Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте ,
понеже ми предстои да направя регистрация като бременна , разбрах че в Шейново се предлага нещо като абонамент, в който влизат всичките ти консултации през деветте месеца + нужните изследвания....
Моля Ви, ако някоя от вас има информация,
ще бъде ли така добра да я сподели Smile
....и цената за която става на въпрос е съвсем приемлива...
  bouquet
« Последна редакция: чт, 01 сеп 2005, 19:43 от Sunshine »
Цитирай

непостоянно

Аз лично съм доволна от ЖК в Шейново. Предди това бях при една лекарка в Торакс....и тя беше толкова разсеяна(да не използвам по-обидни думи), че ми изгуби картонав 6тия месец smile3515 и се преместих в Шейново. Цената на пакета услуги (вклюва изцяло проследяване на бременноста + всички видове изследвания) е 220 лв., но можеш да я внсяш на части. Когато по колкото можеш - по 50, по 20 лв Smile
Цитирай

София

Аз също бях "абонирана"  Wink за месечните консултации в Шейново и съм доволна от вниманието и отношението на жените, работещи в това отделение. Правят ти всички необходими изследвания с необходимата акуратност. Ако си решила да раждаш в Шейново, мисля, че ще е предимство да правиш консултации на същото място.
Лека и разхубавяваща бременност ти пожелавам! Love
Цитирай

София/Варна

Не съм доволна!
Всеки път различен лекар ме гледаше и разпитваше и всичко до последно беше НОРМАЛНО според тях и можех да родя НОРМАЛНО.
Но според друг специалист в 9-ия мес. имах старееща плацента, повишено налягане в пъпната връв, малко околоплодни води и бебе, стоящо високо и с пъпна връв около врата, което в никакъв случай нямаше да може да излезе НОРМАЛНО. Той ме пое да ми допроследи по-нататък, направихме секцио и си отидохме поживо-поздраво.
И

Иначе ако нямаш проблеми Й.К.е супер! Много са любезни и ти правят всички изследвания
« Последна редакция: чт, 01 сеп 2005, 23:30 от Reza »
Цитирай

Повече в София и по-малко в Бургас

И мен ме наблюдават в Шейново. Плаща се 220 лв и това то включва всички изследвания през бременността - Wasserman, определяне на кръвната група, кръв и урина всеки месец и ехограф (ако имаш късмет също всеки месец), а на мен и изследвания за антитела. В ЖК наистина са много мили и внимателни, но всеки път попадаш на различен доктор (който е на смяна). Това от една страна е малко кофти - не е лошо да имаш един лекар, който да ти знае проблемите и тревогите и да те следи, но от друга страна така си осигуряваш различни мнения на няколко лекари...

Пожелавам ти лека, безпроблемна и щастлива бременност!!! newsm10
Цитирай

София

И аз ходех там на консултация през цялата бременност. Напълно подкрепям по-горните мнения - заслужава си парите определено, имат добри специалисти и апаратура... Единственото, което и на мен не ми харесваше особено беше факта, че всеки път те преглежда различен лекар. По съвет на моя позната се уговорих, така да се каже, с едната сестра и ходех когато тя е на смяна. Но като цяло съм много доволна!
Цитирай

София

И аз ходя в Шейново!
Доволна съм! А това с различния лекар... Аз съм си харесала един екип веселяци и всеки път като ми записват час за следваща консултация им казвам, че искам да съм при тях и те така ме записват. В този екип е Др Мишел - не е българин. Само неговото име знам... Ама веднъж попаднах на една дето много груба беше и ме претупа и аз я питах някои неща, а тя ми отговаряше все едно не е длъжна да го прави... Нещо беше пред мензис май...
Но пък тоя екип дето съм си го избрала са невероятни и като отида на консултация ме гледат внимателно и само ръсят разни майтапи и се хилим! Доста по-приятно е като е такава атмосферата на консултацията... Има една докторка Василева, дето само лоши неща за нея съм чувала и не ти я препоръчвам...
Аз там съм решила да раждам, защото в 4ти месец ми се наложи да прекарам 3 дни в болницата и останах много доволна от отношението на персонала към мен!
Лека бременност ти пожелавам
Цитирай

Кебекуйка

И аз ходя в Шейново!
Доволна съм! А това с различния лекар... Аз там съм решила да раждам, защото в 4ти месец ми се наложи да прекарам 3 дни в болницата и останах много доволна от отношението на персонала към мен!
.......

По-внимателно и с Др Славчева, ако е все още там. Peace
Цитирай

Аз бях абонирана там и не съм доволна. Платих 220 лв, а лекар (различен) ме гледа 2 или 3 пъти. Съответно и толкова видеозони. Все попадах на една гнусна акушерка, дето й е крив света. Добре, че отделно си ходех на частно при лекар, пак в Шейново. Единственото удобство беше, че като родих там, всички изследвания ми бяха там, ако това изобщо може да е удобство. Според мен по-удачен вариант е да си ползваш консултацията по ЗК, а тези 220 лв. да ги дадеш на частно при някой добър лекар, който да ти проследи бременността.
Цитирай

София

Подкрепям martea. Аз избрах този вариант, на консултация си ходих при лекарка в поликлиниката, работеща със ЗК, а в петия месец почнах да ходя при лекар в Шейново (по случайност с martea сме при един и същи доктор) и тези пари (доста по-малко) отидоха за прегледи при него. Когато ме приеха ми пуснаха изследвания, тези от ЖК-то и без друго бяха от преди месец.
Цитирай

Защо трябва да се дават пари за нещо, което не е необходимо????
Отиваш си при своя гинеколог /ако имаш такъв/ и си спокойна, че един и същ доктор те преглежда всеки месец, знае ако имаш заболявания в миналото ти и прочие. Плащаш си таксата от 20 или 30 лв. Мисля, че ако не е проблемна бремеността преглед един път в месеца е напълно достатъчен. За изследванията важи същото - моя лекар ме пращаше в Цибалаб - на третия месец, когато се регистрирах /около 30 лв всички изследвания, вкл. васерман/ и в 6-тия месец - контролно. Мерките, кръвното и килограмите - мерех си ги сама и му ги казвах при прегледа. От скоро съм записана в ЖК на Майчин дом / за да ми се издаде болничен 45 дена преди раждане, даже доктора ме записа/ и там ми взеха за кръв и урина 3 лв. /манипулация/ за началото на 9-тия месец и по 5 лв. да слушат тоновете на бебо /5 пъти докато родя/. Вече ми остават 3 седмици до термина.
Сметката е - 7 х 20 = 140 лв. /7 пъти прегледи при гинеколога/
в Цибалаб - 40 лв. общо
в ЖК - 5 х 5 + 3 = 28 лв.
Т.е. 208 лв. в крайна сметка.
Имам абсолютно всички документи, подготвена ми е обменна карта и хоспитализация, била съм си при моя доктор, който ще бъде и на раждането....Какво по - хубаво от това Wink

Шейново ми е под носа, ама именно това с тези 220 лв и всеки път различен лекар, а след случка с моя позната, която пропищя от тях - радвам се, че съм избрала друг вариант!

Но всеки сам си прави сметката!
« Последна редакция: пт, 02 сеп 2005, 18:38 от немирница »
Цитирай

Sofia

Има една докторка Василева, дето само лоши неща за нея съм чувала и не ти я препоръчвам...
Явно всичко е много относително относно качествата на лекарите. Тази жена ми направи перфектно секцио след доста трудно забременяване и раждане на много малко бебе.Ще съм и благодарна до края на живота си-на втория ден вече бях почти като нова, а на третия -ходих до офиса на нашия татко/пеша/, за да попиша във форума. А за ЖК мисля, че си заслужава ако ще раждаш в Шейново, а и ти казват какви изследвания трябват всеки месец и така ти спестяват безпокойството да не изтървеш нещо важно.
Цитирай
Мили момичета,
благодарности за изказаните мнения....и все пак както си мислех това си е личен избор....просто винаги има доволни и не дотолкова Wink.....напълно нормално.
Понеже мойта лекарка прави само прегледи , по принцип работи в специализирана болница за активно лечение по онкология.....
и тя иска да ме свърже с д-р Станков,
ами сигурно е много тъпа логиката ми....но си мисля че щом тя е много добра...вероятно ще ми препоръча лекар от нейната класа Laughing
Дано да не греша  Rolling Eyes

Да се радваме още малко на хубавото време....
мили момичета
Цитирай

София

Аз съм с много добри впечатления от въпросния доктор. Когато ме приеха с болки и кървене в третия месец, той беше човекът, който установи няколко проблема, които ако не бяха видени щях да имам много сериозни проблеми при раждането.
Цитирай
според мен,зависи от възможностите.ние сме под наем,аз съм болнични почти нон-стоп,а и съм здравно осигурена.стори ми се излишно да давам тези 220 лв,а на женската консултация,където съм записана всичко си е О.К.даже ми се случва да ходя извънредно,за 6-ти месец съм ходила общо около 5-6 пъти и винаги ми обръщат достатъчно внимание.така че ти си прецени кое ще е удобно и добре за теб,а за раждането-дори и да не си била в "Шейново"на  Ж.К.,ако решиш да родиш там,също може да го направиш по линия на здравната каса.лежах там вече 2пъти по 3дни и съм много доволна от отношението и лекуването,и аз ще раждам там.дано да те съм те объркала много и леко бременеене!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.