Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 6

  • 28 442
  • 457
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 095
cvete100 изчисти си кутията Peace


искам да се похваля, че днес получих известие за поръчка направена на 29.06.2009 в пощата, утре ще я взема и ще дам отчет, но за първи път идват толкова бързо Flutter

# 46
  • Мнения: 0
Може ли да попитам как точно изписвате адреса но доставката...на латинец или на ангийски ги го пишете.Понеже сега пускам поръчка а миналата година когато пуснах и не ми я доставиха и сега се притеснявам да не се случи същото....и как да избера да я получа по пощата с предизвестие.Мерси предварително...

# 47
  • Мнения: 34
ОООООООООООО
Ще се запиша да следя темата... И най- вероятно скоро ще се включа в някоя обща поръчка, стига някой да се ангажира после да праща по пощата Thinking

# 48
  • гр. софия
  • Мнения: 190
ОООООООООООО
Ще се запиша да следя темата... И най- вероятно скоро ще се включа в някоя обща поръчка, стига някой да се ангажира после да праща по пощата Thinking

И аз  Praynig

# 49
  • Мнения: 9 095
днес взех това http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … S&rfnbr=4659# абсолютно същото си е, много ми харесва материята, само дето долнището е много дълго и пише направо да го резна с ножиците, колкото си искам, но все пак ме притеснява дали няма да се нищи... Thinking


момичета, пишете ми на лс ако искате нещо, че ще правя пак поръчка Laughing

# 50
  • Мнения: 284
Здрвей, аз искам да се включа в общата поръчка Simple Smile има ли място все още и ако да до колко долара и до кога е срока да си избера нещичко Simple Smile
Edit: извинявам се , обърках, трябваше да е лично

# 51
  • Мнения: 9 095
някой ме беше питал с какво пристигат поръчките за 200$- с поща Peace

# 52
  • Мнения: 529
Днес ВС "много ме зарадва"  #Cussing out със своето писмо - The order detailed below has shipped on 07/09/2009 via UPS Air.

# 53
  • Мнения: 9 095
Днес ВС "много ме зарадва"  #Cussing out със своето писмо - The order detailed below has shipped on 07/09/2009 via UPS Air.



това за 200$ ли беше?

някой иска ли пак да поръчваме, пристрастих се Laughing

# 54
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

някой иска ли пак да поръчваме, пристрастих се Laughing

Писах ти ЛС  Sunglasses

# 55
  • Мнения: 529
Днес ВС "много ме зарадва"  #Cussing out със своето писмо - The order detailed below has shipped on 07/09/2009 via UPS Air.
това за 200$ ли беше?
Да. Защо ли не пестят пари за експресни доставки, не знам. Ще видим какво ще кажат от UPS.

# 56
  • Мнения: 9 095
много странно Rolling Eyes аз 2 поръчки направих, и двете са на поща Rolling Eyes обаче са лекички, предимно бельо и някой друг панталон Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 9 095
още 3 дни до края на намаленията Money

# 58
  • Мнения: 0
tedd да те попитам по повод края на намалeнията, след това ще махнат всичко ли без значение sale, clearance?

Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 10:32 от silvi_vs

# 59
  • Мнения: 529
silvi_vs
Няма да махнат всичко. Просто обявяват края на летните намаления. След това част от продуктите ще минат в Clearance, а другите ще останат.

Общи условия

Активация на акаунт