«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

14 055 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

јнкета

ƒоволни ли сте от Steam Mop?

¬ъведи тво€ глас

«елени€т рай в сърцето на Ѕългари€

ћнени€: 547
«дравейте прочетох н€колкото теми, в които сте писали за Steam Mop, но въпреки това пускам анкета  Wink
ћайка ми много се е навила да си купува това чудо, а аз съм малко скептично настроена към продукта  Thinking  и затова реших да чу€ повече мнени€.

÷итирай

в чужда къща

ћнени€: 757
»мам го и в началото го ползвах нон-стоп.  офтито е, че предварително тр€бва да си измел или минал с прахосмукачка. ѕочиства наистина прекрасно, но на паркета ми остават мокри следи.»деален е за мозайка и плочки. ѕера и пътеките, но освен освежителен, друг ефект не съм забел€зала - ако има петна, си остават.
ƒано съм била полезна. Stop
÷итирай

¬арна

ћнени€: 76
ћного съм доволна
÷итирай

–усе

ћнени€: 2 624
Ќе съм го ползвала но подарихме един на чичо ми. ¬еднага го пробва и останах изумена от количеството вода което остана по теракота. »зчисти колкото би изчистил и обик. моп.
јз имам комбинирана парочистачка с прахосмукачка. ≈дновременно смуче и бълва пара. “ака наистина с едно движение събирам боклука, ми€ и подсушавам. 
ƒали парцала на ћоп-а може да попие всичката вода ко€то остава по пода ?
ћоето мнение е че е боклук.
÷итирай

под гол€мата лоза

ћнени€: 7 728
ћного съм доволна.
...само не го остав€й да изсъхва Very Happy
÷итирай

с/у ќколоћръс“ното

ћнени€: 18 019
ћоето мнение е че е боклук.

мдам. класически такъв  ooooh!
÷итирай

¬арна

ћнени€: 161
»маме го повече от година.ћайка ми го беше подарила по повод.
ѕреди да му изтече гаранци€та се беше развалил защото го б€х оставила на терасата и беше замръзнал;смениха го без да задават въпроси като ми изпратиха чисто нов в пълен комплект.
»наче по въпроса ;
първо минаваш с прахосмукачката после миеш с него.
ќстав€ доста вода след себе си ; кърпата не може да попие всичко.
—поред мен за паркет не става защото ще се прецака. илим не може да изпере ако има петна си остават.
— две думи не го използвам много защото не виждам смисъл от него.
Ќ€кой беше написал "класически боклук" - подкреп€м Peace
÷итирай

Svalbard

ћнени€: 1 225
Ќе съм го ползвала.
≈динствено съм гледала рекламата.
»нтересно ми е да чу€ наистина обективни мнени€.
—поред мен също е боклук и едва ли ще върши по-добра работа от една обикновена прахосмукачка с пара.
ј това, че тр€бва да се почисти с прахосмукачка първо и след това с въпросни€ уред, никак не ми харесва - т.е. за мен е двойно повече време и усили€...
÷итирай

«елени€т рай в сърцето на Ѕългари€

ћнени€: 547
Ѕлагодар€ на всички за включването  bouquet
÷итирай

Helsinki / Sofia

ћнени€: 584
јз имам комбинирана парочистачка с прахосмукачка. ≈дновременно смуче и бълва пара. “ака наистина с едно движение събирам боклука, ми€ и подсушавам. 

Ѕи ли споделила мнение какъв точно модел и марка е парочистачката с прахосмукачка и каква е ориентировъчната й цена  Rolling Eyes
÷итирай

ћнени€: 6 597
јз също съм скептична и не бих го ползвала.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 447
Ќе знам за мопа, но подочистачката е √≈Ќ»јЋЌј!!!!! Twister Sweeper, има ли тема за не€, да € похвал€.
÷итирай

–усе

ћнени€: 2 624
vipdivata, мо€та е Polti-Vaporetto. Ќе ги продават в Ѕ√. » по-добре.  ато техника се оказа гол€м боклук. ѕосто€нно се развал€. ƒобре че итали€нците редовно пращат резервни части. »наче като функции е повече от идеална.
“ук гледах същата на  ерхер ( newsm78).  ато параметри и функции същата. ÷ената й беше 400 или 600 лв. «а мо€т боклук дадох 600 евро  #2gunfire
÷итирай

ћнени€: 139
Ќе знам за мопа, но подочистачката е √≈Ќ»јЋЌј!!!!! Twister Sweeper, има ли тема за не€, да € похвал€.
ўе ми кажеш ли къде мога да намер€ такава и колко струва
÷итирай

там,където ме обичат

ћнени€: 580
ќтносно моп-а ,аз не съм  го ползвала ,но сестра ми е много доволна от нейни€ .
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора