Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора
Зравейте мамчета,

изчетох темите за Биогая, но повечето сте ги ползвали при разстройство, на нас (на 4м сме) педи ни ги изписа, защото бебо ака трудно, напъва се и акото не е твърдо, но е гъсто  Sad

Ползвала ли е някоя от вас тези капки и има ли ефект от тях при трудно изхождане???

Цитирай

Моя син имаше зверски колики, пробвахме почти всичко .Тогава педиатърката ми каза да му давам от Биогая, малкия е на АМ от раждането и съответно беше запечен. Капките не помогнаха много за коликите, но започна да пълни по един памперс на ден.
Биогая са пробиотици, така че би трябвало да помогнат и на твоето детенце.Знам също че се изписват и когато детето е на антибиотици
Цитирай

трябва да ви помогне.Пробиотиците са за регулиране на чревната флора.Ние сме с трудно изхождане от както се е родила малката,сега от 3 месеца пие ПРОБИОТИК и няма проблеми с изхождането
Цитирай

А кърмиш ли? Ако е така, хапвай храни, които не запичат. И повече течности.
Цитирай

Цитат
А кърмиш ли?
И аз това щях да питам  Smile
Цитирай

Зравейте мамчета,

изчетох темите за Биогая, но повечето сте ги ползвали при разстройство, на нас (на 4м сме) педи ни ги изписа, защото бебо ака трудно, напъва се и акото не е твърдо, но е гъсто  Sad

Ползвала ли е някоя от вас тези капки и има ли ефект от тях при трудно изхождане???

Моята племенница има проблем със стомахчето от самото начало, и тя се изхожда трудно. Пробвахме и Биогайя, имаше известен ефект, но проблемът се оказа далеч по-сложен  и трябваше да ги сменим. Пробвай...
Цитирай

Ние ги ползвахме, когато малката беше малка (3-4м), защото акаше по веднъж на 3-4-5 дни. Не беше твърдо, но определено доста се напъваше и мъчеше. Помогнаха ни много!
Цитирай

Ние ги ползвахме за коликите, но пише, че регулират чревната флора. Може и да помогнат. Щом ви ги изписва лекар сигурно знае какво прави.
Цитирай

здравейте,

да, на кърма е, уж хапвам плодове, но педиатърката каза да си помагаме и с капките, че вече почти месец е това мъчение Sad

Изписаха ни 5 капки на ден, вие как ги давате по една на всяко хранене или примерно 2-2-1 (сутрин-обед-вечер)???
Цитирай

По колко време не ака ?
Би могла да хапваш сини сливи, круши /сок круша на каппи Peace/, овес.ядки..
Захранено ли е бебето?
Цитирай

На нас ни бяха изписали 5 капки сутрин
Цитирай

MTV ,
по2-3 дена, но като се занапъва е ужас Sad
не е захранено още!

mari_ana ,

то доки и на нас каза 5 капки ама ми се видяха много наведнъж, затова попитах!
Цитирай

не са много щом ги е изписала значи е наясно каква доза може да се даде за вашия проблем
Цитирай

Другите капки, които давахме по това време бяха по 20 на хранене, ако не се лъжа /за Еспумизан-а се сетих/. Та тези 5 никак не ми се виждаха много... Laughing При нас много бързо се овладяха коликите с него. Дано да помогне и за вашия проблем.
Цитирай

ще ги давам, пък ще видим резултата, дано го има  Peace
Цитирай

1-14 от 23 отговора