биричка?

  • 1 857
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 149
не видях подобна тема, а аз много обичам.. Embarassed
пийвам си отвреме на време по една....
нали не пречи на бебока????  newsm12

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Ох, моята слабоста са биличката и шоколада.
Ние  с мъжо всяка вечер  cheers
Когато бях бременна лекарката ми каза, че няма проблем да пия бира, но на мен все ми се гадеше и не я пиех.
Айде  newsm24 beer на всички. Аз черпя виртуално

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не пречи,въпреки че сега ще ти изнесат морал и право колко е вредна.Пийвай си по малко и хич да не ти пука.
Ако някоя еко-мама ти пише че траява да си караш бременността в еко-камера няма да се учудя Wink

# 3
  • Мнения: 6 315
Не пречи,въпреки че сега ще ти изнесат морал и право колко е вредна.Пийвай си по малко и хич да не ти пука.
Ако някоя еко-мама ти пише че траява да си караш бременността в еко-камера няма да се учудя Wink
  202uu

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
да пийвам си, а миналия ден ми паднамного кръвното и изпих една чаша червено вино. Много добре се почувствах Blush

# 5
  • Мнения: 376
Ако ти се пие и не ти става гадно от нея , мога да ти кажа само наздраве !!! beer2

# 6
  • Мнения: 910
и аз пия биричка по чашка на вечер и то почти всяка Blush пък снощи пих и мъничко текила Embarassed ама като си я обчкам

# 7
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Аз бих се ограничила с 1 малка чат-пат. Heart Eyes

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Биричка си обичам и бих пила, но сега не ми понася  Sick

# 9
  • Мнения: 910
Биричка си обичам и бих пила, но сега не ми понася Sick
миличка, като ти гледам лентичката се чудя дали има нещо дето да ти понася сега?

# 10
  • Мнения: 149
Aми тогава  beer cheers на всички, които им понася!

И без това търпим толкова лишения в името на нашите  милички smile3504 - родени и неродени......поне биричка да си пийнем!

# 11
  • Мнения: 129
Ей и аз да включа в тази хубава теми4ка
Да ви кажа много добре ми понася бири4ката а и сия оби4ам.Вобще не се стискам а като ми се пие си сръбвам 1-2 4ашки , а това е по4ти всяка ве4ер..

# 12
  • варна
  • Мнения: 1 830
През цялата си бременност си пиивах,е разбира се не прекалявах.И сега докато кърмя пак се почерпвам Laughing.Наздраве и от мен newsm24

# 13
  • Мнения: 2 952
Аз пък 100  години не съм пийвала ...нямат навик да пият тук алкохол , ина4е се продава , ама само  руснаците купуват .И аз какво , да ида да си купя  бира да си  седна сама да си я пия ...  superuu  а мани....
Ина4е не съм толкова пия4ка ...1  4аша на  седмица съм пила  едно време ..ама сега ми се допи ...светло  "каменица". Peace Пийнете по 1  за мен .

# 14
  • Мнения: 7 186
Разбира се, че не вреди биричката, стига да не е половин каса де. Wink
Аз пия чат- пат "Стела Артоа"- по- лекичка е. Лятно време е супер. cheers
Чаша вино също не би навредила.Wine Glass
Но твърд алкохол- не. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт