Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора
У дъщеря ми (8 клас) се появи желание да учи руски, което е прието с охота от родителското тяло. Можете ли да ми препоръчате школа/курс или евентуално учител - достатъчно сериозни, за да се научи езика? Желателно е да е някъде в центъра.

Имате ли впечатление от курсовете в Руския културен център?

Цитирай

У дъщеря ми (8 клас) се появи желание да учи руски, което е прието с охота от родителското тяло. Можете ли да ми препоръчате школа/курс или евентуално учител - достатъчно сериозни, за да се научи езика? Желателно е да е някъде в центъра.

Имате ли впечатление от курсовете в Руския културен център?

Мисля, че много правилно си се ориентирала към Руския център на "Шипка". Знам , че имат добри преподаватели и дават документ след положен изпит на нивото на владеене на езика. За съжаление впечатленията не са лични.
Цитирай

Познавам добра учителка, която вероятно би се съгласила да идва у вас.
Ако имате интерес, ще ви свържа, пишете ми на  лични.  Smile
Цитирай

Може ли да ми изпратите координатите и на мен?
Цитирай

Може ли да ми изпратите координатите и на мен?
Изпратих ги на лични. Успех на детенцето!
Цитирай

Мерси Hug Hug Hug
Цитирай

здравейте,
аз съм квалифицирана учителка по руски. Завършила съм висше образование в Моска и предлагам услугите си като училека. С удоволствие давам и уроци в дома на детето ви.
Цитирай

Здравейте, забелязах, че от м.Февруари в Алианса на пам. Левски започват съботно-неделни курсове по руски език. Отидох до канцеларията, защото се интересувам за моите деца и там ми обясниха, че преподавателката е много добра и ми предложиха, да изпратя децата една събота, за да може учителката да прецени за кое ниво са. ( Те учат руски и в училище). Така че и това е възможност, пък и Алианса за мен е една от най-добрите езикови школи.
Цитирай

Да, учителката там наистина е много добра и работи с голямо желание. Моето дете изкара едно ниво.
Цитирай

Здравейте! Razz

Аз също мога да ви препоръчам учителка, наистина много добра. Казвам го от гледната точка на човек, на когото е преподавала. Засега съм я предлагала на 2 бивши съученички и двете (и семействата им) останаха много доволни. Жената е завършила Руска филология с втора специалност Български език с отличен успех и преподава с желание (което за мен беше важно, а не да е някаква сухарка, която само гледа как да си изкара хонорара  Tired).

Ако желаете, мога да ви свържа.  Wink  Peace
Цитирай

Здравейте,
Казвам се Асения Гуркова, преподавам частни уроци по руски език.
Завършила съм руска филология, имам дългогодишен опит.
Ако имате интерес обадете се на 0885 428888.
Цитирай

newsm10
Моето дете научи руски език от частни уроци при една много симпатична млада учителка. Тя е завършила средно училище и висше също в Русия- знае езика и говори перфектно.Познава руската литература и руската култура в момента. Действаща учителка е и работи прекрасно с деца. Страшно е начетена, много способна. Идваше в къщи. Казва се Ирен. Телефонът е:  0878726097. Успех!
Цитирай

Здравейте!

Търся някой, който има желание да започне да учи или да напредне с немския. Човек, който владее отлично руски, от който аз ще да мога си усъвършенствам руския. Разбира се, най-добре да е native speaker. Преподавам немски от 3 години и имам професионални познания и умения по езика.

Накратко от мене немския, от него/нея руския. Моля Ви, помислете и говорете с приятели, които отговарят на обявата и може би биха проявили интерес. Говорим за 1-2 часа седмично учене (в София) под формата на работни или ежедневни ситуации, песни, филми - на който, каквото му е интересно или необходимо. Благодаря Ви!
Цитирай

Здравейте,
Аз също търся човек с руски език, да помага на сина ми за подготовка на домашните. Той е 4ти клас и учи в руска гимназия. Предпочитам да идва вкъщи. Времето в което се подгогвя е само следобяд. Търся човек за през цялата учебна 2010/2010год., всеки учебен ден. Ако някой си търси допълнителна работа, моля да се свърже с мен!
Цитирай

Забравих да добавя, че става въпрос за София!
Цитирай

1-14 от 34 отговора