За или против микровълновата фурна?

  • 1 902
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
Оф , ние  докато гласуваме дали е да я ползваме и колко е вредна , хората ве4е са  я  срастнали към на4ина на живот  Peace   
Аз без нея не мога.

# 16
# 17
  • Мнения: 3 356
Не мога без нея.Не си представям посред нощ,когато ламята пищи,че иска папо,аз тепърва да включвам котлона Naughty
Ако си спомняте колко глупости се изговориха,когато почнаха да навлизат микровълновите в Бг преди години... Shocked

# 18
  • Мнения: 8 769
За-макар, че я ползвам само за претопляне и размразяване, както и за затопляне на вода за бебе Grinning

# 19
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Твърдо за. Използвам я за притопляне и размразяване

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Е ние явно сме от изчезващия вид. Не ползваме микровълнова. Относно това дали е вредна, не мога да се произнасям, защото не разбирам.
И аз така. Пробвах да ползвам веднъж и пъхнах пицата заедно с фолиото вътре. Сещайте се!  hahaha Оттогава съвсем не я поглеждам. А мъж ми всеки път ми притопля яденето в МВ и то половината е студено   Sick Ама не се разбира от дума тоя човек и това е. Та микровълновата за мен е като фритюрника - улеснение, без което мога, въпреки мързела ми  Laughing

# 21
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Използвам я само да загрея нещо, дори и на Габи. Не съм готвила, но съм малко скептична.

# 22
  • Мнения: 3 491
Ползвам я основно за пуканки. Иначе печката е на газ и определено я предпочитам, при това пак е бързо. Микровълновата ми върши работа само отвреме-навреме за едни полуфабрикатни палачники, които децата обичат. Но пък и в тази функция тостера може да я измести. Аз определено не я обичам, защото топли някак на петна: тук топло - там студено. И изобщо - като е от фурната, по си ни е вкусно.

# 23
  • Мнения: 3 663
ЗА
дори и само притопляне и пуканки да се използва пак е супер

# 24
  • Мнения: 1 037
не мога без нея

# 25
  • Мнения: 197
Не съм против. Просто не ги харесвам изобщо. Имахме за известно време и я ползвах само за пуканки. Нищо друго приготвено в нея не ми хареса. Та я разкарах. Относно това
Цитат
посред нощ,когато ламята пищи,че иска папо,аз тепърва да включвам котлона
, моята печка е с керамичен плот и загрява за секунди. Дъщеря ми като беше бебе там съм й правила млякото.

# 26
  • Мнения: 139
Колкото и бързо да става водата за млякото на керамичния плот на печката,пак е по-бавно от МВ ,където се стопля за 10 секунди.Твърдо за МВ. newsm10

# 27
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
И аз съм за микровълновата, много удобна и практична
вещ.

Общи условия

Активация на акаунт