Клюки(щастлива,тъжна днес) 4

  • 10 466
  • 230
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 910
Ще ме побърка тази жена. Тези от вас който живеят при родителите си дали се сблъскват със същите проблеми. Майка ми не спира да ми държи сметка къде ходя и кога се прибирам . И това при положение че децата навсякъде си ги мъкна с мен. Тя все е нещо заета и не може да ги гледа.

# 226
  • София
  • Мнения: 3 648
Нашите ме поучават и без да живея с тях, а си представям, ако живеех. Една година баба ми / бог да я прости/ живееше при майка ми и и държеше сметка къде ходи - на омъжена, петдесет и кусургодишна жена / на колко е била тогава не ми се смята/. Така че...
Каролина, това което пишеш за неразговарянето и премълчаването е преобърнало нашата кола, както се оказа.

# 227
  • Мнения: 1 258
Ще ме побърка тази жена. Тези от вас който живеят при родителите си дали се сблъскват със същите проблеми. Майка ми не спира да ми държи сметка къде ходя и кога се прибирам . И това при положение че децата навсякъде си ги мъкна с мен. Тя все е нещо заета и не може да ги гледа.

Аз живея само с баща ми,но положението е същото.къде бяхте,с кой бяхте,какво правихте...Вече не обръщам внимание.Той си говори,аз си минавам покрай него все едно не го чувам и така.Иначе ако започна да му се връзвам ще ме приберат онези с белите престилки и усмирителни ризи Laughing

Ще пусна новата тема.Шопинг фуста беше писала някъде че чат темите се заключват на 15-16 страници.
Ето новата тема:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=417219.msg12045099#msg12045099

Последна редакция: нд, 02 авг 2009, 16:37 от *Alma*

# 228
  • Мнения: 2 011
Ще ме побърка тази жена. Тези от вас който живеят при родителите си дали се сблъскват със същите проблеми. Майка ми не спира да ми държи сметка къде ходя и кога се прибирам . И това при положение че децата навсякъде си ги мъкна с мен. Тя все е нещо заета и не може да ги гледа.
Точно за това и никога не ми  е минавала през ума такава идея - да  живея с родителите си - че те ще ме побъркат  Mr. Green

# 229
  • София
  • Мнения: 2 768
лелеее, а пък аз си мислех че значи Бившия НеДолюбен  Joy

# 230
  • Мнения: 1 258
лелеее, а пък аз си мислех че значи Бившия НеДолюбен  Joy


Мацка има нова тема Peace

 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=417219.msg12045099#msg12045099

Общи условия

Активация на акаунт