Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора

С бъдещия татко обикновено правим секс между 5 и 7 пъти на седмица.А при вас как е?Дали не прекаляваме в тази ранна бременност / 7 г.с. /? Blush
Цитирай

Мunich

С бъдещия татко обикновено правим секс между 5 и 7 пъти на седмица.А при вас как е?Дали не прекаляваме в тази ранна бременност / 7 г.с. /? Blush

Ми ние не правим, въпреки че не ни е забранено...просто ни е шубе...Мисля обаче, че темата ти ще я преместат в другия форум.
Цитирай

Ние в началото на бременността правихме долу-горе редовно секс, но веднъй получих болки и доктора ми каза,че трябва да се ограничим максимално до 4-тия месец някъде. Сега вече ще влизам в 5-тия, но все още ни е страх да не стане нещо Rolling Eyes и го караме по френски Embarassed
Цитирай

София

Ние си правим съвсем редовно. Нямам оплаквания засега, пък и от тази бременност и тия хормони... то си е доказано, че желанието нараства. Няма да се изтезаваме, я! Wink
Цитирай

софия

ние получихме забрана от докторката -без секс до края на 3тия месец Embarassed
аз без друго се страхувам и за този период предпочеитам алтернативен, така да се каже  Laughing
между другото рядко имам желания и по скоро се притеснявам таткото да не се обиди
Цитирай

Ние не правим секс, защото загубихме едно бебче преди време/така и не разбрахме защо, при това пак без секс/ и сега ние страх от всичко.
Така, че се гушваме и заспиваме като братче и сестриче. Таткото държи да е така, аз понякога изпитвам желание, ама си струва да изчакаме Smile
Цитирай

Бургас

По ппринцип на нас докторката строго ни забрани секса. Само, че моите хормони си правят луди шеги с мен и аз не бих издържала на сухо, както се казва. А да не говорим за сънищата....! Laughing А само на френска не ме задоволява. Затова с таткото решихме, че не може то така да се мъчим и си правим секс по малко! Wink
Цитирай

Бургас

Ние не правим секс, защото загубихме едно бебче преди време/така и не разбрахме защо, при това пак без секс/ и сега ние страх от всичко.
Така, че се гушваме и заспиваме като братче и сестриче. Таткото държи да е така, аз понякога изпитвам желание, ама си струва да изчакаме Smile

Мила, и ни преди време изгубихме едно дете, но хич без секс не можем!
Цитирай
на мене ми се иска много, ама ме огрява веднъж на 10 дни. скъпият имал чувството, че правел групов секс с бебето. и не мога да му обясня нищо разумно. иска ми се да вия вече #2gunfire
Цитирай

Мunich

От тая гледна точка, май съм "добре". Crazy
Мъжо го е два пъти по 8убе от мене.... Mr. Green
Цитирай

В.Търново

И на нас лекарката ни забрани до 3-ия месец. Засега удържаме фронта, но такива мисли ми се въртят в главата напоследък....... Embarassed

Цитирай
И на нас ни забраниха засега до третия месец.А междо другото на мен въобще не ми се иска Embarassedне знам какво ми става,но нямам никакво желание.Таткото си мисли,че причината е в него,дори не искам да ме целува,какво ми става - не знам????Почнах да си задавам въпроса дали до края ще е така? newsm78
Цитирай

София/Москва

Моят доктор изрично ни забрани секс до края на 3 месец. Не те съветвам в тази ранна бременност докато всичко е толкова крехко да го практикувате, а и доста литература има по тази тема. Сексът няма да избяга, но един спонтанен доста зле влияе на психиката.. ooooh!
Цитирай

А междо другото на мен въобще не ми се иска Embarassedне знам какво ми става,но нямам никакво желание.

Ми то това си е от хормоните  #Crazy Според мен няма никакво място за притеснение, защото хормоните сега са в такова изобилие и са толкова дезориентирани...Smile При мен нещата са на приливи и отливи Rolling Eyes Ту имам огромно желание и само такива мисли ми се въртят в главата, а в друг момент въобще не ми е до секс и любовни игрички Crazy
Цитирай

София

Ние си правим абсолютно редовно, в началото като разбрах бях голяма паника, ама знам че няма проблем - доктора каза, че секс може да си правим колкото си искаме ако една бременност е безпроблемна Smile
Още повече бебо е така защитен и едва ли това може да му повлияе. Така, че аз мисля че няма никаква полза от притеснения на тази тема - ако ни се прави секс нека да правим Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора