Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Много щедър човек ми подари една камара шампоани, балсами и най-важното - АНТИЦЕЛУЛИТЕН КРЕМ на тази марка. Ползвал ли я е някой и има ли ефект на гадния целулит? Намалява ли обиколката на краката и премахва ли дребните "буци" ooooh!?
Хайде, похвалете ми я...
Цитирай

Пловдив

НЕ
Цитирай

Sofia

красная линия не е хубава козметика
Цитирай
Да ви кажа и аз за този крем! Хич не ми хареса на мен! Така си стои и се чудя кога ще го изхвърля, защото ми  е жал че е почти пълен! От него по краката ми излизаха едни такива червени пъпчици, които боляха ужасно! По добре още някой лев и си вземи Дева, от него поне не излизат пъпки!
Цитирай

Sofia

И аз се подмамих да си купя Красная линия, защото в нашата аптека подаряваха кърпи с продуктите. Купих си шампоан за пърхот - ами хич не ми харесва и косата ми се омазнява по-често от преди. А иначе хубаво мирише, опаковката е хубава, а цената доста ниска. За антицелулитния не знам, но като съдя по шампоана, на дали ще си купя друго.
Цитирай

София

smile3515 smile3515 smile3516
Цитирай

София

Абе Ню, пробвай пък, на всеки човек му действа различно... (аз лично не съм я ползвала, де).
Цитирай

Burgas

Абе Ню, на харизан кон зъбите не се гледат!  newsm47
Ти го измажи антицелулитния, пък току виж имало някакъв ефект.
За по- сигурно го комбинирай с утайка от кафе. smile3503
Цитирай

София

Абе Ню, пробвай пък, на всеки човек му действа различно... (аз лично не съм я ползвала, де).

Абе Ню, на харизан кон зъбите не се гледат!  newsm47
Ти го измажи антицелулитния, пък току виж имало някакъв ефект.
smile3503
Ще пробвам я... да няма да го хвърля пък сега? Ще го изпохлепам целия+балсамите и шампоаните. Може да ми окаже ефект Whistling
Щеше ми се да чуя някакви чудодейни мнения, ама нейсе...
Цитирай

аз пък им харесвам душ-геловете Crossing Arms
Цитирай

"Красная линия"  ..... тц!
Не я харесах тая марка, разочарована съм   Naughty
Цитирай

София/ Плевен

Аз пък им харесвам интимния гел. Ползвам го вече 4-5 месеца и съм точно толкова доволна колкото от разните там на AVON и на ORIFLAME- ефекта е същия а цената е много по ниска. Но за другите продукти не знам.
Цитирай

София

Ползвала съм интимния гел, но белия и беше хубав, даже повече ми хареса от този на Ейвън!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.