Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

anywhere

Домашни, купешки? Нашенски, вносни? Каква марка? Просто гледам да се ориентирам, че започвам пюретата и се чувствам малко като пате в калчища, нищо, че ми е второ!  Embarassed Wink
Цитирай

Semper и HIPP. Вярно, скъпи са, но както ще прочетеш и в други теми българските са  drunk,    бебчовците newsm45, а мамите smile3511
Цитирай

София

Само домашни.
Цитирай

От готовите-Семпер и Гербер.Домашни не съм правила-мина направо на нашата храна Wink
Цитирай

Sofia

HIPP, но ние сме от скоро на пюрета, а домашни не иска!
Цитирай

СОФИЯ

Докторът ни препоръча Hipp, Semper, Gerber, Nestle и май още нещо, ама кое беше...
Доволна съм.
Цитирай

София - Света Троица

Аз отскоро започнах да давам плодови пюрета. Досега е яла HIPP и АМ АМ. Според мен българските на АМ АМ са много хубави. А и защо в крайна сметка да не подкрепяме българските производители на качествени продукти! Very Happy
Цитирай

От скоро готвя, но досега ядеше само на Hipp
Цитирай

UK, Harlow/София

само Хип и Семпер! Особено вторите са невероятни!!!! за съжаление тук няма Семпер,а за ОЩЕ по-голямо съжаление тези на Хип нямат нищо общо с нашенските SadМислех,че са добри,но се оказа че тук са много по-добри Thinking
Цитирай

София

АЛЕТЕ и СЪНВАЛ.Взимам инцидентно и ХИПП-ски,но предимно АЛЕТЕ на НЕСТЛЕ ядем.Водят се ниско алергенни,190 грама.От ХИПП взимам,когато ще ходим нанякъде,за да  е точно за едно ядене-понеже той повече от 130 грама досега не е изяждал.
Цитирай

Бургас

Домашно приготвени  Love и от време на време като нямам възможност да приготвя на АМ АМ  Very Happy
Цитирай

Semper и HIPP - това са любимите на Лора  Love
Веднъж опита българско и повърна  Sick
Цитирай

София

Само домашни.
Цитирай

Варна

Домашни защото знам със сигурност какво има вътре!
Цитирай

Града на Лили Иванова

През седмицата сме на детска кухня и плодов сок или пюре на ХИПП.В събота сме на зеленч. и плод. на ХИПП,а в неделя си правя сама зеленчуковото пюре.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора