Бухти?!

  • 26 108
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Тези дни ми се преядоха много бухти. Но си спомням, че имаше едни, на които им викаха токани и не ми допадаха, а на мен ми се ядат от тези топчетата.
Някой може ли да ми каже как точно ставаха преди частта с пускането на сместа в олиото?

# 1
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Бухти със сода.

# 2
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Тези на Лео са  Crazy
http://leo-bgmamma.blogspot.com/2009/04/blog-post_1501.html


А какво ще рече токани?  Blush

Ето тема за бухтичките - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=407889.msg11658024;topicseen#msg11658024

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Сигурно точени!

По асоциация с ОБЛЯКАНИ  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 4
# 5
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
 

 jumpuu   Ей, как ги обичам тези !
Майка ми ги прави подобни, ама стават по-тъмни и им казвам "мушмулки" 

Пържат се в много олио и голямо търкаляне се  търкалят   Stuck Out Tongue Winking Eye

# 6
  • Мнения: 2 126
 

 jumpuu   Ей, как ги обичам тези !
Майка ми ги прави подобни, ама стават по-тъмни и им казвам "мушмулки" 

Пържат се в много олио и голямо търкаляне се  търкалят   Stuck Out Tongue Winking Eye
Тестото на тези понички с лъжица ли се пуска в олиото или е по твърдо и се къса Thinking

# 7
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Майка ми го пуска със лъжица  Peace

# 8
  • Мнения: 2 126
Ох аз нещо се пазя от тези дето се пускат с лъжиц,че последният ми път станаха ужасно мазни :sickSadизхвърлих ги) Но моите ги правих със сода,рецептата не беше тази Thinking Може да опитам пък да видим.
Мерси,kloi Hug

# 9
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Ей, ужасни сте... #2gunfire #2gunfireоткога са ми се прияли бухтички...и понеже тези вече съм ги правила и не мога да им устоя, та ги спретнах за закуска

Ето ги и моите бухтички, които се обръщат сами

# 10
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Ей, ужасни сте... #2gunfire #2gunfireоткога са ми се прияли бухтички...и понеже тези вече съм ги правила и не мога да им устоя, та ги спретнах за закуска

 newsm43  Като спре стрелбата, ще изляза да погледна снимката  Joy

Страхотно си се справила!  Hug

# 11
# 12
  • Мнения: 355
Нямам голям опит с бухтите, можете ли да ме посъветвате как се пържат, така, че да станат кръгли и пухкави като топки, а не плоски и мазни (както се получава при мен обикновено  Embarassed).

# 13
  • Мнения: 22 867
Нямам голям опит с бухтите, можете ли да ме посъветвате как се пържат, така, че да станат кръгли и пухкави като топки, а не плоски и мазни (както се получава при мен обикновено  Embarassed).

По тази рецепта се получават такива - кръгли като топки. Пробвай я!  bouquet

# 14
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Рецептата на  L e o е за тези, които са на снимката на Lindita  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт