мус за лице

  • 3 447
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 3 394
Съвсем наскоро го открих-фирмата е Marbelline New York и съм просто влюбена в него Crazy

Действа като фон дьо тен и пудра едновременно, а кожата след нанасянето си е направо копринена! Е, поне аз така се чувствам newsm51

реших да го пробвам понеже имам бързо омазняваща се кожа и въпреки фон дьо тена нещата лъсваха Mr. GreenКофти,но кво да прави човек!
Ако някой знае повече за този мус и поставянето му ще ми е още от помощ Hug

# 1
  • Мнения: 7 186
За пръв път чувам, но добре звучи. Simple Smile
Къде го продават този мус? В Бонжура дали го има?

# 2
  • Мнения: 3 394
За пръв път чувам, но добре звучи. Simple Smile
Къде го продават този мус? В Бонжура дали го има?

би трябвяло-там наистина има голям избор, мисля че и ревлон имат такова нещо.
Оперделят го като революция в гримирането Thinking

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Да не би да е на maybelline , че marbelline нищо не ми говори Thinking

Това ли е?http://www.maybelline.com/whatsnew/newproduct.aspx?prodID=251

# 4
  • Мнения: 877
това е нещо интересно
аз съм доволна от техните продукти, има един двуфазен фон дьо тен и не е лош

# 5
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
За пръв път чувам, но добре звучи. Simple Smile
Къде го продават този мус? В Бонжура дали го има?

и каква е цената? Дали ще мога да си го позволя с моето гооолямо майчинство то 130 лв Confused Питам съвсем сериозно, защото звучи много добре, а аз съм фен на гримирането!

# 6
  • Мнения: 1 558
Ако питате мен Арвен говори за ето това
http://www.maybelline.com/products/productDetail.aspx?prodid=229

# 7
  • Мнения: 3 394
Да не би да е на maybelline , че marbelline нищо не ми говори Thinking

Това ли е?http://www.maybelline.com/whatsnew/newproduct.aspx?prodID=251

малеееееее, сори Embarassed

ТОчНО ТОВА Е!!!!

# 8
  • Мнения: 3 394
 newsm78 ъъъъъъъъъъъъъ за цената-аз платих нещо от сорта на 6 паунда - значи около 15-18 лева,но си струва понеже не се хаби много много, а и си е фирма.
Аз лично не мога да си позволя да давам пари за супер козметика-знаете разни там скъпи спирали, червила и прочие, но на тази фирма продуктите са на поносими цени тук, а в бг може и да са по-евтини или по-скъпи newsm78 но си струва....пък и скоро имам ден-ден тъй че що да не се поглезя Mr. Green

# 9
  • Мнения: 7 186
Тук Мейбълийн поддържат доста прилични цени. Simple Smile
Мммм май ще взема да го пробвам тоя мус и без това фон дьо тена ми е на свършване.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 828
Арвен, а ти кой цвят си взе?
Че като ги гледам как розовеят  newsm78

# 11
  • sofia
  • Мнения: 1 606
 И мен ме вдъхновиха, ама нямах време да погледна има ли ги в БГ. Още повече се вдъхнових като видях , че има и руж - мусове в много приятни цветове. Преди време си бях купила едно подобно чудо - руж имам предвид в туба на L'oreal и много ми допадна, така че ако са внедрени из БГ козметичните магазини - и аз съм на опашка.

# 12
  • Мнения: 3 394
Сигурно розовите розовеят Party
Аз си взех 030-Sand (изглежда точно като пясък ,но на лицето е по-светъл! Идеално ми пасва Blush

# 13
  • Мнения: 6 164
Този пясъчен  цвят защо не го виждам в сайта?  newsm78

# 14
  • Мнения: 877
за мен май цвят няма, нали сум си почти цигане Mr. Green

# 15
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Днес връхлетях в Ремедиум, обаче няма никакви подобни мусове, даже не бяха и чували. Явно не са ги внесли още.

# 16
  • Мнения: 5 647
Днес връхлетях в Ремедиум, обаче няма никакви подобни мусове, даже не бяха и чували. Явно не са ги внесли още.

В Бонжур дали няма?  newsm78

# 17
  • Мнения: 231
Мисля, че в Бг не се внасят тези мусове, за огромно съжалениеее #2gunfire

# 18
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Днес връхлетях в Ремедиум, обаче няма никакви подобни мусове, даже не бяха и чували. Явно не са ги внесли още.

В Бонжур дали няма?  newsm78

Абе, няма - гръм да ги удари, аз даже не видях и щанд на фирмата в тоз, който посетих. Явно, ще почакаме. Едва ли ще пропуснат да ги внесат - всичко останало, което съзрах на сайта май съм го виждала и тук.

# 19
  • Мнения: 3 394
стига бе newsm78

че аз съм виждала на ревлон и на буржоа #Crazy ха, сега....що пък още не са ги внесли, странно?!

Но на изложенията сигурно има всичко ново, тези мусове ги пуснаха преди почти година, но пусти пари............. Naughty

Жалко, щеше ми се и някой друг да каже как се чувства с туй нящо на лицето си и дали не знае някое тричке за поставяне или разни такива неща Blush

# 20
  • Мнения: 3 394
Този пясъчен  цвят защо не го виждам в сайта?  newsm78

нямам си и на идея smile3506

но определено на кутийката пише 030 Sand - да не би пък да е Sandy Beige от основния каталог??? Знам ли

# 21
  • Мнения: 1 645
Едното е за цялото лице като фондъотен-пудра а другото е за скулите като руж.Нанасят се много лесно,с пръсти или гъбичка и стоят наистина хубаво на кожата.Добре са за мазна и комбинирана кожа защото са по сухички и с матов ефект.Съотношението цена-качество е добре,но наистина като си бях в България не видях никъде.Аз лично ползвам цвят NUDE.

# 22
  • Мнения: 3 394
мими, мерсаж newsm20 Вярно, че имаше и руж!
Аз за сега ползвам перли за руж, но като ги свърша определено ще си взема и от другия мус.
Кожета ми има точно такъв недостатък-да се омазнява и тези неща ми вършат чудесна работа

# 23
  • Мнения: 289
Момичета, за съжаление този мус не се внася тук все още. Иначе ако го пуснат(което ме съмнява,защото досега да го бяха направили), едва ли ще е повече от 13-15 лв. Цените на козметиката в UK са малко по-високи. Най-вероятно не виждате цвета "sand" на сайта, защото за различните страни пускат различни цветове и имена ,т.е. ако гледате американския уебсайт на MAYBELLINE имената не са като в UK.

# 24
  • Мнения: 6 164
Емии браво Sad
За какво са ни на нас такива неща, тук в страна от третия свят  smile3506

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 606
'Айде стига бе! Кой тук е официалния вносител за БГ? Ще му отправим запитване. Сериозно, някой знае ли?

# 26
  • Мнения: 2 161
'Айде стига бе! Кой тук е официалния вносител за БГ? Ще му отправим запитване. Сериозно, някой знае ли?
Тези ,които ползват такава козметика могат да погледнат опаковките -там винаги има залепен етикет с името на вносителя.

# 27
  • Мнения: 6 164
Онзи ден спиралата  Confused нъц... Ще се ходи до Бонжур!

Общи условия

Активация на акаунт