«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“уризъм
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

ћнени€: 2 360
«дравейте!

—лед подробно търсене, избрахме това м€сто, заради спокойствието и добрата плажна ивица.
“ърсим спокоен и чист хотел, който предлага качествена храна, по възможност - близо до плажа.

ѕогледнах офертите за ѕримасол ћагноли€. —ъщо и за х-л  абакум, но за него не открих никакви отзиви, освен тези на сайта.  Thinking

ўе се радвам да прочета ваши отзиви и предложени€!
Ѕлагодар€ предварително!  :bouquet:
÷итирай

ћнени€: 439
» на мен ми е любопитно да чу€ какво е положението там Thinking
÷итирай

—евлиево

ћнени€: 133
» аз бих се радвала, ако н€кой сподели какви услови€та като ц€ло там - спане, храна и плаж Peace
÷итирай

ћнени€: 711
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=1674  Ќамира се точно срещу "ћагноли€", предлага  закуска и вечер€.
÷итирай

ћнени€: 1 605
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=1674  Ќамира се точно срещу "ћагноли€", предлага  закуска и вечер€.

ј цени н€кой знае ли?
÷итирай

sanbernarka ,
много ти благодар€!  :bouquet: ћожеш ли да ни ориентираш, относно цените там /реалните цени, ако отидем на м€сто, а не тези от сайта/?

«а ѕрима—ол ћагноли€ - н€кой правил ли е скоро резерваци€? —ъпруга ми се е обадил и са му казали 220 лв. за двама за нощувка, което ме изуми! Ќа сайта цените им са по-ниски. ƒали не са се объркали нещо или той не е разбрал правилно? newsm78
Ќ€кой знае ли цената на нощувка там, ако резервираш на м€сто?

«а този х-л  абакум - вече не ме интересува. Ќамирал се е до свободни€ университет, прекалено далеч ни е.

÷итирай

√ермани€

ћнени€: 7 050
ƒруга алтернатива е хотел Ќой
÷итирай

ѕлевен

ћнени€: 107
»ма също и една ¬ила Ћили€, точно до хотел Ќой и е много готина. «а цени /90 лв.за двойна ста€ абе то си беше като гарсониера направо/ беше преди две години сега незнам как е Crying or Very sad.
јма и телефони н€мам за съжаление, мойта при€телка беше отседнала там точно на плажа е има едно малко ресторантче не скъпо и много вкусно готвеха.
÷итирай

ћнени€: 270

ј цени н€кой знае ли?
«апов€дай http://www.boiana-mg.com/site/?cont=boiana-mg&code=HotelView … ductCode=BeachSun
÷итирай

«а сега се спр€хме на х-л Ѕћ¬. Ќов е, изглежда чист, устройва ни липсата на об€д, над€ваме се закуската и вечер€та да са сносни. Ѕлизостта до плажа също е плюс. ƒнес ще запазим ста€. Peace

Ќ€кой почивал ли е в този хотел? ўе съм благодарна на н€какви отзиви! bouquet
÷итирай

ћои познати миналата година б€ха доволни от храната, ама тази година в услови€та на криза не знам как е.
÷итирай

ћои познати миналата година б€ха доволни от храната, ама тази година в услови€та на криза не знам как е.
ћного ти благодар€! bouquet
÷итирай

с/у ќколоћръс“ното

ћнени€: 17 596

съвсем наскоро разбрах, че най-после тоз хотел е построен... “о беше прах и шум до Ѕога...
—ега спокойно може да се отс€да в ћагноли€, ко€то за мен е в топ 5-цата. ƒруго подход€що около кабакум, поне за мен - н€ма.
÷итирай

ћного ти благодар€!  :bouquet:

ўе чакаме отзиви, ако изберете да почивате там Hug ƒа, съпругът ти правилно е разбрал цената за "ћагноли€", €вно там криза н€ма. “ова л€то познати б€ха отседнали там за 3 дни, но не б€ха много очаровани. ћърмореха, че хотелът бил позанемарен, а заведението на плажа, което е към инклузива имаше странно работно време - от 11 до 17ч. Ќо за разлика от "ћагноли€" не мисл€, че Ѕћ¬ има безплатни чадъри на плажа. »ма гол€ма свободна зона вл€во, точно под заведени€та, където предлагат готвени €сти€ на об€д.
÷итирай

sanbernarka ,
още веднъж - благодар€ ти за отзивите! ўе разказвам, ако все пак успе€ да направ€ резерваци€! „естно казано, вече доста започна да ми писва от управителката.  Confused
¬ хотела никой нищо не знае, не отговар€т на никакви въпроси. "“ърсете управителката", казват. ≈, търсим € ние, на два номера дори, но тази жена е неоткриваема просто. «а три дни - или не вдига, или отказва, или си изключва телефоните! ¬ началото се вредихме и т€ ни помоли да звъннем на други€ ден, за да може да ни отговори, дали има места за тези дни. —амо, че вече трети ден - ни вест ни кост. ѕо ц€л ден набираме номерата и нищо. Confused
Ќе разбирам, не жела€т да си запълн€т хотела ли?
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора