Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 272 отговора
Клубът се намира във Варна на ул. Кестен. Онзи ден минахме оттам с колата тъкмо поставяха табелата. Има вътрешен и външен детски кът. Дали работи вече и какви са цените? Има ли аниматор за децата?
Цитирай

къде е тази улица Кестен.. да не е в ветния кварталл.. или го бъркате с Мушмуроци.. никой ли няма инфо?
Цитирай

Ул. Кестен се намира над бул. Цар Освободител, но от там не може да се влезе - затвориха я заради новия пробив на Палах. Влиза се от ул. Прилеп, покрай ВИК.
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=fb5a749035aa7801156dc8efcbbf5 … &initsearch=1
Заведението е в приземния етаж на една голяма кооперация. Вижда се от булеварда.
Цитирай

Това ми е под носа:) Мисля сега да отидем да го видим и ще докладвам Smile
Цитирай

Ходихме, хубаво е. Навън детския кът е под дървета , така че има сянка:)
Вътре зимата ще е екстра, има много място за игра на децата!
Препоръчвам:)
Цитирай

видях го и аз днес.. вижда се от цар освободиел.. тъкмо си мислех още един нов клуб.. ще мина да го видя скоро... и после ще пиша
Цитирай

и аз го видях....
екстра е и доста изгодно - цената за анимацията е 4лв за два часа. Говорих с персонала и разбрах че всеки момент ще монтират и лабиринт на два етажа като тези в моловете. Аниматорките са детски учителки и добре се справят с малките. А и менюто е разнообразно и също не е скъпо

Аз също препоръчвам...
Цитирай

Момчил не иска да си тръгва от там:) Ве4е сме абонирани:) И утре сме там ,ако някой иска да запознаем децата....... Wink
Цитирай

Звучи интересно. Дано скоро и снимки видим.  Very Happy
Цитирай

а има ли кафе на какъв принцип е
какво представлява
Цитирай

Това си е заведение с детски кът вън и вътре:) Пиеш кафенце, релаксираш, а детето се забавлява. Плаща се само ,ако детето играе вътре, защото там е аниматорката. Peace

Трябва да ми плащат за реклама Mr. Green
Цитирай

И ние днес ходихме до този клуб.
Много ни хареса. Детският кът предстои да се обогатява-ще слагат някакви лабиринти.
Навън има много добра пързалка, обезопасена, дори и за най-малките.
Много са любезни и цените за сега са нормални. Цените за детския кът /вътре/ са за 2 часа 4 лв./като монтират лабиринта/ Моето дете със сигурност не може да издържи 2 часа на едно място, та затова не ме устройва много тази цена, но може би занапред.
Вътре има кът за кърмене, за повиване и най-важното НЕ се пуши.
Намира се в бл. 14 на партера, Кестен Peace
Цитирай

Ние смятаме днес предиобяд да го посети. Дано на детето да му хареса. Цените, които сте писали са много добри за такъв вид заведения.
Цитирай

Какво има отвън,пързалки и люлки има ли.Става ли за над 3 годишни.
Цитирай

Има голяма пързалка с люлка. пързалката става  И за деца над 3 г. Но е само това, не е много пространството. Оградено е с оградка.
Все още ще допълват детския кът вътре.
« Последна редакция: Нед., 12 Юли 2009, 01:25 от _Venera »
Цитирай

1-14 от 272 отговора