Обе6таните снимки от мен...

  • 1 135
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Купона мина много добре, само 4е не успях да направя много снимки, за6тото се скъсах от ти4ане напред-назад...ама какво да се прави. Опитах се да снимам тортите, само влязох в къ6ти да взема фотото и като излязох няма6е ни6то newsm09
Ина4е падна ядене и веселба newsm68
Изявих се пак с манджите и пак благодарение на Торнерозе...много съм и благодарна за добрите съвети  Hug
Малкия доста се умори милия, но такъв е животът, трябва да свиква от малък на силни ве4ери  Laughing

# 1
  • Мнения: 1 854
Мимоза,радвам се,че сте изкарали добре,че гостите ти са останали доволни и че купона е бил придружен и с хубаво хапване и веселба Grinning
Влизах в страницата ти и там имаше много снимки.Тези които са озаглавени "снимки от нашият мальк купон" ли са вьпросните обещани?Времето е било хубаво,подарьци много,доволни лица Wink.Какво по-хубаво!
Много ми харесаха и снежните снимки-красота и сняг,сняг!
Беше ми интересно да чета и преводите на фински.Има думички,които са сходни с тези в холандския Simple Smile
А Виктор ти е едно ськровище!

# 2
  • Мнения: 221
Благодаря за хубавите думи Simple Smile
Езика е датски, а не фински Simple Smile а финския се казва суоми Simple Smile ама ни6то де...
Да, снимките са със името купон...не са много ама колкото-толкова...
Виктор е наистина съкрови6те, запо4на да ходи на ясла и вси4ко върви много добре. Спокойно мога да запо4вам работа Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 220
 Мимоза, снимките са страхотни!!! Да сте живи и здрави да направите о6те многооо!!!

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 082
Ех, аз това не бих го нарекла "малък купон" Wink Авно са си близали пръстите, щом като си успяла да заснемеш остатъците от тортата Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 854
Езика е датски, а не фински Simple Smile а финския се казва суоми Simple Smile ама ни6то де...


Извинявай,моя грешка.Мислех да пиша датски,но в главата ми явно е бил финският.Но доколкото сьм чувала от изучаващите и на двата езика-трудни са!

# 6
Мимката, много хубаво купонче. И младежа е помагал, и при опъването, и при сгъването на газибото Grinning Flutter
От тортичката вярно само едно, две парченца си хванала останали, но изглежда мнооого вкусна Flutter (пу за мене)
А тия подаръци по какъв случай са (май все пак е имало повод Flutter)

# 7
  • Мнения: 221
Мнооого ви благодаря:)
 newsm03Подаръците са по слу4ай не6то като кръ6тене или по-то4но празнуване на това, 4е сме дали име на Виктор и по слу4ай моят и на мъжа ми 30 годи6ни рожденни дни, които бяха през февруари и няма6е как да направим купон. Та ре6ихме вси4кото на едно, 4е по на далавера Simple Smile smile3503

# 8
  • Мнения: 221
Ами ние сме правили и по-големи купони или по-то4но, по-6умни Simple Smile та затова казвам малък купон:)
В Дания има много Викторовци, но пове4ето са Victor, а на6ият е  Viktor Simple Smile Да е по на бг и по на датски, за6тото в Дания съ6то имат К като на6ето, но използват и С за К.... И на6ият Виктор носи моята фамилия и фамилията на ба6та си:) Смесена работа:)  smile3504

# 9
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ех как ми липсва таз изеленина .нмого е красиво при вас ..и аз така си ме4тая да си поканя годти в 6атри4ка . страхотно сте си изкарали и хората изглеждат доволни и мъниците ..а колко подаръци само Simple Smile . тортана наистина малко останала но другия път да зане6 - още като я направи6 и щрак Simple Smile .  много вкусни ще са били щом не си сварила дори да ги снима6  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 221
Да, наистина е красиво при нас. Голям късмет извадихме с купуването на тази къ6та.
Много ме е яд за тортата, за6тото аз толкова се страх и стана красива, а навярно и вкусна...така казват вси4ки...дори няма6е за мен да опитам!
 smile3506Скоро 6те направя пак, само за дома6на употреба:)  party023

# 11
  • Мнения: 7 430
Много ти е сладко синчето...пу, пу Wink....и каква хубава къщичка си имате, също така да не забравя да похваля цветенцата ти...малееее....красота Mr. Green

Нашия Виктор праща на вашия много целувки  Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

...и като направиш тортатаааа да не забравиш снимчици да ни дадеш да гледаме smile3503

# 12
  • Мнения: 221
Благодарим за поздравите и комплиментите, да ви се връ6тат   love001
Направо си заслужава да направя торта само и само да я снимам Simple Smile
Другият път няма да я изкарвам навън преди снимката...

# 13
  • Мнения: 7 430
mimozadk исках да те питам - ходи ли малкия сладур на гърне Wink

# 14
  • Мнения: 221
Не о6те, като стане на година и половина може би 6те запо4на да го опитвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт