Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Здравейте,

Търся си в момента простир за тераса, но не успявам да намеря това, което искам.

Виждам, че са доста разпространени тези с пластмасовите пръчки, които се вдигат до тавана. Като идея ми допадат, но от много места съм чувала, че с доста бързо пръчките се изкривят. Има ли възможност да си купя прости, който се закача на тавана, но вместо с пръчки да бъде с въжета (или нещо по-здраво от пластмаса).

Ще се радвам, ако споделите своя опит или ме насочите към конкретен вид простир. Приемам и съвети за магазини.

Благодаря предварително.

Поздрави.
Цитирай

Това ли имаш предвид?!
Виждала съм го в Практикер и Бриколаж.... Вече нямам спомен колко струна - май беше някъде до към 30 лева. Търсих преди време за себе си за предишната квартира, но сега вече не ми е необходим - сегашната няма таван на терасата. За съжаление ги оставих на хазяин и той ми ги плати Sad.
Дано да намериш и ти! Аз моите ги ползвах около 2 години и нямаше никакъв проблем. Много бях доволна, че не ми се пречкаше прането и не пречеше в стаята! Сега - нямам избор - стои на стойка!
Цитирай

Това ли имаш предвид?!

Извинявай, но не разбрах - кое да имам предвид?
Цитирай

Дали протора за дрехи е от този тип?!
Цитирай

bebitta, ползваме такъв от няколко години и нямаме проблем с изкривени пръчки. Пръчките са метални (изглеждат точно като другите), но простира струваше 3 пъти повече от тези с пластмасовите. Миналата година го местихме и пак си работи перфектно. Купихме го от производителя, някъде на Ботевградско шосе в София.  Peace  Препоръчвам ти го.
Цитирай

Ние сме с пластмасов такъв. Купихме го с  апартамента. Ползваме го вече  2 години и не е мръднал. Много е удобен. Наши приятели миналата година си купиха същия от Бриколаж или от Практикер за 25 лв.  Peace
Цитирай

И аз ползвам такъв от 6г-няма грешка Peace
Дори ми го донесоха от производителя в Русе, защото другаде ги нямаше /моя е с ПВЦ тръби/
Цитирай

Ма за какво си говорите тука? newsm78
Какъв? Laughing
Цитирай

ето за такива интересни неща http://www.pripor-bg.com/  Laughing

П.П. тези са скъпите за които споменах по-горе. Истината е, че ги има в пъти по-еФФФФтинки, макар и пластмасови. Но пък разбирам, че и те са така добри  Mr. Green
Цитирай

За въпросния таванен тип простир е по-важно планките ( , които се закрепват на тавана с дюбели ) да са метални! Ако се претовари пък пръчката, на която се закачат дрехите, макар да е метална също се огъва. А струваше 70 лева на 170см, ужас!
Цитирай

ето за такива интересни неща http://www.pripor-bg.com/  Laughing
....
Аааа, за простОри ли? ooooh! 35
Цитирай

Руска, варненци му викаме простир.  Wink Простор не бях чувала доскоро, че му викат.
Цитирай

Тези простири на тавана са хубави или поне на мен ми харесват. Малко се увеждат пръчките- но след 3-тата година.
Цитирай

Rorrr,разбрах за кво иде реч  Laughing.
Цитирай

Благодаря на всички за отговорите.

Днес бяхме в Mr. Bricolage. Имаше 2 вида простори с дължина 1.60 - едни от 30 лв с 6 дебели пластмасови пръчки и едни от 40 лв с 6 по-тънки и на пръв поглед по-здрави пръчки. Взехме от втория вид. Дано да ни изкарат дълго.

P.S. Относно изписването на думата - според тълковния речник правилната дума е "простори" (само мн.ч.)  Laughing
Цитирай

1-14 от 15 отговора