Бои за коса

  • 35 415
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Някой ползвал ли е Фармаколор, професионална е и на билкова основа.
Hennaplus мисля днес да купя.
Много я хвалят  Peace

От къде ще си купиш Хенаплюс ?! Това е страхотна боя ,обаче я няма в България ?!


и аз се интересувам,моля да споделиш  Praynig

# 76
  • София
  • Мнения: 98
Прочетох в един сайт, че я имало в Ремедиум и снощи след работа минах, оказа се че има само къна Хена, може и да е имало преди няколко години, темата беше от 2007 година мисля, та си купих Maiandra на Kerasoin, покри страхотно и много мекичка стана  Wink
Ето я
http://www.kassta.com/index.php?option=com_virtuemart&page=s … d=61&Itemid=8
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=221837.msg5880285
http://www.kassta.com/

Последна редакция: ср, 14 окт 2009, 15:06 от margita

# 77
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 123
Здравейте, някой ползва ли Garnier Боя за коса Color Naturals?
Доволни? Отзиви?
Предварително ви благодаря

# 78
  • Мнения: 434
Момичета,някоя от вас ползвала ли е този цвят,дали става хубав?

68 Jackie Brown

Само да кажа,че от два месеца се правя черна,1-я път се направих с Кастинг-Черен Абанос,а 2-я направо черен. Rolling Eyes
Сега искам да пробвам този цвят,но незнам как ще се получи и дали ще се получи? Rolling Eyes

Само да ви кажа, че ако се надявате да ви стане кестенявото от картинката върху черна боя, жестоко сте се излъгали.
Най-много да стане черно с един лек полутон към кестенявото.
Говоря от личен опит - цяла година.
Аз кестеняво като хората не можах да си направя с "кестенява" боя.
Все ставаше тъмно, почти черно.
Сега се правя с Лонда за сиви коси - Златисто тъмно рус и най-после съм доволна от кестенявото, което се получи!

Освен това - Палете ХХL са доста силни бои.
И не знам каква реакция ще стане с безамонячната.

Благодаря ти за отговора!  bouquet
Мен не ме бърка май и само оттенък да придаде,защото аз не искам да я изсветлявам...поне засега.Допреди 2 месеца бях много много светло русо и сега ми се искат само тъмни цветове вече. Peace

П.С. А  боята на Revlon-Colorsilk-a  има ли я в Бг? И добра ли е? Rolling Eyes Embarassed

# 79
  • Мнения: 1 416
От Garnier Color natyrals или Garnier nutrisse сте по-доволни? Или пък от Wella ton Rolling Eyes?

# 80
  • Мнения: 16
Изчетох цялата тема и така и не можах да разбера каква боя да си купя! Искам плътност и блясък. В кафявата гама. И да покрива естествено. Вчера ходих в магазин DM, гледах, гледах и реших да се посъветвам с вас. Обаче цял ден нямах връзка с глобалния свят и ето ме днес!

# 81
  • София
  • Мнения: 98
Препоръчвам ти тази, дето аз се боядисах онзи ден, писах я в предният ми пост, на Керасон, взех си трети номер и ми покри супер  Peace

# 82
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Изтрих си питанката.  Wink Сбърках темата, или по-скоро намерих по-подходяща. Сори!

# 83
  • Мнения: 1 416
Изчетох цялата тема и така и не можах да разбера каква боя да си купя! Искам плътност и блясък. В кафявата гама. И да покрива естествено. Вчера ходих в магазин DM, гледах, гледах и реших да се посъветвам с вас. Обаче цял ден нямах връзка с глобалния свят и ето ме днес!
Само Palette не си купувай, защото от всичко прочетено за тези бои по форуми съдя, че са много силни и агресивни бои. Десетминутните бои независимо на коя марка също не били хубави, както и Feria  на Loreal, агресивна и супер нетрайна. За Ферията - майка ми се боядиса с нея предпоследния път и страшно бързо и падна цвета, на третото измиване.

# 84
  • Мнения: 3
Момичета,някоя от вас ползвала ли е този цвят,дали става хубав?

68 Jackie Brown

Само да кажа,че от два месеца се правя черна,1-я път се направих с Кастинг-Черен Абанос,а 2-я направо черен. Rolling Eyes
Сега искам да пробвам този цвят,но незнам как ще се получи и дали ще се получи? Rolling Eyes

Вторият път с трайна черна боя ли си се боядсала?
Ако да... няма да хване кестенявото отгоре Simple Smile

Не,и двата пъти се правих с безамонячна. Peace

Дилянка вече е дала отговор... Най- добре изчакай да падне доста от черната боя..,. след това можеш да нанасеш нова, наистине не се знае каква реакция може да направи.

# 85
  • Мнения: 3
Здравейте, някой ползва ли Garnier Боя за коса Color Naturals?
Доволни? Отзиви?
Предварително ви благодаря

Използвала съм я... добре беше, но пада бързо... нормално ако е щадяща,.. не е като Палет дето няма падане :П)) хе хе

# 86
  • Мнения: 434
Момичета,някоя от вас ползвала ли е този цвят,дали става хубав?

68 Jackie Brown

Само да кажа,че от два месеца се правя черна,1-я път се направих с Кастинг-Черен Абанос,а 2-я направо черен. Rolling Eyes
Сега искам да пробвам този цвят,но незнам как ще се получи и дали ще се получи? Rolling Eyes

Вторият път с трайна черна боя ли си се боядсала?
Ако да... няма да хване кестенявото отгоре Simple Smile

Не,и двата пъти се правих с безамонячна. Peace

Дилянка вече е дала отговор... Най- добре изчакай да падне доста от черната боя..,. след това можеш да нанасеш нова, наистине не се знае каква реакция може да направи.

Така ще направя. Peace
То и без това бързо ми пада цветът,да не кажа,че на места все още си избива русото. Tired

Общи условия

Активация на акаунт