Здравейте, момичета

  • 1 211
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 611
Снощи се zавърнахме от дългата над двумесечна почивка в БГ. 
Иzкарахме супер (еле аz  Wink). То не бяха щуротии, купони, пиянски вечери... то не беше 2 пъти море (че и единият на палатка), свирене на китара до огъня... свалки (тва не сте го прочели  Wink), караоки.... то не беше едно голяяяямо непрестанно ядене, че мама и баба редовно се грижеха да не zаслабна...е, жалко че свърши... таман бях набрала енерция.
Е, макар редовното ми ходене на фитнес успях все пак да кача 2 килца, с които в блиzките дни ще мъча да се справя (няма да е от днес, че вече успях да мушна един голям шоколад  Embarassed)
Та, викам си аz, да ви поzдравя, да се попохваля малко и да попитам докъде стигнахте в слабеенето; кой е на НВД; кой все още прави лунната и такива ми ти неща.   bouquet 

# 1
  • Мнения: 2 596
Здравей отново при нас, виртуално де. Аз не съм от слабеещите (нарочно слабеещите, де, иначе без да искам си слабея), но пък съм от красивите мами тук и споделям разни работи за модата и така. Хайде, успешно сървифиране пак при нас!
Оф, малко, но ще ме прощаваш, най-добрата ми приятелка и на която съм кума, де Wink, живее в Шмахтенхаген, близко сте. Тя сега си има 3 месечен господин.

# 2
  • Мнения: 46 437
Здрасти   bouquet
Аз малко почивам сега, след няколко дни пак с пълна сила  Mr. Green
Поздрави от нас за  теб, половинката и малкия Grinning

# 3
  • Мнения: 5 299
Здравей и от мен Laughing
 За моя най-голяма изненада съм започнала да свалям излишните килца, някак без да разбера( 5 надолу Mr. Green) Мразя да спазвам диети и самата мисъл, че съм на диета ме кара да изпитвам огромен глад Embarassed Просто гледам да хапвам не повече от 2 пъти на ден, и избягвам сладко и хляб. Знам, че не е много здравословно, но при мен друг вариант няма Rolling Eyes
 А 2 килограма ще ги свалиш(предполагам) лесно, аз имам още 10-ина Rolling Eyes Хайде да свалиш натрупаните килца и да се похвалиш скоро Laughingуспех!

# 4
  • Мнения: 3 164
Добре дошла отново при нас  bouquet Радвам се , че си почивала активно Laughing, супер е това което пишеш, чак ти завидях Embarassed
А за слабеене, тц, застопорих се на 50 и не мърда, не че нещо правя по въпроса Thinking, за сега само красевея 4470

# 5
  • Мнения: 3 611
Здрасти   bouquet
Аз малко почивам сега, след няколко дни пак с пълна сила  Mr. Green
Поздрави от нас за  теб, половинката и малкия Grinning

Благодаря  Simple Smile
Целувки на малката синеока красавица  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 390
Здрасти и от мен! wavey
Радвам се, за хубавата почивка, която сте имали!
За слабеенето - аз да се похваля - успях да сваля всичко, което ми беше излишно. Сега яко моделирам тяло и се чувствам перфектно! Wink
А ти двата килограма ще ги свалиш за норматив.

# 7
  • Мнения: 3 611
Здравей отново при нас, виртуално де. Аз не съм от слабеещите (нарочно слабеещите, де, иначе без да искам си слабея), но пък съм от красивите мами тук и споделям разни работи за модата и така. Хайде, успешно сървифиране пак при нас!
Оф, малко, но ще ме прощаваш, най-добрата ми приятелка и на която съм кума, де Wink, живее в Шмахтенхаген, близко сте. Тя сега си има 3 месечен господин.

Приzнавам си, че се наложи да погледна в картата къде е Шмахтенхаген (не го бях и чувала, макар да е доста блиzо до Берлин).
Ако твоята приятелка има път наблиzо, ще ми е драго да пием по кафе  Wink

# 8
  • Мнения: 3 611
А 2 килограма ще ги свалиш(предполагам) лесно, аз имам още 10-ина Rolling Eyes Хайде да свалиш натрупаните килца и да се похвалиш скоро Laughingуспех!

Благодаря  Grinning
Когато ги смъкна, zадължително ще се похваля  Naughty Blush

Днес проверих какви са нещата в един женски фитнес баш до нас и малко останах раzочарована  Sad Офертата беше по 30 евро на месец с договор zа година  #Cussing out. За 3 месеца беше по 60 евро.
Само дето аz не zнам колко ще ме държи манията фитнес. Ако е кат` плуването, най-добре да не zапочвам  Thinking (това къде шега - къде истина). Иначе фитнесът беше супер голям, с ужасно много уреди.
Предлагат и zабавачница zа малки деца, докато мамите тренират... добре zвучи...
Утре ще вzема една брошурка и ще се пораzчета.

Двоумя се и между Taekwon-do-то точно срещу фитнеса... Thinking

Във всички случаи трябва да се спортува.

# 9
  • Мнения: 3 611
Здрасти и от мен! wavey
Радвам се, за хубавата почивка, която сте имали!
За слабеенето - аз да се похваля - успях да сваля всичко, което ми беше излишно. Сега яко моделирам тяло и се чувствам перфектно! Wink
А ти двата килограма ще ги свалиш за норматив.


Браво smile3501 Не е лесно да се постигне желаното тегло, от опит го zнам.
Поzдравявам те.  newsm10

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 818
ЗДрасти, Arrows!
Приятно форумиране след почивката!
Чакай ти се похваля, че си формирахме група по НВД, вече втора тема драскаме, слабейм и ядем и много кеф. Няма ми ги много колограми, вече им загубих мярата... 14. Страхотно преживяване да те видят познати променен, разкрасен. Продълавам во веки веков.
 Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 3 611
ЗДрасти, Arrows!
Приятно форумиране след почивката!
Чакай ти се похваля, че си формирахме група по НВД, вече втора тема драскаме, слабейм и ядем и много кеф. Няма ми ги много колограми, вече им загубих мярата... 14. Страхотно преживяване да те видят познати променен, разкрасен. Продълавам во веки веков.
 Heart Eyes

Браво, браво  smile3501
Като ти каzват колко си отслабнала все едно те галят с перце по самочувствието.... и някак всичко става светло и слънчево и ти иде да скокнеш и да политнеш....zнам аz zнаааааааам...  Grinning Струва си усилията, нали?  Peace

Аz пък днес останах крайно раzочарована. Ходих отново в женския фитнес клуб да се поzапоzная с условията и... окаzа се, че освен че ми се въжда скъпо искат и да правя договор zа 3 месеца минимум.
Мен ме интерсуваше дали може да се плаща на ходене (както ми е на плуването) ама не можело. Задължително с договор. Та... май ще си ходя на плуването и... тъй  Sad

# 12
  • Мнения: 2 596
Здравей отново при нас, виртуално де. Аз не съм от слабеещите (нарочно слабеещите, де, иначе без да искам си слабея), но пък съм от красивите мами тук и споделям разни работи за модата и така. Хайде, успешно сървифиране пак при нас!
Оф, малко, но ще ме прощаваш, най-добрата ми приятелка и на която съм кума, де Wink, живее в Шмахтенхаген, близко сте. Тя сега си има 3 месечен господин.

Приzнавам си, че се наложи да погледна в картата къде е Шмахтенхаген (не го бях и чувала, макар да е доста блиzо до Берлин).
Ако твоята приятелка има път наблиzо, ще ми е драго да пием по кафе  Wink
Ок, ще й предам, но тя сега е с малко бебе и едва ли ще се съгласи, но знам ли.

# 13
  • Мнения: 2 142
Здравей и от мет arrows!
Много се радвам че сте изкарали страхотна почивка, и ние направихме едни дъъъълги морета, купони и веселби, абе не е за разправяне...Сега обече вече почваме на "тръстиката"
Aз май за известно време, ще предавам фронта на слабеещите мами, но се надявам да остана все още красива. Ще имам ново бебе и макар досега да не съм качила и грам, а напротив все още слабея, казват, че после се дебелеело  Laughing и аз имам някакъв опит в тази работа. Но пак ще ви навестявам, защото съм решила да се храня по НВД, пък да видим.

Hug  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 283
Добре дошла и от мен!  bouquet
ЗА двете килца не се притеснявай-нищо не са!АЗ на твое място при мама сигурно щях да ка4а 10! Sick  Mr. Green
При мен килцата мнооооого бавно се стапят.Запо4нах със зелева супа преди месец,но издържах едва 3 дни,4е много ми се отврати Sick .После продължих като ограни4их хляба,сладкото и газираното + степер и така за две седмици свалих 2 кг.Имам още 13 да свалям ,но ще съм доволна и на 10! Crazy
Това е от мен!МНого здраве и успешно слабеене на вси4ки! Hug

Общи условия

Активация на акаунт