Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Пловдив

Здравеите!Какво правите или какво пиете когато ви боли главата? newsm78Кое е най безвредно за бебето?Предварително благодаря!
Цитирай

на върха

Парацетамол и по възможност най- рядко Crying or Very sad Аз имах проблем с гадното главоболие до 5-ти месец. Главата ме болеше и през нощта Confused
Цитирай

софия

аз имам мигрена и сега като не мога да си пия ацефеина-почти всеки ден ме боли глава.или от дясната или от лявата половина на главата,понякога се премества а понякога и отзад .особено от променливото време Crying or Very sadот това главоболие и замаяност нищо не мога да върша .аз пия хомеопатични които поне са намалили силата на болката-но немога да ти ги препоръчам защото хомеопатичните са строго индивидуални-все пак съм доволна от тях защото от парацетамола дори леко не ми се облекчава.хомеопатката ми каза ,че са безвредни за бебо
Цитирай

Ами аз пия също парацетамол. Местните лекари казват, че при сериозни състояния може по 2 парацетамола до 4 пъти на ден. Явно не го считат за вреден за бременни, защото 4000 милиграма е дневната доза за възрастни, а поне тук таблетките са по 500милиграма.
Но аз не съм пила повече от един на ден, но не ми се и налагало повече.
Цитирай

непостоянно

Парацетамол. Пила съм го и по време на кърменето, най-безвреден е за бебоците, но в умерени количества.
Дано наистина не ви се налага често.Леко бременеене Laughing
Цитирай

между ада и рая

Стискам зъби smile3505
Цитирай
Парацетамол, и то само когато вече не издържам от болка.
Цитирай

Ефералган (парацетамол),но много,много рядко.
Цитирай

... някъде преди лудницата ... до църквата!

Аз пия "Rapidol" - то си е пак парацетамол, но се разтваря в устата и действа бързо - поне при мен е така. Предпочитам го най-вече заради това, че не се налага да пия хапове, които ми се залепят по-гърлото, а и за бебчо е безвредно.
Цитирай

Пловдив

Благодаря за отговорите момичета!!!  newsm20
Цитирай

София

И аз на Рапидол, но само два пъти - веднъж за главоболие, веднъж за температура, много съм доволна, пък уж е по-слаб и е за деца Mr. Green и все пак май е най-хубаво да ти изпише нещо лекър  bouquet
Цитирай

Sofia

Аз страдам от адско главоболие през цялата бременност. Парацетамол и Панадол ИЗОБЩО  не ми помагат. Оправя ме само аналгин Sad Трима лекар, независимо един от друг ми казаха, че няма проблем да го пия. Знам, че не е най-доброто, но само той помага Sad пия по 1/2 таблетка, когато стане вече нетърпимо и веднага ме отпуска. За цялата бременност съм изпила ок.30 таблетки Sad
Цитирай

София

Nurofen-до 6тия месец на бременността може,после не се препоръчва...
но съм пила само два пъти мисля,когато положението беше нетърпимо...
Цитирай

Burgas

Стискам зъби. Confused
Ако не се трае удрям по някой друг Ефералган. Smile
Цитирай
чете ли за Kool patch?пусни търсачка
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора