Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора

плевен

Видяхте ли че вече и вафла Морени има игра-изпращаш кода от вътрешната страна на опаковката и можеш да спечелиш.Само че сайта който е даден на вафлата www.moreni.bg не иска да се отвори,иска потребител и парола а няма откъде да се регистрираш.Ако искате тук можем да споделяме как върви играта,някой спечелил ли е нещо и тн.Успех!
Цитирай

Thinking да, и при мене не става
ти откъде разбра за промоцията, от телевизията ли
Цитирай

плевен

Thinking да, и при мене не става
ти откъде разбра за промоцията, от телевизията ли

Не,не съм от телевизията,а съвсем случайно ги видях в Кауфланд.Много ми е интересно как ще се разбере дали печелиш,кога и тн Rolling Eyes
Цитирай

София

според мен още не са оправили сайта
Цитирай

Сега чувам за тази игра. Да, сайта не се отваря. Ще ви следя. А какво можеш да спечелиш?
Цитирай

плевен

Изпратих един код и цитирам смс-а получен от там:"Регистрирайте още 9 кода за да участвате в томбола за мобилен телефон Samsung E 2100.С всеки регистриран код можеш да спечелиш хендсфри или кутия Морени"Ама как ще разбереш,кога и тн нищо не знам
Цитирай
А какви са наградите?Играчки ли....?
Цитирай

у нас

и на мен не се отваря Rolling Eyes
Цитирай

плевен

Здравейте пак,бях писала имейл за тази прослувута вафла и вижте какво получих:"Здравейте,
 Радваме се, че се интересувате от играта на Морени. За съжаление www.moreni.bg e временно недостъпен поради технически причини, като се надяваме да възстановим достъпа възможно най-бързо. За ваша информация прикачаме листовка с информация и Общите правила на промоцията.

С Уважение"

Наградите са 500 хендсфрий Нокиа BH-14,700 кутии Морени Макс,300 мобилни телефона Samsung E2100
Цитирай

у нас

а къде може да видим прикачените правила? Може ли да ги копнеш тук?
Цитирай

плевен

Заповядайте  http://media.snimka.bg/3824/013903625-big.jpg
Цитирай

у нас

bouquet
Цитирай

плевен

Хайде сега да ядем вафли и да се надяваме че ще има спечелили и доволни.Ей и да споделяте дали печелите present
Цитирай

плевен

Сайтът вече работи   moreni.bg
Цитирай

да ама няма никакви печеливши ....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора