«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

»скам бебе
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

ћнени€: 14
«дравейте момичета, бих искала да ви попитам след колко време да направ€ тект за бременност след като с мъжът ми сме правили секс и той е свършил в мен? ато се предполага ,че съм в овулаци€, а това е така защото цикълът ми е нередовен.јко може да ми отговорите ще съм ви благодарна.÷икълът ми е на 33, 35, 45, 30 и т.н.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 89
—поред мен 2 седмици след акта би тр€бвало да ти отчете. ”спех!   Smile
÷итирай

—офи€ - в последната оцел€ла къща зад блока

ћнени€: 3 935
јко правите секс, докато си в овулаци€, можеш да направиш тест около 14 дни след това.
÷итирай

ћнени€: 491
јко  можеш изчакай две седмици след датата на ко€то тр€бва да ти дойде цикъла.  Hug
÷итирай

¬ сърцето на живота!

ћнени€: 3 086
јко  можеш изчакай две седмици след датата на ко€то тр€бва да ти дойде цикъла.  Hug
„ак пък две седмици...не е нужно толкова много да чака. Smile
÷итирай

ћнени€: 491
„ак пък две седмици...не е нужно толкова много да чака. Smile
ƒа може и да не чака ако иска , но ако теста е отрицателен ако го направи на датата когато чака да и дойде цикъла  просто ще си даде само паричките, а той може и да не отчете в€рно тогава.«атова според мен е добре да изчака малко време за да се разбере дали цикъла и ще дойде или примерно ще е бременна. Blush Hug Hug
÷итирай

ћнени€: 79
 ръвен тест може да покаже дали има бременност 10 дни след овулаци€та.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 209
»ма тестове които в кутийката са два-едини€ се прави 4-5 дни след акта,а втори€ 1 ден след като не ти дойде.ѕърви€ тест ми показа,че съм бременна,а втори€ потвърди.
÷итирай

софи€

ћнени€: 1 879
»зчакай да ти закъснее поне с н€колко дни! ≈дни съвет- не си прави тест преди да ти закъснее! ћоже да си видиш двете чертички и след това......много да се разочароваш.....
÷итирай

ћнени€: 14
благод€р€ ви момиче ще исчакам и ще си направ€ теста и дано да е положителен ,защото силно го жела€.
÷итирай

—офи€, в планината

ћнени€: 3 695
»зчакай да ти закъснее поне с н€колко дни! ≈дни съвет- не си прави тест преди да ти закъснее! ћоже да си видиш двете чертички и след това......много да се разочароваш.....
и аз мисл€ така, по добре изчакай да ти закъснее  Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 694
»ма едни тестове,които уж ти показват след 7-ми ден на предполагаемото забремен€ване.Ќо не са точни!
ћо€т сладур е 3 отрицателни теста Laughingѕри това последни€т беше 2 дена след като ми беше закъсн€ло.
÷итирай

“ам където искам да бъда....най-после у дома :-)

ћнени€: 104
благод€р€ ви момиче ще исчакам и ще си направ€ теста и дано да е положителен ,защото силно го жела€.

јми изчакай поне 2-3 дена да ти закъснее и пробвай.ƒано да имаш успех  Peace
÷итирай

ћнени€: 4 933
най-точно теста ще ти отчете след закъснението  на ћ÷
÷итирай

—офи€

ћнени€: 13 992
«а да си направиш тест тр€бва да знаеш кога е била ќ.
“ова кога е бил полови€ акт н€ма значение.
ѕолови€ акт и ќ. не винаги съвпадат  Wink
“а, уринни€ тест отчита най-рано на 12 ден след ќ. Ќо по правило се прави след 14 ден след ќ.
 ръвни€т на 11 ден след ќ.

ѕѕ. јко не си следила ќ. н€ма как да знаеш кога е била, дори това че винаги ти е бил 28 дни ћ÷ не означава че този ћ÷ н€ма да е 25 и 34 дни.
ƒокато не ти дойде ћ. /ако не си следила ќ./ н€ма как за знаеш колко дни ще бъде ћ÷
÷итирай
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора