някой има желание да ми прати ,да ми пише ,аз му го пусна на ли4ни Sunglasses
давай, на мен ми прави кеф да пращам оффлине послания!

Общи условия

Активация на акаунт