изтичане на водите

  • 902
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
здравейте.моля кажете ми дали веднага трябжа да тръгна за родилното след като ми изтекат водите?бих искала ако може да си взема душ и да се избръсна сама преди да отида....а въпроса с тапата как стои?мерси:)

# 1
  • Мнения: 815
ако ти е първо раждане имаш време за всичко-аз се изкъпах но докато стигна до родилния дом водите си течаха още и нямаше особен смисъл- а колкото до космите- аз си направих коламаска седмица преди термина - аз родих на термина- и нямаше никакъв пробем- препоръчвам ти го 

# 2
  • Мнения: 8 769
Направи си тоалета и бягай! Стискаме палци! Леко раждане! Hug

# 3
  • Мнения: 3 360
При мен нямаше НИКАКВО време...В 9.40 се плиснаха водите и след 2 часа-родих.Но това бе второ раждане-може би има значение.А иначе,болките започнаха веднага след пукването на мехура,така че и мисъл не ми дойде да вземам душ или каквото и да е/добре че се бях"обслужила'предния ден.../
Желая ти леко раждане!!

# 4
  • Мнения: 1 037
Леко раждане мила.По-добре вземи бърз душ и право към болницата,че нищо не се знае.Аз отидох 30мин.след като почнаха да текат

# 5
  • Мнения: 2 242
На мен водите ми шурнаха в ранни зори (3.15), а родих в 15.05. Ако си като мене ще имаш време и за фризьор  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 735
здравейте.моля кажете ми дали веднага трябжа да тръгна за родилното след като ми изтекат водите?бих искала ако може да си взема душ и да се избръсна сама преди да отида....а въпроса с тапата как стои?мерси:)

Къде мислиш да раждаш?

# 7
  • Мнения: 128
mislq da razdam v rodilniq dom ne v 4astnata

# 8
  • Мнения: 3 777
Леко раждане, имаш време за душ и тоалет.

# 9
  • Мнения: 1 735
mislq da razdam v rodilniq dom ne v 4astnata

А ще дойдеш ли на срещата ни във вторник,16,30ч. на кея?  newsm47

# 10
  • Мнения: 128
ami ako sum v ruse moze

# 11
  • Мнения: 1 735
Дано да си.Ако не-то всяка седмица(навик ни стана) се събираме.
И за да бъдеш в течение: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24095.180

# 12
  • Мнения: 6 472
Абе не забаламосвайте жената, че ще вземе да роди пред компютъра Mr. Green
Тичай в болницата и леко раждане Grinning

# 13
  • Мнения: 128
ама аз не съм тръгнала още да раждам Laughingсамо питам

# 14
  • Мнения: 3 932
ама аз не съм тръгнала още да раждам Laughingсамо питам

 newsm20...е вързахме се, замалко да завалят и честитките...

Общи условия

Активация на акаунт