с какво мажете личицата?

  • 986
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 028
мамита,

на бебчо много му се лющи челцето и запо4нах да го мажа с преварен зехтин, оба4е се обрина  Confused

дайте идеи за бебе6ки крем4ета за личице, моля  ви bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 53
Аз мажа лицето на Ава с крем Здраве

# 3
  • Мнения: 1 645
Крема за лице на Клоран.Доволна съм и от двата вида.

Даниел - 21.04.2004г.

# 4
  • Мнения: 5 228
Soft cream на Bubchen - страхотно кремче за лице. Ако е много суха кожата - има специални кремчета на Клоран и Мустела, много добри.

# 5
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Само с "Бочко". В аптеките не струва повече от 2-3 лева!

# 6
  • Мнения: 2 028
Бочко и Здраве не съдържат ли цинков окис? това няма ли да ни "олюпи" още повече...

# 7
  • Мнения: 138
И аз ползвам Здраве и Бочко и съм доволна

# 8
  • Мнения: 35 959
NACHTKERZEN балсам на д-р Тайс е вълшебното ми кремче за суха кожа и на 2те деца, изрично е посочено, че става за бебета, около 10 лв. в аптеките 100 мл., попива, не аоставя мазни следи, не мирише

# 9
  • Мнения: 5 255
NACHTKERZEN балсам на д-р Тайс
newsm10 И аз с това мажа Лора, когато има нужда.

# 10
  • Мнения: 179
Цитат
NACHTKERZEN балсам на д-р Тайс е вълшебното ми кремче за суха кожа
Това е и моето мнение, наистина действа страхотно smile3521 newsm10

# 11
  • Мнения: 1 884
Също с две ръце за балсама над-р Тайс - страхотен е! Може да си го ползваш и зимата, когато студа изсушава бузките - намазваш преди да излезеш.

# 12
NACHTKERZEN балсам на д-р Тайс е вълшебното ми кремче за суха кожа и на 2те деца, изрично е посочено, че става за бебета, около 10 лв. в аптеките 100 мл., попива, не аоставя мазни следи, не мирише

И аз съм АБСОЛЮТЕН ФЕН на този крем.Синът ми беше много алергичен като бебе и това го облекчи страшно,въпреки че не е лекарство, а е на билкова основа!

# 13
  • Мнения: 5 370
Само Мустела-просто е разкошна.Струва си паричките,бебо като съвсем малък непрекъснато имаше сух лишей на дясната бузка

# 14
  • Мнения: 5 790
NACHTKERZEN балсам на д-р Тайс е вълшебното ми кремче за суха кожа и на 2те деца, изрично е посочено, че става за бебета, около 10 лв. в аптеките 100 мл., попива, не аоставя мазни следи, не мирише
Перфектен! Освен това мажа Вики и по лицето с Липикар-емулсия, медицинска козметика на Ла Рош-Посей, обаче струва около 28 лв. Вярно, 300 гр. е и се ползва поне няколко месеца. Ефикасен е.

Общи условия

Активация на акаунт