«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

«дравословни проблеми и профилактика
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

¬иена-¬арна

ћнени€: 39
ћили мами ,мол€ за малко информаци€ относно спиралите. (Ќо не за хормоналните)
 акви има?
 олко струват в Ѕългари€ и колко струва постав€нето на такава?
Ќ€кой имал ли е проблеми със спиралата?
ћол€ споделете ваши€ опит, че съм в гол€ма дилема  Rolling Eyes
Ѕлагодар€  Hug
÷итирай

ћнени€: 840
«аписвам се да след€,че и мен ме интересува темата. ћисл€ да си слагам и лекар€ ми ми препоръча ћирена.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 024
«аписвам се да след€,че и мен ме интересува темата. ћисл€ да си слагам и лекар€ ми ми препоръча ћирена.

ћирена е хормонална. јз също се интересувам от други€ вид. —помн€м си навремето ј√-то, при което ходих отказа да ми сложи, заради опасност от сраствани€, но не знам дали са основателни тези страхове newsm78
÷итирай

гр.–усе

ћнени€: 59
здравейте аз доскоро имах спирала държах € 3год и тази год май месец € махнах сега се ров€ да прочета нещичко за др видове защото малко се замисл€м дали да си сложа

аз б€х със копер т малко се страхувах да си сложа по скъпа защото винаги има опасност от това да €  изхвърли организма ,но напоследък преди да € махна цикъла ми съвсем се промени и реших да € махна .Ѕ€х на спермициди докато мъжът ми беше тук но тр€бва вече да измисл€ нещо
« ѕоследна редакци€: сб, 11 юли 2009, 15:57 от AnMary »
÷итирай

след ќколовръстното

ћнени€: 1 703
Ќе всеки организъм приема спиралата, може да € изхвърлиш след н€колко дни. ƒоколкото знам цикълът е по-обилен, когато си със спирала, а н€кои жени получават и кървене между циклите. «а сраствани€та знам, че се получават когато не € махнеш в указани€ срок.ѕостав€нето е към 50 лв.
÷итирай

гр.–усе

наистина има прокърв€вани€ между циклите и цикъла е по удължен но др поважно което е че посто€нно имаш б€ло течение и н€ма оправи€ каквото и да правиш но не забремен€х с не€ а а з и мъжът ми изобщо не се пазим

€вно всеки различно € понас€ ,а за тази мирена ми е малко странно как такаа ще съм без цикъл ще ми липсва част от мен,  от моето т€ло не мога да си го представ€
« ѕоследна редакци€: сб, 11 юли 2009, 15:56 от AnMary »
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 391
јз също съм със спирала -вече втора година!
ѕървата година наистина имах силно засилен кръвоизливи при цикъл -но вече н€мам. нормално си ми е четери дни. а беше 7!
«а б€ло течение -н€мам! ј ще € махам догодина -като стане на три!
Ќо незнам с каква спирала съм вече. забравих!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 629
јз съм с Ќова “ от 3 години.  упих € за около 50 лв, още 30 ми взеха за постав€нето.  ато преди това си направих всички изследвани€. Ќ€мам проблеми с не€, чак не ми се иска да € смен€м.

наистина има прокърв€вани€ между циклите и цикълът е по -удължен, но др. по-важно, което е, че посто€нно имаш б€ло течение и н€ма оправи€ каквото и да правиш
“рудно ми беше да разбера горенаписаното, само не разбрах какво общо има б€лото течение и тр€бва ли да се притесн€вам, че го н€мам?
÷итирай

1st floor

ћнени€: 2 756
напоследък преди да € махна цикъла ми съвсем се промени и реших да € махна
когато цикъла се скъс€ва и става по-обилен , това е показател, че тр€бва да се махне - ако не, се получават сраствани€...
на мен за постав€не и махане ми взеха по 15 лв. ѕолзвах  упър “ - отначало имах доста обилен цикъл , но след н€колко месеца се нормализира...сега чакам 4-5 цикъла от изваждането й, за да си сложа нова...
÷итирай

»спани€

ћнени€: 409
«дрвеите..моми4ета инересува ме боли ли при слагането на спиралата .4увала сам 4е боли много Ѕлагодар€
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 629
«дрвеите..моми4ета инересува ме боли ли при слагането на спиралата .4увала сам 4е боли много Ѕлагодар€
ћен не ме е бол€ло. Ќе знам кой предизвиква тези съмнени€ у повечето жени?
÷итирай

гр.–усе

напоследък преди да € махна цикъла ми съвсем се промени и реших да € махна
когато цикъла се скъс€ва и става по-обилен , това е показател, че тр€бва да се махне - ако не, се получават сраствани€...
на мен за постав€не и махане ми взеха по 15 лв. ѕолзвах  упър “ - отначало имах доста обилен цикъл , но след н€колко месеца се нормализира...сега чакам 4-5 цикъла от изваждането й, за да си сложа нова...
јз съм с Ќова “ от 3 години.  упих € за около 50 лв, още 30 ми взеха за постав€нето.  ато преди това си направих всички изследвани€. Ќ€мам проблеми с не€, чак не ми се иска да € смен€м.

наистина има прокърв€вани€ между циклите и цикълът е по -удължен, но др. по-важно, което е, че посто€нно имаш б€ло течение и н€ма оправи€ каквото и да правиш
“рудно ми беше да разбера горенаписаното, само не разбрах какво общо има б€лото течение и тр€бва ли да се притесн€вам, че го н€мам?
а според теб задължително ли е да го имаш,ти как мислиш?
÷итирай

гр.–усе

абе не е кой знае каква болка,но все пак си набол€ва не е нищо фатално.
÷итирай

гр.–усе

абе не е кой знае каква болка,но все пак си набол€ва не е нищо фатално.
когато си сложих спирала получих обилно б€ло течение . огато отидох на поредни€ преглед при гинеколог ,той ми об€сни ,че течението ми е заради спиралата. аза ми ,че за да се излекувам тр€бва да € махна,иначе н€ма оправи€.
÷итирай

Ќасред хаоса

ћнени€: 1 342
» аз съм с Ќова-“. —ложих € преди четири години и половина. —труваше 60 лв. май.  оличеството кръв по време на мензис ми се увеличи, но пък дните станаха по-малко. » обикновено н€колко дни след цикъла има н€какво остатъчно течение - от него много се б€х уплашила, но ми казаха, че при наличие на спирала е нормално.
»наче не € усещам и не съм имала проблеми с не€.
ј това, че много бол€ло при постав€не - аз го усетих като по-силна болка по време на мензис. ѕродължи н€колко секунди и това беше. Ќо всеки си има праг на болка.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора