Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 14 отговора
Привет , интересува ме дали в Люлин наистина имат студио или не понеже в търговският дом не открих такова а на саита им е записано че имат?
Също така се опитах да направя контакт с тях по тел. но отговаря секретар.
И като цяло доволни ли сте от услугите им?
Ето и линка на самаата фирма:
http://www.snimkitemi.com/store3/
Цитирай

ФОТО ЛЮЛИН
София-град, София, Търговски Център Люлин
Делничен ден:
8.00 -20.00 ч.
Събота:
10.00 -18.30 ч.
Неделя:
10.00 -14.00 ч.   ето ти го в Люлин от сайта им го взех.
аз контактувам с тях по скайп: fototehnika               и само тях ползвам от години
Цитирай

Благодаря ти  bouquet
Писах им на скаипа пък да видим.
Цитирай

Sad  Не отговарят
Цитирай

аз също ползвам само тях
регистрирах се в сайта им и си поръчвам снимките от там,много съм доволна
Цитирай

Аз пък, не! преди време поръчвах, чаках след което достава, опитвах се да се свържа, скайп, isq ... тц. Глас пустиня. Не съм се занимавала повече с тях.
Цитирай

Втора година поръчвам снимките си само по интернет при тях и съм доволна.После отивам да си ги взема от най близкото им фото!
Цитирай

И аз само тях ползвам и съм много доволна. Нямам забележки към услугите им.
Цитирай

Втора година поръчвам снимките си само по интернет при тях и съм доволна.После отивам да си ги взема от най близкото им фото!
и аз така Peace страшно съм доволна от услугите им, бързи са и като цена не съм намерила досега по-изгодни от тях
Цитирай

А след като ги пратиш снимките понеже сме от провинцията по какъв начин можеш да си ги получим вече изкарани.
Цитирай

Извън софия имат фото студио в Своге,но може и чрез куриер да ги получиш,като цената е 4.50,а "до поискване" в някои от офисите на Speedy - 3.80 лв-това копирах от сайта им Smile
Цитирай

и аз съм ползвала това фото, за мен е най-добрия вариянт качвам снимките в сайта и след максимум 2 дни ми ги носят с куриер до вратата, а и цената им е супер просто, дори с доставката пак ми излизат по евтино отколкото да ги вадя я някое Търновско фото  Peace
Цитирай

Доволна съм от качеството на снимките,както и от бързата работа.На втория ден снимките бяха вкъщи.
Цитирай

много съм доволна. От качеството и цената.
Не съм от София и  получавам снимките си с куриер.
Цитирай

И ние вече две години само там вадим снимки. Като се има в предвид, че при нас една снимка е 45 ст, а в Снимките Ви е само 15 просто няма какво да се коментира. И като качество са супер. Най-много до третия ден след поръчката снимките са при нас в дълбоката провиция.
Обикновенно събирам от няколко колежки снимки да станат над 200 бр да получим отстъпка, с която си избиваме доставката.
Цитирай

1-14 от 14 отговора