«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Miajadas,Extremadura/Stara-Zagora

ћнени€: 16
Mili dami,daite ideq.Muja mi kupil kutiq kondenzirano mlqko.Nqmam izob6to nikakva predstava kakvo da go pravq. :(Imax poznata ruskinq koqto go qde6e s luji4ka kato sladko.4uvala sum 4e go polzvat za sladki6i.Ina4e v uputvaneto pi6e 4e se raztvarq vuv voda i se polzva za piene.Ako znaete ne6to po vuprosa 6te sum vi blagodarna.

ћол€, пиши на кирилица!
« ѕоследна редакци€: чт, 13 авг 2009, 20:55 от L e o »
÷итирай

там,където ме обичат

ћнени€: 580
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154269  Hug
÷итирай

сред люл€ците

ћнени€: 664
Ўоколадово - кокосов сладкиш Peace

÷итирай

Torrevieja,España

ћнени€: 1 505
ќсвен в рецепти ние в къщи си го използваме и за заливане на нар€зани плодове и си ги хапваме така,ако е подсладено разбира се.ћожеш да си го добав€ш към мл€кото,към кафето също.»ма и много рецептички за кремове за торти с кондензирано мл€ко.
÷итирай

ћнени€: 646
http://kulinar.gbg.bg/index.php?p=recipe&id=4877 това е страшно вкусно, само не знам с какво може да се замени това "вапоризирано мл€ко" newsm78
÷итирай

BLAGODARQ NA VSI4KI KOITO MI OTGOVORIXA.AZ NAMERIX V EDIN SAIT I RECEPTA ZA TORTA RAFAELO A AZ OBOJAVAM BONBONITE RAFAELO.KREMA E PODOBEN KOITO SE PRIGOTVQ S KONDENZIRANO MLQKO.DRUGOTO KOETO XARESVAM TOVA SA QGODITE I KOKOSA TAKA 4E 6TE IZPROBVAM I TEZI RECEPTI.BLAGODARQ VI OTNOVO Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 759
ј от къде купувате кондензирано мл€ко? ѕитам за —офи€.
÷итирай

Torino,IT

ћнени€: 1 812
Ѕайпанофи

ќснова:

250 гр пълнозърнести бисквити
55 гр разтопено краве масло

ѕълнеж:

кути€ варено подсладено кондензирано мл€ко
3 банана
284 мл сметана, разбита, но не на твърд сн€г
шоколад за украса или какао

Ѕисквитите се смилат и се смесват с маслото. ¬ъв форма с диаметър 18 см се прави подложката от бисквитите, като се натиска хубаво с дъното на чаша най-добре. ќтгоре се излива вареното карамелизирано мл€ко. Ѕананите се режат на кръгчета и се подреждат върху мл€кото. — лъжица се слага разбитата сметана и леко се изравн€ва. ‘ормата се слага в хладилник за около час. ¬нимателно с тънък нож се минава покрай стената на формата и се маха пръстена. ”крас€ва се с шоколад.

окосови бонбони

—ъщо и торта –афаело на наталина  Peace
÷итирай

ћнени€: 2 096
ј от къде купувате кондензирано мл€ко? ѕитам за —офи€.

јз лично от Ѕила или ’ит !но ,мисл€, че и в по-добре заредени квартални магазини съм виждала да продават !
÷итирай

—офи€

ќколо нас има ≈вропа, ‘антастико и “- маркет - там продават ли? ¬ кварталното магазинче н€ма.¬се аз и казвам на продавачката какво се търси, за да го достави.Ќакарах € да поръча бишкоти с които се прави “ирамису, т€ вика :Ћеле, не съм предполагала, че тези бишкоти толкова върв€т.—ега съм и казала да достав€ и ћаскарпоне и ћоцарела, тр€бва да и кажа и за кондензираното мл€ко.«а нес кафето безкофеиново, за овесени трици, за суха сметана, все аз € подсещах да взима...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 994
ќколо нас има ≈вропа, ‘антастико и “- маркет - там продават ли? ¬ кварталното магазинче н€ма.¬се аз и казвам на продавачката какво се търси, за да го достави.Ќакарах € да поръча бишкоти с които се прави “ирамису, т€ вика :Ћеле, не съм предполагала, че тези бишкоти толкова върв€т.—ега съм и казала да достав€ и ћаскарпоне и ћоцарела, тр€бва да и кажа и за кондензираното мл€ко.«а нес кафето безкофеиново, за овесени трици, за суха сметана, все аз € подсещах да взима...
ƒа вземеш да станеш консултант към магазина,та поне да ти дадават процент за консултациите hahaha hahaha hahaha hahaha Ћелеее какви хора има...ƒа не зна€т с какво да си зареждат магазините  ooooh! ooooh! ooooh!
÷итирай

ћнени€: 395
ти що не й вземеш бизнеса?
съжал€вам, но не се стърп€х Peace
÷итирай

ћнени€: 973
ќколо нас има ≈вропа, ‘антастико и “- маркет - там продават ли?

¬ъв ‘антастико има Peace

ƒа добав€ към рецептите и домашен Ѕейлис...пак с кондензирано мл€ко, но варено, по рецепта от тук от форума
÷итирай

—офи€

ти що не й вземеш бизнеса?
съжал€вам, но не се стърп€х Peace
Ќе става  35, магазина си е неин, а и мен ме мързи да бачкам по 15 часа. Hug
÷итирай

Purvo se izvinqvam za latinicata no nqmam kirilizator. :roll:Vtoro da popitam kolko vreme se vari tova mlqko za da se karamelizira.I treto az go kupuvam ot Carrefour.Ima mnogo vidove,v kutii v tubi kato pasta za zubi i v 6i6eta kato ket4up no az jiveq v Ispaniq.Dokolkoto znam i v BG ima ve4e Carrefour v nqkolko grada.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора