Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Скоро ще си показвам краката на празник, но ме нападнаха комари преди няколко дни. Как да прикрия пораженията - с коректор, има ли нещо ефикасно от аптеките, което бързо да премахва червенината?
Попаднах на един спреи VapeDerm (в Лукойл)  - изглежда ми ефикасен против ухапвания и мирише по приятно от Аутан и Оф

Цитирай

Sofia

Мисля, че ще свърши работа малко фон дьо тен, отгоре пудричка и хубав чорапогащник, ако позволява събитието. Very Happy
Цитирай

Пловдив

Алергозан Crazy не оставя белези.
Цитирай

Сф, Младост1

Преди време тук момичетата бяха споменавали, доколокото си спомням за някакъв 'невидим чорапогащник" на AVON. Всъщност това беше някакъв лосион за тяло/крака, с такъв ефект. Smile
Аз също ще следя темата с интерес, защото искам да скрия гадните точки от епилатора Mad Mad.
Дано се включи някой, който го е ползвал въпросният лосион.

Другото нещо, което се сещам, за прикриване е пак някакъв блестящ лосион-от типа на Нивея-сега това се сещам. Thinking
Цитирай

...Here I Am On The Road Again...

Ми автобронзант, дали няма да свърши добра работа?  newsm78
Преди време тук момичетата бяха споменавали, доколокото си спомням за някакъв 'невидим чорапогащник" на AVON.
Този "невидим чорапогащник", е по-скоро като фон дьо тен и мисля, че цапа ooooh![/size][/color]
Цитирай

Burgas

Събирай тен до празника- плаж или солариум. Peace Може да комбинираш и с автобронзант.
Цитирай

Сф, Младост1

Автобронзантът е чудесна идея, наистина, но все пак трябва цялото тяло да се маже.
Цитирай

София

Благодаря, ще експериментирам с част от нещата.
Цитирай

автобронзант спрей....къде ти плаж , сауна ...много време иска , от 1 пе4ене не става , а мойе да станат и по-4ервени.На мен веднъж ми станаха  кафяви  -Ужас.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.