Uraaa! Плуване за бебета!!!!! - 4-та част

  • 83 579
  • 496
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 423
Ние като ходихме януари до басейна,служителите казаха,че февруари-март го откриват.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 675
http://www.youtube.com/watch?v=GxBrCAElDJY&feature=related
Страхотна е гледката на бебенцето във водата  Hug

# 77
  • Мнения: 139
Мойта бебка като е на 2 вече можем ли да ходим- все пак като идваме в София да посещаваме басейна би било много добре Peace

Айде дали отвориха басейна вече да се ходи-много ми се иска да го посетим с бебка Rolling Eyes Crazy
Ето едно интересно клипче http://vbox7.com/play:71ce4fd7

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 17:49 от AnMary

# 78
  • София
  • Мнения: 423
 ooooh! Уф,все забравям да пиша.В неделя се разходихме до Банкя и до басейна,разбира се.Казаха,че го отварят в понеделник.Сменят водата в понеделник и четвъртък около обяд.До следобяда се напълва.Трябва да се свържем с Александра и да видим тя кога ще може,че мен ме е страх първия път без инструктор  Embarassed

# 79
  • Мнения: 559
ooooh! Уф,все забравям да пиша.В неделя се разходихме до Банкя и до басейна,разбира се.Казаха,че го отварят в понеделник.Сменят водата в понеделник и четвъртък около обяд.До следобяда се напълва.Трябва да се свържем с Александра и да видим тя кога ще може,че мен ме е страх първия път без инструктор  Embarassed

Еее браво! Звънях по телефона, писах имейл - никакъв отговор  Close

# 80
  • София
  • Мнения: 423
Ами,да ходим сами ,ако искате.Ама не знам  newsm78,да се попляцикаме 20 мин. и ще си ходим. Mr. Green

# 81
  • Мнения: 1 153
mu6muro4e, и Александра е човек, дай й шанс Wink
До колкото знам и тя ще бъде по-редовна от март, така че ще има много плацикане Laughing

# 82
  • Мнения: 559
mu6muro4e, и Александра е човек, дай й шанс Wink
До колкото знам и тя ще бъде по-редовна от март, така че ще има много плацикане Laughing

Не, не говорех за Александра! Тези от Ясен ме ядосаха Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 158
Урааа, бебетата ще плуват в басейн!!!  Peace Hug
Мойто трябва да порасне още едно кило, за да се побере в банските памперси, хихи.

# 84
  • Мнения: 718
Хайде и ние да се присъединим в отбора на плуващите, е моят на е бебе, а си е toddler на 18 м., но както каза Александра - ''никога не е късно да се започне''. Щяхме и по-рано да започнем ако не бяха някои обстоятелства, които пречеха, но аз и сега съм доволна, защото детето дава индикации, че ще свикне, много е любопитен, малко се изненадва, когато Алекс му полива главата за по-дълго, даже става във ваната  Laughing.
Аз лично се учих да плувам на 8-9 г. но никога не съм имала проблем с потапянето, гмурках се доста, това ми беше любимото, така че си е и до човек. С по-големите дечица е по-трудно, но с повече упражнения се надявам да стане, най-важното е да се забавляват и да са здрави.
Аз искам да попитам майките на по-големите дечица (ако има такива) дали сте си купували потъващи играчки за ваната и откъде? Александра ме посъветва да си намеря такива, за да може детето да има стимул да се потопи, за да ги вади, самата тя ползва едни залепващи се рибки за дъното от джъмбо, та се чудя дали знаете къде другаде продават такива  newsm78

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 849
Привет!
Да попитам - Александра започнали да ходи в басейна и ако да - в кои дни?

# 86
  • София
  • Мнения: 423
Понеделник и четвъртък  Peace, от 17:30ч.
Разни залепящи се рибки и други видях в неделя в Джъмбо. Ние нямаме вана, но използвахме в коритото различни цветове метални капачки от пюрета, много са и интересни  Laughing

# 87
  • Мнения: 616
привет и от нас, ние ходихме почти редовно миналата година  Laughing та работи ли пак басейна вече? някой ходил ли е?

ако работи мисля в четвъртък да направим едно плуване макар и без инструктор Simple Smile

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 849
Понеделник и четвъртък  Peace, от 17:30ч.
Разни залепящи се рибки и други видях в неделя в Джъмбо. Ние нямаме вана, но използвахме в коритото различни цветове метални капачки от пюрета, много са и интересни  Laughing
Миме-то, да разбирам ли, че Александра ходи в понеделни и четвъртък от 17.30. На мен ми е невъзможно да я водя тези дни Sad но пък ще говоря с Александра ако се съгласи за някои от почивните дни

# 89
  • София
  • Мнения: 423
В тези дни сменят водата, в другите няма да е за бебета и деца ,ти все пак и се обади  Peace

Общи условия

Активация на акаунт