Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Здравейте, април месец си правих генетични изследвания в Плевен в заключението пише, че е нужна консултация с генетик. Тъй като съм отскоро пациентка на д-р Персенска бих искала да посетя генетика, който работи в клиника "Малинов". Записах си час за септември. Моля ви ако някоя от Вас е ходила при него/нея да сподели впечатления.  newsm51
Цитирай

Без да съм сигурна в написаното, но не съм убедена, че в Малинов съм ходила на генетик ..... . Имат имунолози, две лекарки и при двете съм била. Всичките ми генетични и имунологични изследвания до момента (освен когато бях пациентка на Малинов) са разчитани или по-скоро преглеждани от моята лекарка - акушер гинеколожката ми. Освен това генетичните изследвания констатират наличие/ или липса на изследваните фактори, а не изискват допълнително разчитане.
Предполагам, че имаш предвид назначаване на имунологично лечение
Цитирай

Идва генетик всеки понеделник от някъде, не помня откъде точно.
Разпитва те за всякакви работи, взема ти кръв и след 3 седмици резултатите ти са в клиниката.
Цитирай

Много Ви благодаря, за бързите отговори, както Ви написах генетични и имунологични изследвания правих в Плевен, бих искала консултация на база изследванията, които вече имам и евентуално да пуснем генетични за съпруга ми, тъй като сме с мъжки фактор и предполагам, че ще са необходими.
Цитирай

Има генетик в клиниката при Стаменов и тя преглежда в определини дни и за това трябва да си запишеш час при секретарките на Сктаменов горе. Доктор Димова мисля, че се казваше . Тя работи и в МД на 6-ти етаж. Ако решиш и там можеш да я търсиш.
Цитирай

Благодаря Sunnyside, аз си записах час за септември месец.
Цитирай

Миналата година ноември правихме генетични в Малинов - кръв от вената и по 150лв на човек. Резултат до месец мисля беше. Една млада и много приятна лекарка - Хаджидекова.
Цитирай

Тази Хаджидекова е друга, може би е нова, но тази Димова мисля , че завежда катедрата в МД на 6-ти етаж, аз съм ходила там при нея, защото повтаряхме тестовете-беше преди година и половина някъде.
Цитирай

Здравейте, април месец си правих генетични изследвания в Плевен в заключението пише, че е нужна консултация с генетик. Тъй като съм отскоро пациентка на д-р Персенска бих искала да посетя генетика, който работи в клиника "Малинов". Записах си час за септември. Моля ви ако някоя от Вас е ходила при него/нея да сподели впечатления.  newsm51

Само да вметна - ако не ти се чака до септември, можеш да отидеш с изследванията си в Националната генетична лаборатория в Майчин дом, намира се на 14 етаж, кабинет 3. Там консултациите са безплатни, не се записват часове, работят всеки работен ден от 9 до 14 ч.
Пък после винаги можеш да идеш и в "Малинов".

Цитирай

На 14-ти етаж при Кременски е за друго-друг тип генетични, а това за кото става дума са склонност към хромозомни аномалии, изследва се хромозомния генотип но всеки партньор и се определя дали е в рамките на нормата.
Цитирай

На 14-ти етаж при Кременски е за друго-друг тип генетични, а това за кото става дума са склонност към хромозомни аномалии, изследва се хромозомния генотип но всеки партньор и се определя дали е в рамките на нормата.

Всички генетични изследвания, които изобщо се правят в България, е възможно да се направят в Майчин дом, точно при Кременски.

Това, за което ти говориш - хромозомен генотип, кариотип или цитогенетични изследвания, се прави там. Или някъде другаде в Майчин дом, или в Педиатрията, обаче горе е, така да се каже, разпределителният център.

Ако не друго, поне консултациите там са безплатни, и могат да посъветват момичето какво точно да си изследва.

Както някой написа по-горе, генетичката в Малинов работи и в Майчин дом - правете си сами изводите.

Ако някой предпочита да дава повече пари, негова работа. Но според мен трябва поне да е добре информиран.

ponima, задай си въпроса в закованата тема "Генетични и имунологични проблеми", там момичетата по неволя са съвсем наясно с всички аспекти на тази проблематика. Разбира се, ако вече си решила да се ориентираш само към клиниката, мога единствено да ти пожелая успех! Peace
Цитирай

Подкрепям това, което са каzали по горе. Отиди при Кременски, хем няма да чакаШ до септември, хем Ще са беzплатни или доста по евтини отколкото в Малинов. Кръвта така или иначе после се иzследва в Майчин Дом.
А на Кременски можеШ да си zададеШ въпросите ето тук.

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … mp;sb=5&part=
Цитирай

Генетичката на Малинов - др Хаджидекова работи на 6 ет в Майчин дом.
Там хромозомния анализ ще ви бъде направен абсолютно безплатно при който и от катедра "Генетика" там  да отидете, само малко по-бавно ще стане, т. е. 300 лв може да спестите.
На 14 ет изследването е 120 лв на човек, а в "Малинов" 150 лв.
Успех
Цитирай

Генетичката на Малинов - др Хаджидекова работи на 6 ет в Майчин дом.
Там хромозомния анализ ще ви бъде направен абсолютно безплатно при който и от катедра "Генетика" там  да отидете, само малко по-бавно ще стане, т. е. 300 лв може да спестите.
На 14 ет изследването е 120 лв на човек, а в "Малинов" 150 лв.
Успех
Да,точно така е,и аз тогава се ядосвах,че дадохме 300 лв.след като разбрах,че можеше да ни е безплатно но беше вече късно.
Но после ми мина,казах си целта оправдава средствата и пари се изкарват и се успокоих. Smile
Цитирай

а сега в момента (август) работят ли в Майчин дом и всеки ден ли могат да се пуснат там изследвания? Питам , тъй като имам час за Хаджидекова за септември месец ,а ми се искаше резултатите да са готови колкто може по-рано защото планираме ин витро в началото на октомври
Цитирай

1-14 от 15 отговора