Scrapbooking & Cardmaking- 8

  • 40 983
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 12
АНИ, най- върховно красиви, коледни играчки Heart Eyes искам влакчетатаSimple Smile И аз като другите най- много харесах от предишните последната звезда с кръговете.

Нана, коледните ти картички са много красиви.

Шуши, много красива пеперуда, нежни цветове.

Ble6tu4ka, добре дошла-картичките ти са много хубави, влез в блоговете на момичетата, там има връзки към други блогове, включително и такива с предизвикателства- най- често по зададен скеч да направиш картичка.

Последна редакция: пн, 19 окт 2009, 11:51 от bilba

# 736
  • Мнения: 0
Tandoori , прекрасни играчки - искам лешникотрошачката

Ble6tu4ka идеални са ти картичките и добре дошла!
Потърси из нета има сайтове със скечове , дадено ти е разположението на детайлите и по тях правиш картичка.

# 737
  • Мнения: 1 065
Ble6tu4ka, привет! Прекрасни картички! Не знам кое им е мързеливото  Grinning.
Мога да ти предложа няколко публикации на Деси, в които има представени блогове и сайтове със скечове.

# 738
  • Мнения: 9
Много Ви благодаря за милите думи, момичета Simple Smile

Мързеливи си ги наричам, защото 3Д стикерите бая олесняват изработката на картички Simple Smile Намисляш си къде кое ще сложиш и само режеш и залепваш.. Докато за тази с феичките падна такова оцветяване.. За самата й направа ползвах над 20 цвята моливи и ми отне ужасно много време . Simple Smile

Ето една картичка, за която също похабих бая време, защото правих самичка пеперудката, както и "подложката" от панделки, които се въодушевих саморъчно да заплета.

http://media.snimka.bg/4252/014759415-big.jpg


Rony, Bilba, Alneon, Chinges
, страхотно ми помогнахте! Не бях разбрала, че композиционното оформление на картичките се нарича скеч и търсих в нета по съвсем друг начин и сигурно затова не съм намирала... Ех, кой знае къде съм бляла..  Blush
Много, ама много мерси за сайтчето на Деси! Simple Smile

Аз също смогнах да намеря един явно популярен форум с т.нар. предизвикателства..Може би сте го виждали, ама .. все пак да споделя:

http://www.splitcoaststampers.com/forums/forumdisplay.php?f=41

# 739
  • Мнения: 1 860
 Момичета, има нещо което може да ви е интересно в блога ми: http://natknat.blogspot.com/2009/10/squiggles-stamps-team-looking-for-new.html освен картичката разбора се!  Wink

 Ани, дървените фигурките купуваш ли ги? Има ли нужда да кажа кое ми хареса? Влакчето!  Mr. Green Много е сладко.  Hug

 Благодаря на всички за милите думи! Наистина много ме радвате.  Heart Eyes Искаше ми се да напиша персонално за всеки, но детето ме чака да излизаме, Вальо подритва стола да ставам...минута спокойствие няма.

 Ble6tu4ka, ще ми се сега и аз да бях влязла в тази тема толкова подготвена колкото и ти! По нищо не личи че тепърва започваш, невероятни са ти нещата! По въпроса за оцветената картинка, аз лично не бих променила нищо. Смятам че цветовете са страхотни и контраста с основата е много добър! Колкото до скечовете, при мен трудно се получава работа по скеч. Винаги започвам с основният елемент (картинка напоследък) и от там, избирам хартиите, и редя, пренареждам, докато се получи нещо накрая. Иначе съм намирала много добри скечове, които искам да опитам някой ден, такива си ги пазя или на компа или си ги рисувам на листче на бързо.

 Хайде, момичета, до после!   bouquet

# 740
  • Мнения: 7 091
Добре дошла на Ble6tu4ka! Много ми харесаха картичките ти! Много изчистени, чудесни направо!
За последната, еднственото, което мога да ти дам съвет е да разгледаш колелото на цветовете:
http://images.google.com/images?client=firefox-a&rls=org.moz … p;ved=0CCYQsAQwAw

Виж кои цветове вървят с кои, така можеш да ги съчетаваш по-добре.
Наистина си сложила малко по-наситени цветове, но не мисля, че това е проблема. Ти си оцветила повече като илюстрация, с много и различни цветове, докато когато оцветяваш за картичка, това не е наложително. Подбираш гама, която да се вързва с основните хартии на картичката си, така избираш останалите цветове. Не е необходимо за всяко отделно нещо да използваш основен цвят, просто можеш да използваш различни нюанси на един и същи цвят.
Тази последната с панделките страшно много ми хареса! Ти ли прави пеперудата и ако да би ли споделила?

Нана, много интересно, ще го погледна. Те всъщност дизайнер на печати ли си търсят или дизайнер на картички?  newsm78 Картичката ти е много хубава, стискам ти палци да те изберат!  bouquet

Играчките ги вземам готови, някои от тях дори не са играчки за елха, а аз съм ги направила на такива Simple Smile Ползвам няколко различни магазина, вкл един за строителни материали  Laughing. Имаме и един локален за арт неща, както и от Майкълс вземам много работи.
Благодаря ви много момичета, радвам се, че ги харесвате!Аз снощи преброих, че съм напрвила повече от 60 неща този път. Предния път едвам до 40 ги докарах Wink
Рони, за базара ги правя, да Simple Smile

# 741
  • Мнения: 0
Здравейте момиичета!
Много неща са се случили тук и то все красиви.... HugБраво на вас...
Аз сега имам други грижи,но все още намирам време за картички...
Ето и последните творения от мен    http://ralyko.snimka.bg/hobby/cards.420459.15302206
от тук до края,като коледните са от днес...
Нана,вече си мисля,че някой ми е взел картичката newsm45 newsm61 newsm45  Стахотно оформление на блога,влюбих се...
ble6tu4ka добре дошла при нас ,много добри картички,поздравления Hug
Ани,такива дървени играчки ми създават усещане за дом,семейство,уют и аромат на горещо какао...
Мислите ми са другаде и се извинявам,че така суховат ми е поста..вие така увлекателно пишете вашите Peace

# 742
  • Мнения: 16
Tandoori, направо нямам думи! Разкошни коледни играчки!  newsm10 smile3501 Искам влакчето  newsm45

А сега за пастата. Ето я марката, на кутийката се вижда, тук и тук. Има различни цветове - от безцветна, през червеникаво, светло-, тъмнокафяво и пр. Ако не искаш цвета на дървото да се променя, а само да го запечаташ се ползва безцветната. Другите - нюансират дървото. Въобще тази паста придава завършеност и старинен вид.

А тук малко от лИбоФните ми картички отпреди няколко дни, че и месеци.   Mr. Green Само дето почти не си личат детайлите, ама .. това е риска от снимането само с телефон.  ooooh!

# 743
  • Мнения: 917
Големи красоти, голямо нещо  Shocked Shocked Shocked
Браво на всички, аз съм шашната  Grinning

# 744
  • Мнения: 7 091
Раче, ти получи ли писмото от мен? Мина повече от месец и половина Sad

# 745
  • Мнения: 1 860
 Тези пощи... Confused искарено се притеснявам сега за колета който пратих на Ралица.

 Ани, дизайнера към блога получава на период от време продукти от марката, в случая са печати и трябва с тях да се изработи проект (картичка), която да публикува в блога, за предизвикателство, тема и т.н. Това е общо взето. Мисля, че пращат 2 - максимум 3 пъти месечно. Аз честно казано много бих искала да правя нещо подобно. Първо се спестява от нови материали  Mr. Green, второ ти се популяризира собственият блог, с което пък ако продаваш в Етси например, може да си сложиш линк към магазина и т.н. Аз общо взето виждам само плюсове в цялата работа. Simple Smile Но, предполагам, че ще има много по-напреднали и далеч по-талантливи от мен, които да се включат и шансовете ми са доста ограничени, това не ми пречи да пробвам разбира се.  Whistling

 Шушева, шашни и ножиците и хартиите сега и покажи и ти нещо ново!  Naughty Mr. Green

 Деси, когато имаш време, моля те отвори новата тема!  Hug

# 746
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Днес едни карсоти сте показали. Направо приказни.
Добре дошла на Ble6tu4ka.
Заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт