«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“уризъм
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

—офи€

ћнени€: 245
¬ събота/01.08/ се върнахме от ћћ÷ ѕриморско и ми се иска да сподел€ впечатлени€та си.
Ќие почивахме във вили –опотамо - обновени/сайдинг/ бунгала с кухн€, бан€ и тераса. ƒълго проучвах в какво състо€ние са преди да заминем, защото пон€тието "бунгало " нав€ва различни асоциации. ƒоста пари са вкарани във вс€ко бунгало - кухн€та е с керамичен плот/Electolux/както и абсорбаторът, сервизите за хранене са австрийски, душът е Grohe, кърпите са си с марката на јлбена, както и чаршафите, олекотените завивки, мебелите и матраците - нови, удобни.
ѕерсоналът на рецепци€ беше много любезен, получихме страхотно обслужване, не мога да не спомена —лавейко и г-жа янева. ѕосрещаха и изпращаха всички гости с усмивка. Ќ€маше ги нацупените български физиономии тип - защо си дошъл тук на почивка, че да ми създаваш допълнително работа, напротив, имах чувството, че ако им кажа, че ще се почуствам по-добре ако направ€т челна стойка за мой кеф, щ€ха да го стор€т.
¬ цената на нощувката беше включена закуска на шведска маса - не очаквах такова разнообразие, и макар, че ходехме почти винаги последни, хората се грижеха да има посто€нно в изобилие от всичко. “ук ще спомена г-н —ашо  олев, който се грижеше за изхранването - изключително мил човек, професионалист, който не зна€ как усп€ваше да угоди на всички, при положение, че на закуска се хранеха и детските лагери, и хора с деца, и групи.
Ѕунгалата са в гора и не се усеща летни€ пек, площта около бунгалата се поддържа безупречно, всеки ден поливат и чист€т даже и на отдалечените места, където не минават много хора. –азположението на бунгалата е такова, че да не си пречат обитаващите от съседните бунгала, малко по-късно ще изпрат€ снимки.
∆ените, които почестват бунгалата -  всеки ден се чудех как помн€т и издебват кой е изл€зъл на плаж, за да се чисти, и да не го притесн€ват ако почива, как усп€ват да обикол€т навс€къде, да смен€т кърпите и т.н.
„увствах се наистина като у дома си - чисто, при€тно.  ”никално е съчетанието на гората - бор и  дъб - с  море и п€сък.
“ака не съм почивала от години, наистина центровката на мозъка и душата ми се получи - като се прибрахме така б€х изключила, че в първи€ момент се замислих откъде се палеше лампата на барплота у дома.
Ѕлагодар€ на тези хора и за техните усили€ да направ€т почивката ми незабравима!!!
ўе е много жалко, ако ћћ÷ ѕриморско се продаде на руснаците, както се говори - ще изрежат тази прекрасна гора и ще тупнат н€кой бетонов хотел, за да почиват техните хора и да игра€т по казината, и ние ще си спомн€ме само с умиление за тази природа.
ƒано има н€кой който да ги спре, защото това съчетание на природата е наше богатство, както и професионалистите, който от години работ€т там и за т€х работата е удоволствие. Ќаистина хотелите Ќептун и Ѕисер са все още соц - затова са населени повече от лагеруващи и групи. ѕредполагам и те ще се обнов€т от јлбена тур постепенно, ако не стъпи руски€ ботуш.
Ќад€вам се, че никого не съм отегчила, ако е изчел всичко дотук.
ќще въднъж благодар€ на хората, който ми осигуриха 15 дни отмора и зареждане!!
÷итирай

—офи€

≈то обещаните снимки:
http://bg.fotoalbum.eu/ekara/a322944
∆алко, че никой не се включи с мнени€.
÷итирай

ћнени€: 159
 —трахотни бунгала. Ѕлизо ли са до морето? ј каква е цената за нощувка? Very Happy
÷итирай

—офи€

70 лв. за бунгало със закуска на шведска маса/на снимките/, в бунгалото  могат да сп€т и 4-ма.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 330
ехк ћного хубава тема. Ѕунгалата и аз ги проучвах, защото сина ми- големи€, ще ходи там другата седмица на лагер от отбора по карате. ћоже и да не са съвсем точно същите, че на ћћ÷ има н€колко комплекса от бунгала, но са все от тези на јлбена. ¬ид€ха ми се луксозни и уютни, даже повече ми харесват от хотел, има зеленина и въздух. ј цената е страхотна. ћиналата година децата, които са ходили на същите бунгала са страшно доволни. –адвам се за теб. Ќие след негови€ лагер сме резервирали в съседство на ћагнолиите, но като гледах снимките ти се запалих за бунгалата.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 524
ћиналата година б€х на същите бунгала и впечатлени€та ми са съвсем други. ƒори б€х пуснала мнение в една друга тема. Ќашето бунгало миришеше страшно на мухъл, даже не можех да дишам през нощта, защото затвар€хме вратата. Ќа мъжа ми откраднаха къси панталони, на съседа банските. ¬ ста€та па€жините си сто€ха непочистени и когато дойдохме, и когато си тръгнахме. ÷ената беше 100 лв., а в комплекса н€ма модерни заведени€, но цените са като в другите курорти.

Ќе бих стъпила там втори път! Naughty —ъветвам всеки, който иска да почива там, ако има възможност първо да види и разгледа  на м€сто, а после да прави резервации.
« ѕоследна редакци€: вт, 11 авг 2009, 12:54 от вселена »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 954
ћного се радвам, че авторката е толкова доволна. Ќа нас това ни е любими€ плаж. Love
≈динствено бих искала да уточн€ нещо.
≈хк, не се ли чува дискотеката прекалено силно към бунгалата, т€ е точно под т€х?
÷итирай

с/у ќколоћръс“ното

ћнени€: 17 477
—трахотни бунгала. Ѕлизо ли са до морето? ј каква е цената за нощувка? Very Happy

а възможност за ј»? » къде спи 4-ти€ член, като бунгалата за за 3-ма?
–адвам се, че откъм обслужване е било всичко тип-топ. “ова е дори по-важно от хубавата и качествена храна.

ѕ.ѕ: ћеждудругото шведската маса не изобилства Wink
... н€какви евтини саламчета тип  амчи€  Sick ooooh!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 330
“и€ бунгала от кой комплекс са по-точно - ’олидей, –опотамо,  едър или имаше и н€какви други?  newsm78«ащото гледах, че едните са съвсем обикновени, тип соц., без никаква пром€на, а другите са супер обзаведени, с нови бани, с душ-кабини и даже басейн имаше пред т€х. Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 524
Ќие б€хме в –опотамо, те са най- многобройни, мисл€ че и aвторката на темата пише за т€х. ј басейнът е към по- луксозните бунгала, на нас ни казаха, че можем да го ползваме, но той се оказа много малък, изобщо н€мам представа как ще стигне за всички. Shocked
« ѕоследна редакци€: вт, 11 авг 2009, 15:18 от вселена »
÷итирай

Ќавс€къде и никъде.

ћнени€: 1 049
ћалко като реклама ми звучи поста на авторката.
ћ€стото е разкошно.
Ѕунгалата са хубави, спор н€ма.
ѕлажа е чудесен, макар, че последните години се засели доста.
’раната не е ли прекалено тест€но ориентирана?
 омарите са малко смущаващи, но се понас€.

Ћично на мен много ми допада да почивам там.
÷итирай

—офи€

ѕоред за всички:
ћиналата година б€х на същите бунгала и впечатлени€та ми са съвсем други. ƒори б€х пуснала мнение в една друга тема. Ќашето бунгало миришеше страшно на мухъл, даже не можех да дишам през нощта, защото затвар€хме вратата. Ќа мъжа ми откраднаха къси панталони, на съседа банските. ¬ ста€та па€жините си сто€ха непочистени и когато дойдохме, и когато си тръгнахме. ÷ената беше 100 лв., а в комплекса н€ма модерни заведени€, но цените са като в другите курорти.

Ќе бих стъпила там втори път! Naughty —ъветвам всеки, който иска да почива там, ако има възможност първо да види и разгледа  на м€сто, а после да прави резервации.
¬ъобще не мирише на мухъл, докато б€хме ние нищо не е изчезнало, даже не се заключвахме нощем, през ден€ на терасата един ден на масата б€хме забравили телефона и фотоапарата, сетихме се след об€д, като искахме да се снимаме - там си б€ха.
ћного се радвам, че авторката е толкова доволна. Ќа нас това ни е любими€ плаж. Love
≈динствено бих искала да уточн€ нещо.
≈хк, не се ли чува дискотеката прекалено силно към бунгалата, т€ е точно под т€х?
¬ъобще дискотеката след 10 не се чува, т€ е доста по-ниско. ѕреди 10 се чува много отдалече, и аз се чудех.

а възможност за ј»? » къде спи 4-ти€ член, като бунгалата за за 3-ма?
–адвам се, че откъм обслужване е било всичко тип-топ. “ова е дори по-важно от хубавата и качествена храна.

ѕ.ѕ: ћеждудругото шведската маса не изобилства Wink
... н€какви евтини саламчета тип  амчи€  Sick ooooh!
ћоже даси платиш за ј» там за об€д и вечер€, ние н€колко пъти ходихме на "готвено " за 3,50, и си избирахме от храната.
Ўведската маса съм € снимала, напълно задоволителна, и най-важното контролирана, защото там се хранеха и децата от лагерите.
„етвърти€ спи на фотьол, който се разт€га.
“и€ бунгала от кой комплекс са по-точно - ’олидей, –опотамо,  едър или имаше и н€какви други?  newsm78«ащото гледах, че едните са съвсем обикновени, тип соц., без никаква пром€на, а другите са супер обзаведени, с нови бани, с душ-кабини и даже басейн имаше пред т€х. Smile
–опотамо
ћалко като реклама ми звучи поста на авторката.
ћ€стото е разкошно.
Ѕунгалата са хубави, спор н€ма.
ѕлажа е чудесен, макар, че последните години се засели доста.
’раната не е ли прекалено тест€но ориентирана?
 омарите са малко смущаващи, но се понас€.

Ћично на мен много ми допада да почивам там.
¬ъобще не искам да прав€ реклама, споделих впечатлени€, защото б€х изумена от обслужването, и от факта, че на бунгало се чуствах по-добре, отколкото да се прескачам с други хора в хотел.  омари н€маше, но за всеки случай си включвахме спиралата на Raid, когато оставахме вечер на терасата.
÷итирай

Ќавс€къде и никъде.

ћнени€: 1 049
ƒискотеката преди се чуваше много €сно. ћоже да са € намалили тази година, защото и миналата се чуваше в ћагнолиите чак.
Ѕи ли споделила снимки от шведската?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 954
» след "ћагнолиите" се чуваше, за това попитах и аз. ћного ме изненада отговорът на авторката, дано действително да е така.  Peace
÷итирай

—офи€

јз затова усп€х да си почина, защото беше толкова тихо и спокойно, колкото и да сте изненадани. ’одихме до  итен и ѕриморско по веднъж и не повторихме - такава лудница си € имаме и в —офи€ ц€ла година.
Ќа първи€ ми пост съм пуснала част от шведската.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора