«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-86 от 86 отговора

ћнени€: 1
 о€ ви е любимата бо€ за коса ?  Rolling Eyes  акво ви е мнението за Palette XXl и по-точно тъмните тонове. bouquet
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 10
јз съм фен на безамон€чната Loreal Casting. Ќалага се да € ползвам не€, защото до преди около година б€х платинено руса и ползвах и супра за което, затова сега фризьорката ми слага само такава, след като реших да се потъмн€, за да може косата ми да се възстанови поне малко. ј за въпросните Palette XXL имам толкова горчив опит с т€х, че не искам да ги чувам. ƒокато б€х руса веднъж се наложи да ползвам т€хното русо от същата сери€ само за корените и след нанас€нето толкова силно болеше, че докато поизветрее малко трбваше да сед€ под климатика да ми блъска в главата и от другата страна ми б€ха сложили и един вентилатор. —€каш вътре имаше не супра, ми киселина... –езултатът след това беше ужасен. »згори ми още повече косата и самата кожа на главата с€каш беше станала на рани, та н€колко дена след това имах като струпеи. ѕовече не искам да ги чу€ у вид€! ј Loreal-a си е екстра бо€. ўом ти тр€бва за тъмни тонове ползвай не€. ћирише си самата бо€ на горски плодове и ти дава перфектен бл€сък. ¬ътре си е с балсамче, което прави косата перфекна. ¬ерно доста е по-скъпичка от Palette-то, но от не€ н€ма да ти окапе косата за отрицателно време. ÷ената е за по-старата колекци€ от тонове 11лв. мисл€, а за по-новите 14-15лв. ћожеш и сама да си € нанас€ш и мисл€, че е и доста бърза - за около 20 мин. до колкото си спомн€м беше. newsm78
÷итирай

ѕопринцип повечето ми при€телки мраз€т Palette-то, защото им било изгорило косите. јз съм ползвала  Casting кестен€во. ќсвен, че  не ми се получи цвета който исках (тъмно рус), стана почти черно, падна за половин месец, като косата ми стана рижава, направи ми бл€сък малко. —лед това се правих с Palette Deluxe средно русо+карамел цвета стана супер, падна след месец и половина, очаквах повече бл€сък.. тази бо€ нито ми направи косата хубава, нито ми навреди. ѕреди това се изрус€вах с √арние ужасна бо€, станах като морков оранжева, изгори ми косата, след това се изрусих с Palette XXL и косата ми стана със супер бл€сък, пареше леко, но чак като твойто парене съм н€мала, на майка също и пари много. » цвета ми се получи супер, ама русо. «атова питам ако н€кой е ползвал тъмните тонове. «ащото друга бо€ до сега такъв бл€сък не ми е правила ии просто съм очарована, но исках да чу€ и вашето мнение  Flutter Party
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 10
“о това си е до коса. “во€та реагира по един начин мо€та - по друг. ј за √арние-то, аз винаги € слагах след супрата и ставаше уникален цв€т. ѕолзвах само едно точно определено светло сиво русо. ўом това Palette ти действа добре слагай смело. Ќе би тр€бвало да имаш проблем в такъв случай  Wink
÷итирай

—офи€

до сега ползвах -schwarzkopf Palette ,става горе долу добре,но ми се ще да пробвам на loreal ,но незнам дали може да изсветли достатъ4но,ако н€ко€ от вас е ползвала русото нека да сподели
÷итирай

Stuttgart

ћнени€: 205
ќт половин година ползвам на ¬елла сери€та  олестон ѕерфект - русите нюанси. —трахотна бо€. ѕреди година б€х червенокоса, пак ползвах ¬елла и пак б€х много доволна. “ака че, препоръчвам ¬елла  Flutter
÷итирай

ћнени€: 4 280
јз съм ползвала ѕалете(червен цв€т)...колко доволна б€х-хубав цв€т,издържлив.
Ќо само два пъти и се отказах,че наистина изгар€ косата.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 160
јз ползвах боите на  рамер , но сега ги замених с тези на ≈лгон. » от двете съм доволна, издържат ми доста време, но на ≈лгон си харесах повече цвета.   Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 293
јз използвам червената сери€ на ¬елатон,цвета ми се задържа доста по-дълго време в сравнение с други бои.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 74
јз сега съм с тази:
9.02 млечен шейк седеф. ато вс€ка безамон€чна ми се получи разлика в корените,но може би аз съм виновна,защото си сложих на  ц€лата коса,не ми се занимаваше първо на корени и така...»наче преди това б€х с лореал ексел 10 светло ледено рус,който се получи леко оранжевеещ,тип карамелено,но ми харесва.—ега съм светъл карамел,още като се бо€дисвах бо€та придоби един такъв розовеещ нюанс...» от двете съм доволна.ѕоследната дава много хубав бл€сък,за автентичност на цвета не мога да сподел€,защото не б€х с естествена коса.
÷итирай

ћнени€: 37
ћного съм доволна от боите на Ћорел/професионални и за дом.употреба/. ќт н€колко месеца се бо€дисвам с ѕол ћичъл ,също са страхотни !
÷итирай

ќколо света и у нас!

ћнени€: 72
—ладурки да ви питам дали сте срещали боите на Ѕиопоинт и къде в —офи€? ћн. ми € препоръчаха, а и лично съм виждала, че цветовете са й мн естествени. —тава въпрос за кестен€во, но да не е с червеникави отенъци....  
Ќа много места € търсих, но никъде € н€ма  Rolling Eyes ўе съм благодарна, ако н€кои € е м€ркал  bouquet
÷итирай

sofia

ћнени€: 5 140
аз от скоро ползвам MAIANDRA на KERASOIN, доволна съм много, взимам си € от –емедиум
÷итирай

юстендил/—офи€

ћнени€: 904
ћесец преди началото на кошмарни€ косопад се бо€дисах за първи път с Pallete......Ќе считам, че само бо€та е причината, но определено допринесе много. ƒосега винаги с ≈леа или с професионална бо€ от фризьорката съм се бо€дисвала безпроблемно.

»мам въпрос - понеже заради косопада ще отложа малко бо€дисването, но н€ма да мога дълго да издържа - безамон€чните бои, които са по-щад€щи бо€дисват ли белите коси или не?
÷итирай

ћнени€: 62
ползвам лореал и съм довилна
÷итирай

при него

ћнени€: 25
ћного съм доволна от боите на Ћорел/професионални и за дом.употреба/. ќт н€колко месеца се бо€дисвам с ѕол ћичъл ,също са страхотни !
«драсти,
¬ъобще не искам да се за€ждам, но защо си сменила Ћ'ореал с ѕол ћичъл, щом си била доволна?  ћисл€ че ще ни е полезно да кажеш "за" и против" едните и другите.
Ѕлагодар€!
÷итирай

до една звездичка

ћнени€: 1 704
ѕредпочитаната от мен бо€ е Londa Vulcano.
ѕолзвам € от наистина много години, никога не ме е разочаровала.
«а разлика от L`oreal-а, с който се бо€дисах последни€ път (не знам от какъв зор реших да експериментирам Mad).
÷итирай

ѕлевен

ћнени€: 221
ѕолзвам Loreal Casting тъмно рус, косата има страхотен бл€сък, но бързо ми се измива и белите коси отново лъсват.
÷итирай

Ўумен

ћнени€: 23
ƒо скоро ползвах √арниер Ќутришън, но ми препоръчаха една италианска Voila /безамон€чни€т вариант/, от ко€то останах много доволна като цв€т.
÷итирай

...Here I Am On The Road Again...

ћнени€: 229
—ладурки да ви питам дали сте срещали боите на Ѕиопоинт и къде в —офи€? ћн. ми € препоръчаха, а и лично съм виждала, че цветовете са й мн естествени. —тава въпрос за кестен€во, но да не е с червеникави отенъци.... 
Ќа много места € търсих, но никъде € н€ма  Rolling Eyes ўе съм благодарна, ако н€кои € е м€ркал  bouquet

Ѕиопойнт продават на ѕиротска, има едно малко магазинче за козметика, което се намира почти в началото на улицата от д€сната страна по посока ’ристо Ѕотев. »ма гол€ма реклама на La Biosthetique на витрината.  Peace
÷итирай

ћнени€: 38
Pallete наистина изгар€ косата.“върд€ го от опит.
ќт половин година се бо€дисвам с BES,доволна съм.ѕолучава се много хубав цв€т.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 187
јз си търс€ бо€. “ъмнорусо-светлокестен€во.
јма наистина да дава светлокестен€во, а не тъмно!
ƒа покрива бели коси наистина.

Ћореал, Ћонда и ѕалете ги изключвам.
÷итирай

при него

Paul Mitchell,  newsm10 но се прави само във фризьорски салон
÷итирай

ќколо света и у нас!

ћнени€: 72
Ќа много места € търсих, но никъде € н€ма  Rolling Eyes ўе съм благодарна, ако н€кои € е м€ркал   :bouquet:

Ѕиопойнт продават на ѕиротска, има едно малко магазинче за козметика, което се намира почти в началото на улицата от д€сната страна по посока ’ристо Ѕотев. »ма гол€ма реклама на La Biosthetique на витрината.  Peace

ќоо мила, мн благодар€  bouquet . ўе провер€ къде е  Laughing
÷итирай

¬арна

ћнени€: 5 178
јко н€кой ме следи какво пиша, ще падне от см€х. “ъкмо похвал€ нещо тук, и при следващото ползване се оказва пълен ужас.“ака беше с боите на —алерм и »ндола - отпадат ми от списъка. Ѕ€х се оплаквала от Ћакме, обаче се заинатих и минали€ месец купих пак от не€-много мекичка ми стана косата, и цветът ми харесва.
ћога да оформ€ списъчето:
1. —афир
2. Ћакме
÷итирай

јз също ползвам Wella Coleston и съм много доволна от не€, но тук в —офи€ не мога да € намер€ в магазините,  навс€къде ми казват да пробвам във  фризьорските салони   Sad

Ќ€кой да знае къде се продава ????
÷итирай

—офи€

Paul Mitchell,  newsm10 но се прави само във фризьорски салон

ѕол ћичел са ми малко скъпички.
ћисълта ми е за н€каква професионална бо€, около 10-15лв за 100мл.
ћоже и от супер-маркет, ама наистина да става.
÷итирай

Ќ€кой има ли мнение за Wella Saphira и Garnier Herba shine с бамбук ? newsm78
≈то клипче на wella, че не можах да и намер€ снимки:
http://www.youtube.com/watch?v=P9Ic4f9A6cY

» снимка на Garnier:

÷итирай

— √арнието се правих веднъж ,беше цв€т русо и ми стана направо тъмно каф€во,иначе има страхотен бл€сък и косата е много мека. ¬ела —афира е по-реална като цветове.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 507
¬ момента с  рамер- цв€т кафе
иначе харесвам също и  юн
÷итирай

јз съм светло пепел€во руса и използвам от години единствено професионалната бо€ на Ciffely, ко€то за съжаление не се намира лесно. “€ е силна и цвета хваща без предварително обезцвет€ване на косата, а мо€т естествен цв€т на косата е доста тъмен. ѕреди н€колко години се бо€дисвах тъмно каф€ва и б€х много доволна от боите на  LONDA COLOR и Casting на L'oreal
÷итирай

—офи€

јз съм светло пепел€во руса и използвам от години единствено професионалната бо€ на Ciffely, ко€то за съжаление не се намира лесно. “€ е силна и цвета хваща без предварително обезцвет€ване на косата, а мо€т естествен цв€т на косата е доста тъмен. ѕреди н€колко години се бо€дисвах тъмно каф€ва и б€х много доволна от боите на  LONDA COLOR и Casting на L'oreal

ой номер на „ифели?
јз си намерих в квартала.
¬зех си русо /блондо/ и ми хвана като светло-кестен€во на тъмно-кестен€вата ми коса.
ћисл€ да продължа към по-светлите нюанси.
÷итирай

ћнени€: 9
Ѕезамон€чната на Lakme и TIGI те са с н€какви съвсем други формули, миришат страхотно и прав€т страхотен бл€сък. «а запазване на цвета шампоана  Fashionista
÷итирай

ћнени€: 3 364
ползвам професионалните на лореал - мажирел, основните тонове Peace
÷итирай

до една звездичка

»мам един такъв въпрос... ћалко е встрани от темата, за което мол€ да ме извините, но ако н€кой може да ми об€сни, ще съм благодарна.

ƒоколко е важен оксиданта в комбинаци€та бо€+оксидант? “.е., ако не са от една и съща марка, решаващо ли е за качеството?
ѕитам, защото там, откъдето си купувам Ћонда-та, ми об€сниха, че вече по складовете, съответно и в магазините, бо€та Ћонда се продавала с оксидант на SERI? Rolling Eyes

ћалко странно ми се струва това, €вно пак е н€каква побългарена шашма, но дали ще повли€е на крайни€ резултат, как мислите?
÷итирай

ћнени€: 9
Ќе се хващай! “ова се прави по магазините, защото оксиданта на професионалната  Londa е по-скъп. ћного е важен оксиданта, защото той е най-вредни€ за косата, а и формулата на бо€та е краен резултат от смесването на двата компонента. »маше магазин в подлеза на Ќƒ , където предлагат всичко на Londa. √овор€ за професионалната сери€, ко€то все още се прави в √ермани€, за разлика от търговската, ко€то е по-евтина, но е пълен боклук и се прави в –уси€. Ћошото е, че май изнас€т ц€лото производство там, а щели да вдигат цените, защото ставала по-висок клас   Rolling Eyes Ќе знам защо си мисл€т, че сме толкова големи идиоти, та да им се хващаме на номерата  Laughing
÷итирай

—офи€

ћнени€: 0
ќф аз съм пробвала 3-4 бои (една от които беше ѕалете), но един-единствен път се получи желани€ цжв€т, и то беше тогава, когато се бо€дисах €рко червено, а преди това изсветлих косата до много светло русо... ѕринципно ми е много тъмна косата и каквато и бо€ да сложа нищо не се получава. Ќо последни€ път взех една на ѕалете за н€какви кичури (лилави). ≈стествено, не ми покри цвета, но пък се получиха готини отбл€съци... ќбаче изсветл€ха и в момента съм червена?!
¬чера гледах една реклама на не знам ко€ фирма за н€какви тъмни тонове, череши глупости, с ѕенелопе  руз ( Laughing ) н€кой сеща ли се ко€ е тази бо€?
÷итирай

—офи€

ќтдавна и се точа,но все н€мам смелост да си € куп€,защото не ми се раздле€ше с русол€вото.“ези дни,обаче се анситих на блондинки,на които хич не ми отива русо и реших да си € куп€ Very Happy
÷итирай

—офи€ - Ѕургас

ћнени€: 1 751
¬чера гледах една реклама на не знам ко€ фирма за н€какви тъмни тонове, череши глупости, с ѕенелопе  руз ( Laughing ) н€кой сеща ли се ко€ е тази бо€?

E,това е рекламата на Ћореал  астинг новите им тъмни нюанси. Very Happy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 264
јз също ползвам Wella Coleston и съм много доволна от не€, но тук в —офи€ не мога да € намер€ в магазините,  навс€къде ми казват да пробвам във  фризьорските салони   Sad

Ќ€кой да знае къде се продава ????

»зползвам същата бо€. ћного съм доволна. ÷ветът, който ползвам е много хубав, с бл€сък и бо€та държи доста дълго. јз си € взимам от тук http://www.hair2007.bg/
÷итирай

–усе

ћнени€: 382

ќтдавна и се точа,но все н€мам смелост да си € куп€,защото не ми се раздле€ше с русол€вото.“ези дни,обаче се анситих на блондинки,на които хич не ми отива русо и реших да си € куп€ Very Happy

“ези дни и аз се разделих с русото и се направих с  астинга-„ерен абанос. Crazy —тана страхотен черен цв€т,много наситен и косата ми е с неверо€тен бл€сък. Love ќтдавна не съм € виждала така бл€скава.ƒоволна съм...от резултата!
÷итирай

Ѕлагодар€, Sourire, вече б€х започнала да си  smile3511 вместо да € бо€дисам  Laughing
÷итирай

—офи€

—упер сте, благодар€ много Smile ўе € пробвам, дано само не е н€каква лимитирана сери€
÷итирай

ѕловди‘

ћнени€: 3
ѕолзвам ¬елатон от години!  Love
÷итирай

—офи€

запис
÷итирай

—офи€

’ич не съм доволна,много бързо се измива,а и този оранжевеещ цв€т се оказа,че не ми отива.
—мених с ѕалете ƒелукс 400 и сега съм тъмно кестен€ва,а косата ми е много мека и блест€ща.Ќе очаквах.»наче сами€т нюанс е тъмно рус,но аз б€х тъмно червена-оранжева,така че станах тъмно кестен€ва.Ѕо€та е много добра.ѕопринцип използвам само на Ћореал,но реших да се престраша.Ќе знам дали се получава точни€ цв€т,по натам,при следващо бо€дисване ще сподел€.
÷итирай

ѕловдив

любимата ми бо€ е палете де лукс
÷итирай

“€ е най-силната  и е за здрави коси !
÷итирай

—офи€

ј получават ли ти се цветовете?
јз имах много резерви,но косата ми е много мекичка и блест€ща.
÷итирай

—офи€

ѕреди време вид€х, че в боите на ѕалет се съдържа амон€к и перхидрол, особенно в изсветл€ващите червени и светлите руси Smile ќт години не се използва подобна комбинаци€...
Ќа първите бо€дисвани€ е добре, но за по- меките коси може да изсуши прекалено.
÷итирай

—офи€

roshavka,мойта,ко€то се води тъмно русо съдържа само едно от двете,но не помн€ кое точно.„етох вчера съдържанието,преди да се бо€дисам.ѕишеше изрично кои номера съдържат и двете.Ќа този етап съм много доволна,а косата ми е мека и къдрава.¬€рно първо бо€дисване с ѕалете ми е,ще видим по натам.

≈дно време се правих черна с една на ѕалете,не ƒелукс,н€каква друга и косата ми стана суха като метла от 1-но бо€дисване.ќт тогава само с Ћореал,но пак пусто му любопитство,четох хубави коментари за ƒелукс и реших да пробвам Smileƒано не ми се изсуши по натам,защото вече много бои(цветове) смених и ми се искаше да карам по дълго с тази.

ажете дали стават цветовете,това ме интересува Smile
÷итирай

до една звездичка

Ќе знам, аз бо€дисвам косата си е червено вече десет години и повече. ќпределено най-добрата бо€, с ко€то съм се бо€дисвала е Ћонда ¬улкано. ѕредпоседни€т път реших да експериментирам с Ћореал. Ќикога повече н€ма да повтор€! Naughty
÷итирай

ћнени€: 57

и аз искам да се бо€дисам тази,ко€то е тъмен шоколад,но още мисл€ newsm78
÷итирай

—офи€

٠Х● Dega ●Х٠,кажи кое не ти е харесало на Ћореал?» на ко€ точно?Ќали се води за най-добрата марка бо€ на пазара?–€дко се случва н€кой да е недоволен и ми е интересно,сподели Smile

ралито¬ ,откъм цв€т и подхранване на косата н€мам забележки,супер е,стана ми 1към1 същи€ цв€т като на кутийката.јз,обаче си ми€ косата всеки ден,или през ден,в€рно използвам възможно най-добрите шампоани за бо€дисана коса,от 20 кинта нагоре като цена,но пак с времето изсветл€ва.ѕредполагам,че е нормално за безамончните бои.

÷итирай

—офи€

٠Х● Dega ●Х٠,кажи кое не ти е харесало на Ћореал?» на ко€ точно?Ќали се води за най-добрата марка бо€ на пазара?–€дко се случва н€кой да е недоволен и ми е интересно,сподели Smile

ралито¬ ,откъм цв€т и подхранване на косата н€мам забележки,супер е,стана ми 1към1 същи€ цв€т като на кутийката.јз,обаче си ми€ косата всеки ден,или през ден,в€рно използвам възможно най-добрите шампоани за бо€дисана коса,от 20 кинта нагоре като цена,но пак с времето изсветл€ва.ѕредполагам,че е нормално за безамончните бои.

Ќормално е безамон€чните бои да падат със вс€ко миене, защото не проникват дълбоко в косъма а са повърхностно наслоени... без значение какъв е цвета, дори и със шампоаните, самата устойчивост на бо€та е малка. Smile
÷итирай

до една звездичка

≈то тази бо€ ползвах. Ќе съм доволна, защото:

1. ÷вета не стана като този, показан в каталога;
2. ќтми се по-бързо отколкото на ко€то и да е друга бо€, ко€то съм ползвала до момента
÷итирай

—офи€

٠Х● Dega ●Х٠цветът е страхотен!∆алко,че не си останала доволна,аз съм фен на Ћореал и колкото и да разнообраз€вам с други от време на време,после пак при не€ отивам Smile—амо на ‘ериа от ц€лата им сери€ не съм пробвала Smile
÷итирай

—офи€

ѕреди време вид€х, че в боите на ѕалет се съдържа амон€к и перхидрол, особенно в изсветл€ващите червени и светлите руси Smile ќт години не се използва подобна комбинаци€...

ƒа,за съжаление се оказа права.Ќа 10-€ ден,косата ми н€маше нищо общо с това,което е,станала ми е страшно суха,пада(ама наистина много),заплита се,ужас направо.Ќикога повече н€ма да си взема на ѕалете Naughty¬ момента се спас€вам с кристалите ми за коса,които ако не си сложа след къпане косата ми буквално е като метла,което е супер нетипично,защото с Ћореал,никога не ми се е случвало.
÷итирай

÷итат
ѕреди време вид€х, че в боите на ѕалет се съдържа амон€к и перхидрол, особенно в изсветл€ващите червени и светлите руси  ќт години не се използва подобна комбинаци€...

ƒа,за съжаление се оказа права.Ќа 10-€ ден,косата ми н€маше нищо общо с това,което е,станала ми е страшно суха,пада(ама наистина много),заплита се,ужас направо.Ќикога повече н€ма да си взема на ѕалете ¬ момента се спас€вам с кристалите ми за коса,които ако не си сложа след къпане косата ми буквално е като метла,което е супер нетипично,защото с Ћореал,никога не ми се е случвало.
—ъщи€т проблем имах и аз.ќт 10 години съм руса и ползвах loreal excellence 10.21 и  на 4-5 месеца кичури-здрава и хубава коса.
¬ началота на тази година реших да € изсветл€ до б€ло.»зползвах ѕалете / 2 пъти/ и  –илкен /2 пъти/ - цв€т постигнах , но косата ми стана метла. осъма започна да се цепи на 3, никакви стилизиращи продукти не помагаха.ѕостригах € и отново се върнах на loreal ,но вече  professional.ќт 3-4 месеца ползвам техните продукти и косата ми отново е мека и с бл€сък,вече не цъфти и не се къса.«апазих и по - светли€ нюанс на руси€ цв€т.
÷итирай

—офи€

dachita,само Ћореал наистина!“е€ ѕалете,леле как се излъгах.Ќикога не съм имала по-гадна коса от сега.ћацот€ € посто€нно с овлажн€ващи кремчета и маски,но след изкъпване,ужас направо ooooh!
Ќе се лъжете!
÷итирай

ќпитвала ли съм какви ли не бои. ≈дни изгар€т, други не покриват, трети горе- долу стават. «а момента съм най-доволна от боите на Salerm и амон€чната и безамон€чната. Ўампоаните им и подхранващите продукти, най-вече подхранващите са нещо енверо€тно. —пас€вали са ми супер изгорената коса след едно брутално къдрене.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 7
јз ползвах на √арниер светло пепел€во рус, но много бързо се измива. »наче цвета, който се получава ми харесва много, но не е трайна. —ега съм Ѕюти, но не съм чак много доволна.»скам да ползвам на Ћореал но не знам какъв номер да взема за пепел€во рус?
÷итирай

анита33, можеш да си избереш цв€т от този сайт http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=84 и в зависимост от основата на косата си поръчваш % оксидант . јз ползвам 901s и 911.
÷итирай

ѕлевен

аз ползвам на велатон червената гама и съм доволна Smile
÷итирай

—офи€

2. ќтми се по-бързо отколкото на ко€то и да е друга бо€, ко€то съм ползвала до момента

—помн€м си преди време си харесах един цв€т от сери€та ‘еери€.,.. тогава б€х рижава, и си взех н€какво рижаво със бустер червено вътре... стана ужасно Smile ƒобре, че падна бързо ... общо взето крайно недоволна от самата бо€  Outta Joint
÷итирай

ћнени€: 26

—помн€м си преди време си харесах един цв€т от сери€та ‘еери€.,.. тогава б€х рижава, и си взех н€какво рижаво със бустер червено вътре... стана ужасно Smile ƒобре, че падна бързо ... общо взето крайно недоволна от самата бо€  Outta Joint

¬инаги съм съветвала да не се ползват тези лореалски бои, ужасни са точно тези.

јз съм абсолютно същи€ цв€т, може би съвсем малко по потиснат,защото кожата ми е жълтеникава и това щеше да дойде вповече, като жената от снимката, но не с бо€ на Ћ'ореал.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 261
√арние пепел€во-русите тонове.
÷итирай

ћнени€: 654
ћен ме бо€диса два пъти фризьорката с професионална бо€ на Loreal Majirel и много ми хареса,само че понеже беше на обезцветена коса и не ми държа много хубави€ цв€т. ќбаче не ми каза точно кои бои е смесила(или по-точно не искаше да ми каже). «атова питам кои точно номера бои да си куп€, за да получа като цвета, който т€ ми направи - цв€т 4 с тъмно махагонов оттенък? „етворката е €сна, но ко€ е други€ цв€т за тъмно махагонови€ оттенък, а и в пропорци€ едно към едно ли се смесват?
÷итирай

–усе

ћомичета,н€ко€ от вас ползвала ли е този цв€т,дали става хубав?

68 Jackie Brown

—амо да кажа,че от два месеца се прав€ черна,1-€ път се направих с  астинг-„ерен јбанос,а 2-€ направо черен. Rolling Eyes
—ега искам да пробвам този цв€т,но незнам как ще се получи и дали ще се получи? Rolling Eyes
÷итирай

—офи€

68 Jackie Brown

—амо да кажа,че от два месеца се прав€ черна,1-€ път се направих с  астинг-„ерен јбанос,а 2-€ направо черен. Rolling Eyes
—ега искам да пробвам този цв€т,но незнам как ще се получи и дали ще се получи? Rolling Eyes

¬тори€т път с трайна черна бо€ ли си се бо€дсала?
јко да... н€ма да хване кестен€вото отгоре Smile
÷итирай

–усе

68 Jackie Brown

Ќе,и двата пъти се правих с безамон€чна. Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 82
Ќ€кой ползвал ли е ‘армаколор, професионална е и на билкова основа.
Hennaplus мисл€ днес да куп€.
ћного € хвал€т  Peace
« ѕоследна редакци€: вт, 13 окт 2009, 16:32 от margita »
÷итирай

ћнени€: 26
јз се бо€дисвам с фармаколор от почти една година и мисл€ да посмен€ малко
÷итирай

—офи€

68 Jackie Brown

—амо да ви кажа, че ако се над€вате да ви стане кестен€вото от картинката върху черна бо€, жестоко сте се излъгали.
Ќай-много да стане черно с един лек полутон към кестен€вото.
√овор€ от личен опит - ц€ла година.
јз кестен€во като хората не можах да си направ€ с "кестен€ва" бо€.
¬се ставаше тъмно, почти черно.
—ега се прав€ с Ћонда за сиви коси - «латисто тъмно рус и най-после съм доволна от кестен€вото, което се получи!

ќсвен това - ѕалете ’’L са доста силни бои.
» не знам каква реакци€ ще стане с безамон€чната.
÷итирай

ћного € хвал€т  Peace

ќт къде ще си купиш ’енаплюс ?! “ова е страхотна бо€ ,обаче € н€ма в Ѕългари€ ?!
÷итирай

—офи€ - Ѕургас

ћнени€: 1 751
ћного € хвал€т  Peace

ќт къде ще си купиш ’енаплюс ?! “ова е страхотна бо€ ,обаче € н€ма в Ѕългари€ ?!

и аз се интересувам,мол€ да споделиш  Praynig
÷итирай

—офи€

ѕрочетох в един сайт, че € имало в –емедиум и снощи след работа минах, оказа се че има само къна ’ена, може и да е имало преди н€колко години, темата беше от 2007 година мисл€, та си купих Maiandra на Kerasoin, покри страхотно и много мекичка стана  Wink
≈то €
http://www.kassta.com/index.php?option=com_virtuemart&page=s … d=61&Itemid=8
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=221837.msg5880285
http://www.kassta.com/
« ѕоследна редакци€: ср, 14 окт 2009, 15:06 от margita »
÷итирай

далеч от реалността.....

ћнени€: 1 306
«дравейте, н€кой ползва ли Garnier Ѕо€ за коса Color Naturals?
ƒоволни? ќтзиви?
ѕредварително ви благодар€
÷итирай

–усе

68 Jackie Brown

—амо да ви кажа, че ако се над€вате да ви стане кестен€вото от картинката върху черна бо€, жестоко сте се излъгали.
Ќай-много да стане черно с един лек полутон към кестен€вото.
√овор€ от личен опит - ц€ла година.
јз кестен€во като хората не можах да си направ€ с "кестен€ва" бо€.
¬се ставаше тъмно, почти черно.
—ега се прав€ с Ћонда за сиви коси - «латисто тъмно рус и най-после съм доволна от кестен€вото, което се получи!

ќсвен това - ѕалете ’’L са доста силни бои.
» не знам каква реакци€ ще стане с безамон€чната.

Ѕлагодар€ ти за отговора! bouquet
ћен не ме бърка май и само оттенък да придаде,защото аз не искам да € изсветл€вам...поне засега.ƒопреди 2 месеца б€х много много светло русо и сега ми се искат само тъмни цветове вече. Peace

ѕ.—. ј  бо€та на Revlon-Colorsilk-a  има ли € в Ѕг? » добра ли е? Rolling Eyes Embarassed
÷итирай

ќт Garnier Color natyrals или Garnier nutrisse сте по-доволни? »ли пък от Wella ton Rolling Eyes?
÷итирай

ћнени€: 16
»зчетох ц€лата тема и така и не можах да разбера каква бо€ да си куп€! »скам плътност и бл€сък. ¬ каф€вата гама. » да покрива естествено. ¬чера ходих в магазин DM, гледах, гледах и реших да се посъветвам с вас. ќбаче ц€л ден н€мах връзка с глобални€ св€т и ето ме днес!
÷итирай

—офи€

ѕрепоръчвам ти тази, дето аз се бо€дисах онзи ден, писах € в предни€т ми пост, на  ерасон, взех си трети номер и ми покри супер  Peace
÷итирай

ƒобрич

ћнени€: 1 709
»зтрих си питанката.  Wink —бърках темата, или по-скоро намерих по-подход€ща. —ори!
÷итирай

»зчетох ц€лата тема и така и не можах да разбера каква бо€ да си куп€! »скам плътност и бл€сък. ¬ каф€вата гама. » да покрива естествено. ¬чера ходих в магазин DM, гледах, гледах и реших да се посъветвам с вас. ќбаче ц€л ден н€мах връзка с глобални€ св€т и ето ме днес!
—амо Palette не си купувай, защото от всичко прочетено за тези бои по форуми съд€, че са много силни и агресивни бои. ƒесетминутните бои независимо на ко€ марка също не били хубави, както и Feria  на Loreal, агресивна и супер нетрайна. «а ‘ери€та - майка ми се бо€диса с не€ предпоследни€ път и страшно бързо и падна цвета, на третото измиване.
÷итирай

—офи€

68 Jackie Brown

ƒил€нка вече е дала отговор... Ќай- добре изчакай да падне доста от черната бо€..,. след това можеш да нанасеш нова, наистине не се знае каква реакци€ може да направи.
÷итирай

—офи€

«дравейте, н€кой ползва ли Garnier Ѕо€ за коса Color Naturals?
ƒоволни? ќтзиви?
ѕредварително ви благодар€

»зползвала съм €... добре беше, но пада бързо... нормално ако е щад€ща,.. не е като ѕалет дето н€ма падане :ѕ)) хе хе
÷итирай

–усе

68 Jackie Brown

ƒил€нка вече е дала отговор... Ќай- добре изчакай да падне доста от черната бо€..,. след това можеш да нанасеш нова, наистине не се знае каква реакци€ може да направи.

“ака ще направ€. Peace
“о и без това бързо ми пада цветът,да не кажа,че на места все още си избива русото. Tired
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-86 от 86 отговора