Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора
само, че по БТВ. Видях анонс за  ново детско предаване по БТВ , оказа се Бон-бон. Зарадвах се страшно много, защото децата ми бяха луди по него. Това е онова предаване Бон-бон, което даваха преди време по БНТ. Ще се излъчва всяка неделя, от 11.09, преди  "Сблъсък". Радвам се, че най-сетне отново ще гледаме хубавите клипчета, които правеха бон-боните.  Very Happy        
Цитирай

Това вече е добра новина!Аз лично много ги харесвам-луда фенка на надарените дечица-а те са!  bouquetза БТВ..
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

А за какво идеше реч в предаването...?! Опишете ми - плз  Praynig
Цитирай

София

А дали отнякъде може да се намерят дискове с песничките им?
Цитирай

София

И аз, и дечко сме им фенове, така че страхотна новина. Рали става на 1г. и 6м.  на 11.09 - ще е като подарък за нея. Има диск, ние го купихме от един магазин на главната в Пловдив -страхотен е! Дано предаването да е с добър старт и да не го отрежат по-късно!Успех на малките Бон-бони!
Цитирай

София

Моята я водих на концерт през есента и страшно й хареса - още говори за бонбоните. Там продаваха и дискове.
Шани, не съм го гледала много предаването, но до колкото помня, състоеше се предимно от скечове и клипчета на въпросната група.
Цитирай

София

Супер!
Беше страхотно предаване и децата ми много съжаляваха, когато го спряха. Бяхме записали преди време един техен концерт от Канал 1 и тази касетка се въртеше почти непрекъснато. Даже голямата учеше разни стъпки, малката си връткаше д..то пред телевизора  Crazy.
Цитирай

София

Предаване детско, в което дечицата от формацията пеят, разучават песнички и т.н. Много беше сладко. големите от "Бон-бон" си направиха група Smile.
Цитирай

Карлово

чудесна новина,предаването е страхотно ,дъщеря ми им е фенка,преди Сблъсък ли каза а онова смехотворно предаване  4@незнам какво "си да не са го шитнали
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Предаване детско, в което дечицата от формацията пеят, разучават песнички и т.н. Много беше сладко. големите от "Бон-бон" си направиха група Smile.

ЯснУ...не е предаването, дето щерката беше звезда преди 1.5г. Ама ей - и за него не се сещам как се казваше...едни деца обясняват дадена дума, а 2-ма известни в общественото пространство люде се опитваха да я отгатнат...и получаваха нос, коса и шапка като на мистър...  ooooh!  Еееех, ЕГН - прости ми  #Cussing out
Цитирай

София

Шани, това за което говориш се казва "Ала-бала".
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Шани, това за което говориш се казва "Ала-бала".

Вееееееееерно бряяяя  doh. Марги, ще те черпя   kiss
....ако знаеш, че от снощи се "напъвахме"   smile3516 smile3515 smile3511цялото фемили  family да се сети за заглавието на това детско предаване  ooooh!

ц ц ц  newsm27 perko
Цитирай

New Zealand

О, това е много добра новина. Аз в момента не съм си в родината, но маика ми ми изпраща 4есто видеокасети с детски филми и приказки на български, както и жидеозаписи на хубави детски предавания, но имам нужда то4но от някакви музикални, защото моя юнак много оби4а да пее и танцува. А и подражавайки на децата от екрана у4и много лесно вси4ко.
Цитирай

София

.......Ще се излъчва всяка неделя, от 11.09, преди  "Сблъсък". .......  Very Happy       

Това означава ли, че махат онова недоразумение Нана с "точка кльомба знам" ?
Цитирай

Бургас

А как се казва групата ?

.......Ще се излъчва всяка неделя, от 11.09, преди  "Сблъсък". .......  Very Happy       

.... онова недоразумение Нана с "точка кльомба знам" ?

Много точно казано .

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора