неволно изпускане на урина?

  • 23 535
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
искам да попитам случвало ли се е на някой да се изпуска по малко неволно.все се каня да питам лекаря си и все забравям.от доста време ми се случва -пра6ките ми почти винаги са леко мокри и за това си слагам превръзка като излизам Cry

# 1
  • Мнения: 1 735
Хи-хи! Пак се засякохме с теб.
По темата-да ти кажа от 5-тия месец редовно се напикавам  rotfImbo
Чувствам се супер тъпо,особено ако се поизпусна докато съм навън...  ooooh!
Ама тъй ша е тя. Интересно ,но не съм питала никой друг как е ...
Дали пък някои минават без подмокряне...
Готина тема де!  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 423
понеже не ти виждам лентичката и незнам дали си бременна или вече си мама-без да имам този проблем вчера четох в книга за бременни която си чета че ако в първите 6 месеца от бременноста изпуснем урина имаме нужда от заздравяване на перинеума и трябва да се консултираме с някое отделение по уродинамика.а ако проблема е след раждането трябва да почнеш рехабилитация.надямам се да съм ти от полза Hug

# 3
  • Мнения: 128
ами в 8 месец съм

# 4
И на мен ми са случва, но не мисля, че това е урина... знам ли... дано само не е околоплодна течност. Трябва да се пита доктор  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 950
8 месец- спокойно, нормално е! Бебчо вече е ниско долу и ти притиска пикочния мехур. Питаш ли ме мен какво беше като повръщах като луда. От напъването е нормално дори при кихане или смях. Като родиш ще ти мине още на първия ден. Успех!

# 6
  • Мнения: 1 735
Мда,и аз мисля като DessiJ ,че е нешо нормално.Може би ,просто свикнах-хахаха!

# 7
  • Мнения: 5 299
Не ми се е случвало подобно нещо през бременноста

# 8
  • Мнения: 215
И на мен досега не ми се е случвало .

# 9
  • Мнения: 432
i na men mi se sluchva. :oops:Neudobno mi e ot majleto veche.Pigamata si pera prez dva-tri dni.Neznam dokoga shte e taka

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 630
Аз бях така недай си боже да се посмея от сърце  Embarassed Но не се чувствах притеснена. Навън с ежедневна превръзка, а когато се слечи в къщи нови гащи  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 7 186
Не ми се е случвало, да чукам на дърво. Mr. Green
Но при някои бременни се получава неволно изпускане, но то си е нормално по време на бременност, вследствие на притискането.

# 12
  • Мнения: 827
8 месец- спокойно, нормално е!..... От напъването е нормално дори при кихане или смях. Като родиш ще ти мине още на първия ден. Успех!
newsm62 Да, така беше и при мен. Много кофти, ама какво де се прави fiuuuuuu

# 13
  • София
  • Мнения: 1 511
8 месец- спокойно, нормално е! Бебчо вече е ниско долу и ти притиска пикочния мехур.

Точно,правилно и ясно обяснено  Grinning

2 месеца след като родих при кихане и смях беше същото положение.Но това вече е от раждането,тъй като се разтягат мускулите на перинеума и е нужно време и гимнастика,за да не слагаш памперс и на теб и на детето  Mr. Green

Спокойно,всичко с времето си  Hug

# 14
  • Мнения: 177
И аз бях така през първите два месеца след раждането. После започнах да правя едни упражнения - стягах си мускулите, като си представях, че имам цип мужду ануса и влагалището и трябва да го затворя. Това се прави по 30 пъти на ден. И се пооправих. Но съм чувала, че и на бременни мамита им се случва когато бебето ги ритне в пикучния мехур. Така че - СПОКО! И преди и след раждането е нормално. Но си попитай и лекаря.

Общи условия

Активация на акаунт