рисковано ли е

  • 2 774
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
искам да ви попитам рисковано ли е в десетатата седмица от бременността  да се правят упражнения например като коремни преси ...

# 1
  • Мнения: 283
не мисля, че има риск, ако не прекаляваш. Освен ако не е принципно рискова бременност. Най-добре обаче попитай лекаря си - колкото и да сме доброжелатени във форума, не сме квалифицирани медицински лица.

# 2
  • София
  • Мнения: 44 084
баш коремни преси ли?

има упражнения за бременни, йога за бременни...и разни такива...потърси инфо и се консултирай и с лекар, защото понякога всякакво натоварване е противопоказно.

# 3
  • Мнения: 1 705
Чела съм, че след третия месец от бременността те изобщо не трябва да се правят, но сега не намирам къде беше, за да те пратя. Потърси упражнения за разтягане и за тазовото дъно, това ще ти помогне при раждането. А упражнения, при които много се загряваш и се увеличава много пулса, са абсолютно противопоказни.

# 4
  • Мнения: 4 292
Коремни преси? Не ми е нужно лекар да ми забрани, за да знам, че тези упражнения са неуместни и абсурдни.
Защо ти е да правиш коремни преси, при положение, че коремът все повече ще нараства и ще се разпъва? Кое ще стягаш, извинявай?

# 5
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ами да,рисковано е,колкото и да ти е лека бременността,не си позволявай.

# 6
  • Мнения: 1 053
По-добре не рискувай.А и какъв е смисъла от коремни пресе по време на бременност newsm78?

# 7
  • Мнения: 5 393
Не мисля, че е удачно да се правят коремни преси. Също така ми се струва и безмислено.

# 8
  • Мнения: 111
И аз мисля, че точно коремни преси не е удачно. Иначе лека гимнастика за тонус си е необходимо, но все пак трябва да е съобразено с това, че си бременна.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз прекратих  пресите като разбрах, че съм бременна. Има гимнастика специално за бременни .Защо не правиш нея?

# 10
  • Мнения: 1 167
На една приятелка й се наложи да лежи в болница за задържане, след като беше решила да прави коремни преси.

# 11
  • Мнения: 645
От какъв зор ги правиш newsm78
Според мен е рисковано да се натоварваш Peace

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
А за какво по- точно ще ти послужат тези коремни преси?! За плосък и стегнат корем?! не вярвам  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 194
Мисля, че момичетата са прави. Нещо няма  логика да правиш коремни преси точно сега. Peace
Заеми се с упражнения за бременни  Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 953
От всички упражнения за бременни това може би най- не става.

Общи условия

Активация на акаунт