Бои за коса

  • 35 441
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Опитвала ли съм какви ли не бои. Едни изгарят, други не покриват, трети горе- долу стават. За момента съм най-доволна от боите на Salerm и амонячната и безамонячната. Шампоаните им и подхранващите продукти, най-вече подхранващите са нещо енвероятно. Спасявали са ми супер изгорената коса след едно брутално къдрене.

# 61
  • Мнения: 7
Аз ползвах на Гарниер светло пепеляво рус, но много бързо се измива. Иначе цвета, който се получава ми харесва много, но не е трайна. Сега съм Бюти, но не съм чак много доволна.Искам да ползвам на Лореал но не знам какъв номер да взема за пепеляво рус?

# 62
  • Мнения: 75
анита33, можеш да си избереш цвят от този сайт http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=84 и в зависимост от основата на косата си поръчваш % оксидант . Аз ползвам 901s и 911.

# 63
  • Плевен
  • Мнения: 73
аз ползвам на велатон червената гама и съм доволна Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3


Ето тази боя ползвах. Не съм доволна, защото:

1. Цвета не стана като този, показан в каталога;
2. Отми се по-бързо отколкото на която и да е друга боя, която съм ползвала до момента

Спомням си преди време си харесах един цвят от серията Феерия.,.. тогава бях рижава, и си взех някакво рижаво със бустер червено вътре... стана ужасно Simple Smile Добре, че падна бързо ... общо взето крайно недоволна от самата боя  Outta Joint

# 65
  • Мнения: 408


Ето тази боя ползвах. Не съм доволна, защото:

1. Цвета не стана като този, показан в каталога;
2. Отми се по-бързо отколкото на която и да е друга боя, която съм ползвала до момента

Спомням си преди време си харесах един цвят от серията Феерия.,.. тогава бях рижава, и си взех някакво рижаво със бустер червено вътре... стана ужасно Simple Smile Добре, че падна бързо ... общо взето крайно недоволна от самата боя  Outta Joint

Винаги съм съветвала да не се ползват тези лореалски бои, ужасни са точно тези.

Аз съм абсолютно същия цвят, може би съвсем малко по потиснат,защото кожата ми е жълтеникава и това щеше да дойде вповече, като жената от снимката, но не с боя на Л'ореал.

# 66
  • Мнения: 2 127
Гарние пепеляво-русите тонове.

# 67
  • Мнения: 1 416
Мен ме боядиса два пъти фризьорката с професионална боя на Loreal Majirel и много ми хареса,само че понеже беше на обезцветена коса и не ми държа много хубавия цвят. Обаче не ми каза точно кои бои е смесила(или по-точно не искаше да ми каже). Затова питам кои точно номера бои да си купя, за да получа като цвета, който тя ми направи - цвят 4 с тъмно махагонов оттенък? Четворката е ясна, но коя е другия цвят за тъмно махагоновия оттенък, а и в пропорция едно към едно ли се смесват?

# 68
  • Мнения: 434
Момичета,някоя от вас ползвала ли е този цвят,дали става хубав?

68 Jackie Brown

Само да кажа,че от два месеца се правя черна,1-я път се направих с Кастинг-Черен Абанос,а 2-я направо черен. Rolling Eyes
Сега искам да пробвам този цвят,но незнам как ще се получи и дали ще се получи? Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 3
Момичета,някоя от вас ползвала ли е този цвят,дали става хубав?

68 Jackie Brown

Само да кажа,че от два месеца се правя черна,1-я път се направих с Кастинг-Черен Абанос,а 2-я направо черен. Rolling Eyes
Сега искам да пробвам този цвят,но незнам как ще се получи и дали ще се получи? Rolling Eyes

Вторият път с трайна черна боя ли си се боядсала?
Ако да... няма да хване кестенявото отгоре Simple Smile

# 70
  • Мнения: 434
Момичета,някоя от вас ползвала ли е този цвят,дали става хубав?

68 Jackie Brown

Само да кажа,че от два месеца се правя черна,1-я път се направих с Кастинг-Черен Абанос,а 2-я направо черен. Rolling Eyes
Сега искам да пробвам този цвят,но незнам как ще се получи и дали ще се получи? Rolling Eyes

Вторият път с трайна черна боя ли си се боядсала?
Ако да... няма да хване кестенявото отгоре Simple Smile

Не,и двата пъти се правих с безамонячна. Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 98
Някой ползвал ли е Фармаколор, професионална е и на билкова основа.
Hennaplus мисля днес да купя.
Много я хвалят  Peace

Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 16:32 от margita

# 72
  • Мнения: 408
Аз се боядисвам с фармаколор от почти една година и мисля да посменя малко

# 73
  • София
  • Мнения: 38 410
Момичета,някоя от вас ползвала ли е този цвят,дали става хубав?

68 Jackie Brown

Само да кажа,че от два месеца се правя черна,1-я път се направих с Кастинг-Черен Абанос,а 2-я направо черен. Rolling Eyes
Сега искам да пробвам този цвят,но незнам как ще се получи и дали ще се получи? Rolling Eyes

Само да ви кажа, че ако се надявате да ви стане кестенявото от картинката върху черна боя, жестоко сте се излъгали.
Най-много да стане черно с един лек полутон към кестенявото.
Говоря от личен опит - цяла година.
Аз кестеняво като хората не можах да си направя с "кестенява" боя.
Все ставаше тъмно, почти черно.
Сега се правя с Лонда за сиви коси - Златисто тъмно рус и най-после съм доволна от кестенявото, което се получи!

Освен това - Палете ХХL са доста силни бои.
И не знам каква реакция ще стане с безамонячната.

# 74
  • Мнения: 37
Някой ползвал ли е Фармаколор, професионална е и на билкова основа.
Hennaplus мисля днес да купя.
Много я хвалят  Peace

От къде ще си купиш Хенаплюс ?! Това е страхотна боя ,обаче я няма в България ?!

Общи условия

Активация на акаунт