«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 876 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора

—офи€

ћнени€: 2 976
ƒълго време използвах за пералн€та омекотител Ћенор, най-вече черен и светло син, толкова б€х свикнала с миризмата им, че н€колко месеца използвах други марки, просто за разнообразие. ¬чера си купих отново светло син Ћенор и останах доста изненадана - аромата изобщо не е толкова наситен и траен, преди като прибера прането от простора, ц€лата ста€ ухае на омекотител, сега - нищо подобно. ¬ие оставали ли сте с такова впечатление наскоро от този омекотител или аз нещо си въобраз€вам?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 264
¬земи си туба от 5 л - "ѕрофесионал" има ги в ћетро, 2 аромата са. —упер е.
“очно поради описаното от теб дълго не ползвах омекотител. “ози скоро го "открих"
÷итирай

около —офи€

ћнени€: 91
ƒа и на мен ми направи впечатление, че омекотителите на Ћенор вече не са така трайни и с наситена миризма.–азочарована съм и от прахота за пране јриел. ƒрехите се захаб€ват.поради тази причина със съпругът ми ходиме до √ърци€, за да си пазарувам от там перилни препарати. ѕов€рвайте ми н€мат нищо общо с тези, които продават в Ѕългари€. не само, че перът превъзходни, а и са ароматизирани.
÷итирай

ћнени€: 1 386
«начи не съм си внушавала.јз също се чудех какво става с тези омекотители ,ама реших,че много се "втел€вам".ѕък и защо не ги запечатат по-добре.“ака докато стигне от производител€ до нас може и да го поразреждат ... Thinking
÷итирай

ћнени€: 1 575
Ќе са фалшиви, такива са си. —мениха опаковката към по-добро, а съдържанието към по-лошо.  олкото беше скапан Ћенорът в Ѕългари€, по-скапан стана. —ъвсем започнаха да се оливат!
÷итирай

ћнени€: 803
Ќе са фалшиви, такива са си. —мениха опаковката към по-добро, а съдържанието към по-лошо.  олкото беше скапан Ћенорът в Ѕългари€, по-скапан стана. —ъвсем започнаха да се оливат!

“ова е точно мнение!
÷итирай

ћнени€: 1 305
ѕреди 2 седмици купих една опаковка ѕерсил —енситив, сега почти вече не мирише праха в опаковката, а да не говорим за дрехите.
ј преди 2м си взех јриел гол€ма опаковка от √ърци€, цели€ шкаф с праховете като го отвор€ мирише на јриела.
«а омекотителите н€мам думи,  се едно са разредени.
÷итирай

ћнени€: 1 575
ѕреди 2 седмици купих една опаковка ѕерсил —енситив, сега почти вече не мирише праха в опаковката, а да не говорим за дрехите.
ј преди 2м си взех јриел гол€ма опаковка от √ърци€, цели€ шкаф с праховете като го отвор€ мирише на јриела.
«а омекотителите н€мам думи,  се едно са разредени.

≈, и јриелът ще изветрее след известно време.  Wink
÷итирай

ћнени€: 8 663
јз пък нарочно си купувам —илан —ензитив, за да не мирише толкова силно.
Ќаправо ме побърква миризмата на Ћенор, веднага започва да ми дразни на носа.
Ќо който обича дрехите му да са наистина ароматизирани, предполагам че са доста разочаровани.

јз съм изключително доволна от прах за пране на таблетки от √ермани€. ¬ кути€ са 60таблетки, по 2 в индивидуална опаковка. ≈дна е достатъчна за средно количество пране, да речем 1-2кг. ћиришат чудесно, вътре е и омекотител€. )
÷итирай

ћнени€: 168
ќт доста време използвам само Ћенор....защото наистина е хубав и доста траен...¬зимам черни€..и за разлика от другите видове Ћенори...той е най-хубави€т...защото е много по-траен аромат от другите...
ќт както го използвам...не съм имала никакви проблеми с него...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9 014
—игурно е въпрос на личен нюх - на ме пък черни€т Ћенор нито ми мирише толкова хубаво, нито пък ми се струва траен. ƒори почти не го усещам в дрехите н€колко дни след като са изпрани. «атова пък стари€т син Ћенор беше превъзходен. ќткакто му смениха капачката, се смени и ароматът. »зобщо не ухае така при€тно. «апочнах да ползвам лилави€ от новите модели. ќпределоно ми харесва.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 96
» на мен ми направи впечатление! ј преди беше толкова хубав този омекотител. ”ж на рекламата казват че като потъркаш дрехата и започва да ухае, а всъщност  ooooh!
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 120
Ћюбими€т ми син Ћенор отдавна не е такъв какъвто беше . «амених го с лилави€, за сега ми харесва.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 206
ƒобре, че вид€х темата.ћислех че проблема е в мен .ѕолзвам от дълго време черни€ Ћенор , но в последно време прането ми мирише единствено на праха с който пера, а не на омекотител€.
–азвалиха си продуктите , това е!
—ини€т едно време си беше перфектен!  Peace
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора