Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хасково

Момичета, някой от вас използвал ли е този препарат Lindynette? Предписа ми го моята геникоожка, но искам да попитам, ако някой го е пил да сподели впечатления!
Като всеки хормонален препарат /и не само /като прочетеш листовката и ти настръхват косите! То само противопоказания и пак и пак...противопоказания!
Благодаря предварително!
Цитирай
линдинет е може би най новият пепарат на пазара с много ниско съдържание на хормони препаратът е добър но е от скоро на пазара така че много отзиви не мога да кажа .все пак зависи от това как ще го понесе вашия организъм и от това дали сте взимали преди това други орални контрацептиви
Цитирай

Хасково

Вземала съм преди да родя Диане 35. Тогава го понасях добре, не пълнее даже отслабнах и се чувствах чудесно!
Дано и този вид ми влияе положително!
Цитирай

На брега на Дунав

скъпа да ти кажа,че с тези контрацептиви всичко е много индивидуално,така че зависи от организма ти как ще ги понесе.
Цитирай

Sofia

Здравей , вчера бях на преглед и ми го изписаха и на мен.
 Ти започна ли да го пиеш , как се чувстваш , има ли някакви странични ефекти при теб ???  Понеже го водят нов препарат , би ли казала каква нова цена са му сложили ???
Цитирай

Единственото, което мога да кажа по темата е, че моята гинеколожка ми го препоръча, ако все пак реша да мина на орална контрацепция. Според нея в момента това е най-добрият вариант за хапче. Но как ще се чувстваш, е строго индивидуално, разбира се.
Цитирай

Sofia

Според нея в момента това е най-добрият вариант за хапче. Но как ще се чувстваш, е строго индивидуално, разбира се.
И според моята е така , но понеже още не съм ги почнала исках да видя дали при други за момента има странични ефекти. Ще пиша, като започна да ги пия.
Цитирай

Ще е добре да споделиш впечатленията си. На мен спиралата нещо не ми понесе и ако някой ден, след пет- шест години, дъщеря ми все пак реши да спре да суче, може би ще трябва да почна да пия хапчета. Ако още имам останали яйцеклетки, разбира се Mr. Green
Цитирай

Sofia

Ако още имам останали яйцеклетки, разбира се Mr. Green
Ще имаш , няма къде да ходят. Защо не ти понесе спиралата , какво ти е ???
Колко е голяма твоята сладурка та си се притеснила , че още суче ???
Непременно ще пиша как ми понасят , първо трябва да си изпия Дуфастона и да изчакам да ми доиде та да ги почна хапчетата .
Цитирай

На мен също сега ми ги изписаха - като до сега 4 месеца пиех Ясмин но не ми понесоха нещо и от този месец почвам Линдинет. Като гледам май всички ще почваме няма някой с опит с този вид Thinking
Цитирай

ул. "Свобода"

Ето, споделям опит Wink гинеколожката ми беше предписала ясмин, но ми се видя много скъп и аптекарката ми предложи Линдинет. Първия месец имах леко зацапване, но след това всичко си е окей. Единственият "проблем" е, че трябва да си го поръчам в някоя аптека-за половин ден го доставят, защото е съвсем нов препарат и го няма в наличност в аптеките. Цената е около 10 лв. и мисля, че наистина е нискодозиран и добър контрацептив.
Цитирай

Sofia

Ето, споделям опит Wink гинеколожката ми беше предписала ясмин, но ми се видя много скъп и аптекарката ми предложи Линдинет. Първия месец имах леко зацапване, но след това всичко си е окей. Единственият "проблем" е, че трябва да си го поръчам в някоя аптека-за половин ден го доставят, защото е съвсем нов препарат и го няма в наличност в аптеките. Цената е около 10 лв. и мисля, че наистина е нискодозиран и добър контрацептив.
Благодаря за инфото , дано и на мен ми подеиства добре !!! Very Happy
Цитирай

Хасково

По отношение на цената въобще не е скъп 7,30 лв.
по отношение как ми действа НЕЗНАМ уж ми дойде и аз започнахда го пия /първия месец  се започва от първия денана цикала/ и на следващия ден нямам нищо! Така почти цяла седмица после ми зацапа наново и сега съм си все едно в цикъл....! Чакам да ми свърши, ако свърши де ... и ще ходя на лекар!
Никой от вас не пише за такива странични ефекти моля Ви успокойте ме, че това може и да е  нормално!
Пила съм и други противозачатъчни преди да забременея никога не ми е ставало така.
Цитирай

ул. "Свобода"

Къде го намери само за 7 лв. - в София ли си? А както писах и аз имах зацапване през целия първи месец на прием, после си ми дойде на 4-тия ден след спирането на приема, почнах следващата опаковка от 5-тия ден на М и никакви проблеми не съм имала-вървя си по схема 4-ти месец. Мисля, че няма основания за притеснение, но ако си решила, посъветвай се с гинеколога си.
Цитирай

Хасково

Къде го намери само за 7 лв. - в София ли си?
Не не съм от София от Хасково съм тук имаме една верига от аптеки, която продава много евтино!
Дано и при мен нещата се нормализират!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.