Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте мамчета,
кажете ми как почиствате плюшените играчки.Ние имаме един огромен заек, който не знам как да го изчистя, не може да се пере в пеарлнята и направо се чудя как да го изчистя, а вече е доста мръсен.
дайте идеи
Цитирай

София

Защо не го "изкъпеш" във ваната  bath ? Е, после с изцеждането ще е малко по-трудно, но пък ще е чист Laughing .  Моя син има един голям маймуняк, който също не влиза в пералнята, а освен това е и прекалено космат, та аз така го пера - слагам го във ваната, насапунисвам го хубаво, изплаквам, изстисквам, оставям да се отцеди и след това го провесвам да съхне Laughing
Цитирай

София

А, ако го накиснеш и изпереш на ръка няма ли да стане Very Happy  Very Happy  Very Happy
Цитирай

Варна

Аз лично ги прахосмуча с прахосмукачката, която е Rainbow и има специална джаджа за отсмукване = изтупване на такива работи. От време на време ги пера и в пералнята-на 40 градуса стават като нови!
Ако зайото не се събира в пералнята ти препоръчвам да го "изкъпеш" в банята с прах и четка! Сега е лято-ще изсъхне бързо Exclamation  Rolling Eyes  Wink  Wink
Цитирай

Варна

Ами аз целия зоопарк го изпирам  в топла сапунена вода и  след изцеждането  чакам играчките да се поизсушат леко .. Тогава започва голямото фризиране  Shocked . С малко гребенче сресвам изкуствената козина  и добиват вид животинчетата. Да не забравиш да изкормиш пеещите твари... Wink
Цитирай

София

Аз слагам всички в пералнята/без тези с механизъм де/, макар че изпрах по погрешка и един такъв заек и нищо не му стана/. Иначе за дезинфекция можеш да ги слагаш за 24 часа в камерата на хладилника или във фризера.
Цитирай

София

Цитат на: cheta
. Иначе за дезинфекция можеш да ги слагаш за 24 часа в камерата на хладилника или във фризера.

Laughing  Laughing  Laughing Ама нашата маймуна е толкова голяма, че освен нея друго няма да влезе във фризера Laughing  Laughing  Laughing Ей, наистина ме разсмя - представям си само как вадя всичко от фризера, за да настаня вътре големия звяр Laughing  Laughing  Laughing
Цитирай
мерси много за съветите момичета, още утре ще го изкъпем
Цитирай

София

Цитат на: Elfi

Laughing  Laughing  Laughing Ама нашата маймуна е толкова голяма, че освен нея друго няма да влезе във фризера Laughing  Laughing  Laughing Ей, наистина ме разсмя - представям си само как вадя всичко от фризера, за да настаня вътре големия звяр Laughing  Laughing  Laughing

Ами като си купувате грамадни играчки, така е!  Laughing
Цитирай
Цитат на: sasha_m
здравейте мамчета,
кажете ми как почиствате плюшените играчки.Ние имаме един огромен заек, който не знам как да го изчистя, не може да се пере в пеарлнята и направо се чудя как да го изчистя, а вече е доста мръсен.
дайте идеи

Аз да ти кажа ли, въпреки че повечето от играчките пише че не става да се перат в пералнята , аз ги тъпчя в калъфка за възглавница и ги пускам на деликтна програма и да ти кажа ли много добре даже излизат.
Виж ако там не се хваща - давай на ръка, както мамите са ти казали Wink  Smile
Ние си имаме един Туити Пай и едно Голямо плюшено куче, които по р-р са колкото 3 годишната ми дъщеря и тях освен на ръка........няма друг избор Wink (за тях като Туфи ползваме прахосмукачката ни на пара)
Цитирай

БГ - София

Ако си харесваш животинчето и те е страх да не го съсипеш като го переш на ръка, може да го дадеш на химическо чистене. Иначе и аз пера зоологическата  Very Happy  градина в пералнята.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.