До мамите, които готвят на пара

  • 660
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 663
Моля да ми кажете за колко време горе долу стават готови стандартните зеленчуци - моркови, чушки, картофи, лук...
също така ориз - в съдинка се слага предполагам, но заедно със зеленчуците или ?
наведнъж ли всичко или постепенно или отделно ?
пробвали ли сте на едното ниво месо, на другото зеленчуци ? получава ли се добре ?
въобще всякаква инфо за готвенето на пара ще ми дойде добре Simple Smile
имам уред на пара, в който си стерилизирам шишетата на Таня, но май е крайно време да започна да го използвам и по предназначение Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 381
ето това разглеждах наскоро:
 
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=37879.0

# 2
  • Мнения: 3 663
Благодаря Ники Simple Smile
аз поизчетох темата и книжката с инструкциите и тези дни ще изпробвам уреда Simple Smile
и най-накрая разбрах и как се вари ориз вътре  Wink

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз си купих такъв уред преди няколко дни на 3 нива.направо го благославям!Стават чудесии вътре.Зеленчуково пюре(аз го изяждам преди детето),риба,ориз,сърми,яйца-всичко е супер.Пише,че ястието което става най-бавно се слага в най-долната съдинка.Нормалното време за приготвяне на зеленчуци е 25мин.Всичко става с пробване и включване на таймера за още малко.

# 4
  • Мнения: 3 663
Билянка,  я кажи зеленчуците за пюретата на Алекс колко едро ги режеш ? колкото картофите за мусака или наполовина само или цели или как ? Simple Smile
и слагала ли си едновременно месо и зеленчуци ?

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Билянка,  я кажи зеленчуците за пюретата на Алекс колко едро ги режеш ? колкото картофите за мусака или наполовина само или цели или как ? Simple Smile
и слагала ли си едновременно месо и зеленчуци ?
режа ги на много едри парчета,като се запарят и ги натисна с вилицата стават на пюре.Алекс още не може да се вреди за тях от майка му,има си готови пюрета.Месо не съм слагала,но ориза стана много вкусен.Но месото трябва да се сложи на първия ред,ориза на втория,а зеленчуците на последния.

# 6
  • Мнения: 3 663
Ясно
мерсаж Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт