Какво мляко за след годинка

  • 2 862
  • 20
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 440
До сега Ники беше на Аптамил 2 , но му действа доста разхлабващо и се замислих да му го сменя . То така или иначе ве4е не му е за възрастта . КАжете с какво се препитават вашите деца  Thinking newsm78

# 1
  • Мнения: 1 089
И аз скоро се бях замислила над този въпрос  newsm78 ние сме на Аптамил 3. ще го пием още малко и след годинката, а пък после ще видим. Мами с повече опит, дайте съв Simple Smileет

# 2
  • Мнения: 5 713
Ние сме на Нестле Джуниър. Има и Фризо за след годинката, мирише на ванилия и е по-малко като коли4ество от Нестле-то.

# 3
  • Мнения: 8 505
Нестле Junior.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Да,но тук няма Нестле Junior. Weary Алекс киселото много не го иска Sad И аз питам какво да му давам  smile3506

# 5
  • Мнения: 5 246
Аз давам Фризо 3 и на Йоан му харесва  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 575
Ние пием Нестле Джуниър.Пробвахме и Фризо 3, и Селия,но Нестле е по-добро.

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И ние пробвахме всички, но съм най-доволна от Фризо 3.

# 8
  • Мнения: 46 478
Първо купих Фризо 3, но много ми сладнееше и направо вонеше на ванилия  Confused
Минахме на Нестле джуниър и караме на него.

За тези, които го купуват: В ХИТ има промоция 7.09 лв. кутията с подарък формички за пясък към всяка кутия Wink Само за сравнение в Била е 7.99 лв. newsm78
А някой взима ли го от магазина в двора на завода на Нестле и на каква цена е там?

# 9
  • Мнения: 3 537
Ние от 2 месеца насам вече сме изцяло на кисело мляко.Адаптираните не го засищат изобщо.
Това мляко Нестле Джуниър незнам какво е ...за след годинка....може и да пробвам някой път

# 10
  • Монреал
  • Мнения: 631
Момичета, има Celia Develop 3 за след 12 месеца. Ние, започнахме с 1-цата, а днес купихме и 2-та /за от 6 до 12 месеца/, досега бяхме доволни и мисля да продължа с него.

# 11
  • Мнения: 46 478
Ние от 2 месеца насам вече сме изцяло на кисело мляко.Адаптираните не го засищат изобщо....

София е обратното, 200 мл. кисело мляко и след час е умряла от глад  Shocked а адаптираното я засища за около 6 часа newsm78

# 12
  • Мнения: 1 464
И ние сме на нестле джуниър,но хапваме и кисело.Киселото не го пием от шише обаче и затова сутрин към 6 Sadнестлето,а през деня-киселото Grinning

# 13
  • Мнения: 3 394
Да,но тук няма Нестле Junior. Weary Алекс киселото много не го иска Sad И аз питам какво да му давам  smile3506

Ех и ти, нали си имаш джи пи и Health Visistor и водиш лекс на Baby Clinic , те ще ти дадат съвет!
На всяка кутия адап.мляко си пише за коя възраст е-давай SMA черевената кутия, COW and Gate 3 или Aptamil 3, тук да искаш адаптета-пълно е!!!!!Ако се притесняваш че не можеш да се ориентираш в продуктите ние нали за това сме тук, а и мъжа ти предполагам се оправя в супера добре, не е от вчера в тук!
Успех

# 14
  • Мнения: 834
Ние сме на Хумана Фолоу он формула 2, която е от 4мес. до 3 год. Откакто минахме на нея нямаме нито едно пробуждане нощем. Наистина засища добре. Давам я от навършени 4 мес. Кутията е двойна (900 г.) и в кварталното магазинче струва 14,40лв. На самата опаковка има даден вариант с вкус на банан, но май той още не са внася. То и тази, която употребявам я внасят от една година насам.

Общи условия

Активация на акаунт