Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 198 отговора

sofia

Пускам нова тема, тъй като скоро наближава време за "колеж",а лятната ваканция е към своя край! 35
Подготвяте ли се?  bouquet Very Happy
Нека да им потръгне на дечковците по вода и да не боледуват много! newsm10
Цитирай

в прегръдката на любовта

Моят Влади ходи август на сборна ясла,така че ако мога да кажа имаме тренинг за есента Wink
Цитирай

sofia

Да , да , да са ни живи и здрави дечковците ...
Още малко и пак на линия . Точно преди малко се чудех , сега като се съберат изведнъж пак толкова деца , дали ще има бум на някой вирус , и дали да я подсиля с витаминчета или нещо друго .
Цитирай

Варна

И аз да се включа.
Днес заведох малката на ясла след 10-дневно прекъсване (имаше сополи и кашлица).
А тя, милата, е отвикнала!
Така плака, така силно ме прегръща - ей, направо ми се сви сърцето на юмрук!  Crying or Very sad
Но се надявам, че бързо ще си припомни, още повече, че всеки ден минавахме покрай яслата, където играеха децата от нашата група и тя им махаше с ръчичка и на госпожите... Rolling Eyes
Ох...
Айде, успех на всички в яслата и никакво боледуване!  Wink
Цитирай

в прегръдката на любовта

Аз давам на Владето мултисаностол и Герисан,а и витамин С,задължително всеки ден.
А вие какви витамини и имуностимулатори давате?
Цитирай

Варна

Аз давам на Владето мултисаностол и Герисан,а и витамин С,задължително всеки ден.

В момента й давам Мултивитамол на д-р Тайс - просто защото бяхме на антибиотик и вече ще изпием докрай шишето.
Витамин С всеки ден ще ми дойде скъпичко обаче.  Thinking
Чудя се за толкова хваления Цитросепт, ама и той е скъп, обаче ако наистина е толкова ефикасен, може и да го купя... newsm78
Цитирай

в прегръдката на любовта

Ампули витамин С излизат мнооооогоооо скъпо,но аз давам детско витамин С,като бонбонки с вкус на ягода и струва 1.80 лева за 20 хапченца вътре-смучат се или се дъвчат.Една приятелка ме светна за тях и аз се родих направо,а Влади много ги обича.
Цитирай

в обятията на ЛС

Ама всеки ден? Независимо дали е болен или здрав?
Знам, че не е добре постоянно да се дават витамини. Само като се разклати - тогава вит. С

Дано леко да боледуват Praynig И аз се страхувам от есента. Кой знае колко вируса ще плъзнат  #2gunfire
Цитирай

София

Подготвям се и да си призная треперя - дали ще го вземат в яслите, как ще се чувства, дали ще боледува  Crying or Very sad. Много ми е притеснено.....
Цитирай

знаете ли колко дни се дава есберитокс
Цитирай

в прегръдката на любовта

Ами аз както казах давам на Влади Мултисаностол-изпива си едното шише и тогава почива 10 дена и после пак,така и с витамин С-то.С имуностимулаторите също.
Не съм слушала педито си за това,защото по нейно мнение не трябва нищо да пие,но аз за себе си съм открила вярната формула!
Цитирай

София

знаете ли колко дни се дава есберитокс
valensche ,
Ето в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=41132.0
някои майки вече са ти отговорили. Всъщност това е твоята тема, която преместих, защото е по-подходящо да бъде във форума "Здравословни проблеми, здравна каса, здравеопазване". Следи я в другия форум за още отговори.  Very Happy
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Привет мили маменца  55!
Ето ни отново тук при вас  Love!
Бързам да Ви почерпя, за РД-то на моят син(26.08) , което ние пропуснахме, защото бяхме на   grinning039 . Баба му и дядо му са го празнували  newsm42 , а съвсем скоро и ние ще си му го честваме   cook
Изкарахме повече от страхотно на морето и   nature016  бе всеки ден с нас  Very Happy.
Днес отиваме при ДжиПи-то за ваксина Полиомиелит(дано да имат  Praynig) и ако всчико е ОК, утре е на ясла  newsm63 дребчо!

Това е от нас.
Пожелавам успешен старт   thumbs на всички ясленчета и никакви  Naughty болести. Късмет  Clover
Цитирай

София

Ей Шаниии! Честит рожден ден на порастналия Томи! Много здраве, весели игри и прекрасно детство! Да е все така сладък и усмихнат и само радост да ви носи!  Love

bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

в обятията на ЛС

Шани, да ти е живо и здраво момчето!!!
Да си спретнете шумен купон с много подаръци   bouquet  bouquet  bouquet

П.П. Разкажи за морето - хареса ли ти, как се държа малкия, пляцикахте ли го в басейна?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 198 отговора