кърмене и настинка

  • 5 245
  • 6
  •   1
Отговори
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
От два дни съм с ужасна хрема и болки в гърлото. Не мога да дишам и личната ми каза да си слагам Олинт, слагах, само с него ми се отпушва носа, но сега видях, че той е противопоказен при кърмене, страхувам се да продължавам ли с него, да не съм навредила нещо. Дали да не спра да кърмя, докато се оправя?

# 1
  • Мнения: 9 467
Не, не спирай-така  организма ти създава антитела, които предаваш с кърмата на бебето Peace
За носа си можеш да вземеш цитросепт Peace
Виж болките в гърлото по обстойно-да не е гн. ангина, че май пак се започна с нея Confused

# 2
  • Мнения: 10 983
Вече са ти казали, не спирай да кърмиш. Много пъти съм кърмила болна, дъщеря ми не се зарази от мен. Simple Smile
За гърлото на мен много ми помага Биопарокс, гаргара със сода бикарбонат и таблетки Хомеожен за смучене. За хремата - таблетки Коризалия за смучене и си мажа носа с една зелена люта течност, купена от аптека, чието име обаче не знам. Разбира се, всичко това ползвам със знанието и съгласието на личния ми лекар.

# 3
  • Мнения: 1 718
не спирай, така пазиш бебето  Peace пробвай хомеопатични - коризалия, осцилукокцинум

# 4
  • Мнения: 5
Zdrasti,az sa6to imah leka nastinka predi dni i moq lekar kategori4no mi kaza,4e moga i trqbva da karmq ,dori i da sam s hrema...Tai 4e ne se pla6i,ne biva samo da vzima6 lekarstva,za6toto znam,4e te otivat pravo v karmata.Pove4e 4aiove,limoni,med i sokove.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 946
Тантум верде, но не смучещите, а спрея за гърло на мен ми помага страшно много. Опитай да не преглъщаш известно време, след като се напръскаш. Той се прилага и по време на бременност и кърмене.

Не спирай да кърмиш! Както са казали другите, така предаваш антитела на детето.

СКорошно оздравяване.  Hug

# 6
  • Мнения: 1 219
Да,и аз при настинка съм ползвала Тантум Верде спрей за гърло PeaceНе спирай да кърмиш,така пазиш бебето.А за носа си аз ползвах ДиснеМар.То пак е от рода на СтериМар,ФизиоМер,Низита.Чиста морска вода за носа.
Другото,което ползвам и много ми помага и пресича веднага настинка,ако я хванеш съвсем в началото е капките Кармолис.Те са направо вълшебни за мен.Само да усетя,че гърлото ми драска веднага вечерта си разтварям 15-20 капки във малко водичка и на сутринта съм като чисто нова. bowuuТе са етерични масла от много билки и са доста силни в процентно съдържание на алкохол,но ако се взимат с мярка няма проблеми.
Желая ти леко оздравяване  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт