Колко дни в месеца може да се забременее ?

  • 85 760
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • samokov
  • Мнения: 110

Според мен колкото сьм чела и запомнила може да се забременее в 2 -3 дни,по време на овулацията но фактически "опасни" са 5-6.

# 46
  • Мнения: 348
Ако сперматозоидите живеят до 72 часа, а овулацията продължава до 24, то тогава най-много 96 часа в месеца може да се забременее или 4 дни максимум. Mathematics  Wink Друг въпрос е кога са му тези 4 дни на всеки и дали някой е с 2 дни а друг с 12 часа.

# 47
  • Мнения: 156
Може ли да попитам нещо което съм 100% че ще отекчи всички ви но при нормален цикъл 28дни,настъпил на 24ден от месеца възможно ли е от един полов акт да забременея на 2ден от месеца.дали оживяват толкова далго до овулацията #2gunfire Малко не ги разбирам тези неща

# 48
  • Мнения: 712
Ако месецът е с 31 дни и "войниците" са издръжливи - теоретично да  Mr. Green
Въпрос на сметка - от 24 до 2-ри - 10 дни, 2-3 дни преживяемост на сперматозоидите - ето ти 12-13 ден, що да не е възможно  newsm78, още повече като е за бела.
Друг въпрос дали ще се случи... 

# 49
  • Мнения: 1 586
Тази темичка се е превърнала във висш полет на математическата мисъл  Shocked
Не искам да ме разбирате грешно  Naughty не се бъзикам. Напротив, дори ми е мило да ви чета, но повечето ви сметки дори и верни според елементарната математическа логика, са наивно грешни. Само един пример, заради който изобщо пиша:
Ако сперматозоидите живеят до 72 часа, а овулацията продължава до 24, то тогава най-много 96 часа в месеца може да се забременее ...
Тц  Naughty Не се заблуждавайте. Ако числата 72 и 24 са верни, времето за забременяване се свежда до 72 часа.
Има и доста други такива "сметки", но няма смисъл да ги отбелязваме.
Повече се обичайте и по-малко смятайте. Секс през ден да речем, лично на мен ми звучи доста добър математически довод  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 491
Тази темичка се е превърнала във висш полет на математическата мисъл  Shocked
Не искам да ме разбирате грешно  Naughty не се бъзикам. Напротив, дори ми е мило да ви чета, но повечето ви сметки дори и верни според елементарната математическа логика, са наивно грешни. Само един пример, заради който изобщо пиша:
Ако сперматозоидите живеят до 72 часа, а овулацията продължава до 24, то тогава най-много 96 часа в месеца може да се забременее ...
Тц  Naughty Не се заблуждавайте. Ако числата 72 и 24 са верни, времето за забременяване се свежда до 72 часа.
Има и доста други такива "сметки", но няма смисъл да ги отбелязваме.
Повече се обичайте и по-малко смятайте. Секс през ден да речем, лично на мен ми звучи доста добър математически довод  Mr. Green
И на мен ми направи този текст впечатление . Laughing подкрепям Laughing

# 51
  • Мнения: 428
72 часа, ама кои точно никой незнае!
Можете да хвърлите по един боб ....
хайде успех

# 52
  • Мнения: 20
Момичета мисля че Quasimodo е права трябва повече да се обичаме с мъжлeтата а не да смятаме толкова...аз когато спрях да смятам забременях ( за съжеление извънматочно) и то след цикъл това го разбрах по късно след операцията. А цикъла ми е нормален на 27-28 дни... природа???  newsm78

# 53
  • Мнения: 2 617
Момичета мисля че Quasimodo е правА трябва повече да се обичаме с мъжлeтата а не да смятаме толкова...аз когато спрях да смятам забременях ( за съжеление извънматочно) и то след цикъл това го разбрах по късно след операцията. А цикъла ми е нормален на 27-28 дни... природа???  newsm78

Квази
, братче, тури си в аватара един знак за полова принадлежност, че пак стана за смях! hahaha



# 54
# 55
# 56
  • Мнения: 214
 txtloves ще спаси света и ще се появят повече сладки бебчета  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт