За чашката "Авент"

  • 437
  • 7
  •   1
Отговори
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не знам темата дали е за тука,ама става въпрос за хранене.
Реших,че малкия ще пие ад.мляко вече от чашка,обаче той си изпива грамажа/230мл./за 1минута.А преди от шишето същия грамаж го изпиваше за 5 минути и нагоре.Та вапроса ми е за неговата възраст/9 месеца/трябва ли
да се притеснявам за това?   Thinking                                                           

# 1
  • Мнения: 5 246
Ами ако не се дави мисля че няма проблем  newsm78

# 2
  • Мнения: 4 629
Щом детенцето успява да пие без да се дави тогава няма за какво да се тревожиш от скоростта на пиене Wink

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не се дави той по-принцип е свикнал да пие от чашка, само че сок,ама то нали се дава по малко сок и не ми прави впечатление че бързо изтича ама сега за млякото малко се позамислих дали не е кофти за детето,ама май няма проблем Peace

# 4
  • Мнения: 6 243
По принцип бързото пиене на млякото може да доведе до поглъщане на въздух и колики при малко бебе, но вие сте на девет месеца и това надали е проблем. Пролем може да ти се появи, ако малкият поиска още, защото това е било глътнато много бързо, а нали сигналите от стомаха стигаха до мозъка за незнамси колко минути...

Ако нещо такова ви се случи, може да минеш на един модел чашки на Нуби - имат подвижна клапа отвътре, която е с два накрайника - бърз и бавен - маркирани са със заек и с костенурка. Според накрайника се регулира и струята. Аз я намирам за доста по-практична от Авентската.

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
По принцип бързото пиене на млякото може да доведе до поглъщане на въздух и колики при малко бебе, но вие сте на девет месеца и това надали е проблем. Пролем може да ти се появи, ако малкият поиска още, защото това е било глътнато много бързо, а нали сигналите от стомаха стигаха до мозъка за незнамси колко минути...

Ако нещо такова ви се случи, може да минеш на един модел чашки на Нуби - имат подвижна клапа отвътре, която е с два накрайника - бърз и бавен - маркирани са със заек и с костенурка. Според накрайника се регулира и струята. Аз я намирам за доста по-практична от Авентската.

Имаме такава чашка,обаче малкия неще да пие от нея,авентската явно му е по удобна,а аз на нуби нещата по ги харесвам,шишетата му бяха на нуби,обаче от чашката, нц,и тва е ooooh!

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Моя пък не иска да пие от чашката на Авент. Първоначално за да тръгне трябва да дръпне силно и понеже дупките са й широки потича много и той се дави. Само си дадох парите. Купих му една чашка за левче от илиянци и нямам никакви проблеми.

# 7
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Моят доскоро си мислех че не обича вода,а то било от чашката Авент-просто не пуска толкова много(нали е със стоп клапа),колкото си мислиш,не се притеснявай. Wink

Общи условия

Активация на акаунт