Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Ние се храним с Милумил, обаче бебо получи запек и педиатърката ни препоръча да му вземем някое от млеката адаптирани за бебета със запек и да ги редуваме двете през хранене. Но някои мами ми казаха че това било вредно, но не можаха да обяснят защо. Някой има ли информация по въпроса?
Цитирай

Никой не можа да ми каже основателна причина "против" и пробвахме: НАН, Фризолак, Нутрилон, сега след годинка Фризо 3 и Нестле джуниър. Не съм забелязала нещо необичайно в поведението, здравословно също newsm78 Спряхме се на Нутрилон до годинка, заради оптималната цена, като качество мисля, че всички са добри. По отношение на вкуса- не ги различава млеката, но тя си е лакома и каквото й сложа това пие Laughing
Щом казваш, че това мляко ви прави проблеми със сигурност е по-добре е да го смените, от колкото да се мъчите. На Нутрилона пише, че изпражненията стават кашави като при кърмени бебета, така че може би ще е подходящ за вас, но се съмнявам, че проблема е в млякото, запека е наследствен.
Цитирай

Пловдив

Сменила съм 4 вида млека... без какъвто и да е проблем. Първия път точно по същата причина - запек:-))

Цитирай

РусЙе

Ние сме на "Милумил" от 20-я ден. Първия месец беше много гъсто акото и акаше по 1 на ден, но чак запек не е имала(Под запек разбирамм да не ака повече от 48 4аса) После се оправи постепенно. Сега като почнахме "Милумил"2 пак същата работа, но почти отмина.
Цитирай

Бургас

Не зная за редуването, но при запек Омнеото е много добро, при него изпражненията са меки и кашави като при кърмените бебета.
Цитирай

София

Ние сме на Омнео1,но пак имаме прблеми.За това давам и Фризовом.
Цитирай

софия

Ние пък бяхме на Нан и заради запек сменихме с МИлумил. Сега с него нямаме проблем. Но от смяната на млеката ние получихме колики. Не бих го сменяла пак.
Цитирай

РусЙе

Ние пък бяхме на Нан и заради запек сменихме с МИлумил. Сега с него нямаме проблем. Но от смяната на млеката ние получихме колики. Не бих го сменяла пак.

Аз мисля, че от смяната на млеката също може да се позапече.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.